2. 11. 2018 · Aktualizováno: 1. 10. 2023

Serdev Sutures lifts recenze

2 adresy v Jihomoravský kraj
Serdev Sutures lifts recenze

Před 4 dny jsem abslolvovala zákrok Serdev na klinice Arte Clinik Brno. Většinou své zážitky takto nesdílím, ale v tomto případě jsem se rozhodla pro vyjímku. Ráda bych totiž poděkovala paní doktorce MUDr. Alici Hokynkové nejen za profesionální práci, ale také za neobvykle sympatické a milé jednání. Vše mi předem vysvětlila, seznamila mě s celým průběhem zákroku i následnou péčí a rozptýlila tak obavy, které jsem měla. Vše proběhlo na nejvyšší profesionální úrovni. Pokud bych mohla nějakou lékařku doporučit, pak MUDr. A. Hokynkovou na klinice Arte. Připadala jsem si tam jako někdo, kdo je pro ně opravdu důležitý a poznala jsem také nový rozměr zdravotníckých služeb. Je krásné a vzácné, když někdo umí předčit Vaše očekávaní. Jana T.

Nejlepší výběr kliniky pro Facelift

Jsem nadšená výsledkem i bezproblémovým pooperačním hojením. Pan primař je skvělý a zkušený odborník i úžasně milý a vstřícný člověk. Prostředí kliniky je úžasné, sestřičky i i všichni ostatní pozorní, zodpovědní........lépe jsem si určitě v...