Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Recenze léčby dupuytrenovy kontraktury MUDr. Fibír, Fakultní nemocnice HK

Jsem po zákroku Stojí to za to
petr6166208
petr6166208
Vytvořeno: 9. 12. 2018

O lékaři

prim. MUDr. Aleš Fibír, Ph.D.
prim. MUDr. Aleš Fibír, Ph.D. 3 adresy v Středočeský kraj, Královéhradecký kraj...
Kontaktovat odborníka
Hodnocení:

Recenze léčby dupuytrenovy kontraktury MUDr. Fibír, Fakultní nemocnice HK

Příběh

K injekční léčbě jsem se rozhodl proto, že jsem nechtěl riskovat rozřezanou dlaň ruky. O této nové metodě jsem se dozvěděl z tisku.Vlastní zákrok probíhá ve dvou krocích. Nejprve je do pruhů v dlani injekčně několika vpichy aplikována kolagenáza. Je to nepříjemné, ale dá se to vydržet. Následující den po cca 24 hodinách následuje znecitlivění ruky prostřednictvím dvou injekcí do zápěstí, což mi přišlo v pohodě. Po cca hodině čekání je ruka znecitlivěná tak, že si jí nevyndáte ani kapesník z kapsy. Následuje vlastní uvolnění stažených prstů a dlaně při kterém vnímáte jednotlivá prasknutí, ale zcela bez bolesti. Znecitlivění ruky odeznívá pomalu, několik hodin. Následující den je již ruka funkční, ale místně trochu oteklá a některé pohyby mohou zabolet. Otoky a bolestivost se postupně vytrácí a po cca 3 týdnech máte ruku jako novou. Vřele doporučuji. Pan doktor Fibír je skvělý.

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Aktualizujte svůj příběh
Aktualizujte svůj příběh
Líbil se vám tento příběh?
Podělte se o svůj příběh s estetickou chirurgií
Začít hned
Zobrazit vše

Více skutečných příběhů

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.