bure6158823

Na začátku ledna se mi stal úraz, při kterém jsem si přeřízla šlachu malíčku a nervy. Operace proběhla skvěle. Dnes už mám cit skoro bez omezení. Pohyb posledního článku malíčku ještě neúplný. Jsem ráda, že operaci vedla právě paní doktorka Fialová.

venyka

Pana doktora jsem poprvé potkala na pohotovostní ambulanci, kterou jsem vyhledala s řezným poraněním ruky. Pan doktor při pečlivém vyšetření zjistil, že došlo i k částečnému poškození dvou šlach. Během vyšetření i zákroku působil profesionálně a zároveň se spolu se svým týmem staral o dobrou náladu. Taktéž při každé pravidelné kontrole byl vždy precizní a dobře naladěn, a to i přes nevrlost některých pacientů, kteří se těžko smiřovali s delší dobou strávenou v čekárně a práci mu tak rozhodně neulehčovali. Jsem ráda, že jsem narazila právě na pana doktora Patzelta. 63.den od ošetřen (5. 3. 2018) - ruka už funguje téměř stejně jako před úrazem. Děkuji.

pepan

Perfektní práce MUDr.Chorváta a všech pracovníků kliniky. Žádná slova nemohou vyjádřit poděkování za kroky vedoucí k mému uzdravení.

Zákrok v září 2017 levá ruka, vše bez komplikací, ruka OK. První operace pr.ruky již v r. 2008, dodnes OK. V r. 2014 manželka palec pr.ruky, bez problémů. Hezký přístup, profesionální jednání a zkušenost. Mohu doporučit, jen čekací doba je trochu delší, ale ve výsledku se vyplatí.

eliska662040

Dobrý den jmenuji se Eliška a 4.11.2013 mi pan doktor a hlavně moc příjemný člověk Tomáš Kempný operoval po úraze pravou ruku.Byl to přenos prstu z nohou na ruku operace proběhla v Brně Bohunicích a ještě těsně před uspáním jsme diskutovali jaké je mé přání jak by to mělo vypadat, jestli jsem nezměnila plán.Vše proběhlo v pořádku a po 12 hodinách jsem měla zase prsty na ruce \"HURÁ\".Péče lékařů sestřiček 100%. Jak já se té operace bála a jestli dělám dobře . Rozhodla jsem správně .Po zahojení a následné kontrole jsme se dohodli na kosmetické upravě ruky,ale vymyslela jsem že budu mít miminko a pan doktor mi napsal, až porodím a odkojím tak, ať zavolám a domluvíme se co dál.A uběhli 4 roky a já po předchozí domluvě jela na kosmetickou úpravu ruky do FN Ostrava 11.01.2018.A zase péče doktoru a sestřiček 100% .Po příjezdu mi můj syn (15 let)řekl, že to vypadá moc pěkně a to potěší.Já jsem moc spokojená jak s prací tak i s přístupem pana doktora cítila jsem z něj pohodu a že ví co dělá a rád. Přiložila jsem foto na startu (před operací )a cíl (konečná úprava no tedy do té doby, než pan doktor vymyslí nějaký další vylepšení)S rukou mohu dělat s menším omezením takřka vše psát, krájet nožem, štípat dříví, vozit kolečko s hnojem :-) a dál pracovat jako kuchařka ve školce kde jsem si úraz udělala. Moc děkuji pane doktore Tomáši Kempný

vase6164609

Dobrý den, 15.10.2018 tomu je rok co se mně přihodila nehoda pravé ruky! Na plastické chirurgii fakultní nemocnice Královské Vinohrady jsem v neděli večer při mém neštěstí ujal pan doktor, Martin Chorvat a to jsem už měl obrovské štěstí, jeho šikovnost, trpělivost a pracovní nasazení trvalo do nočních hodin. Další léčení trvalo půl roku, a taky jsem poznal co je to za šikovného zodpovědného, lidského lékaře. Z celého srdce mu děkuji. Jaroslav T.

tom76161499

Dne 18.6. 2018 jsem byl na operaci levé ruky, z důvodu ohnutého prsteníčku. Operace proběhla úspěšně, jsem velice spokojen.

zimmermann_v667860
69 let, plastika malíčku
zimmermann_v667860

Rad bych poděkoval MUDr. Martin Chorvat, je odborník na svém místě. Mohu všem jen doporučit . Nad míru spokojený V. Z.

anonymous682075

Oceňuji profesionální a lidský přístup pana doktora i jeho sestry po celou dobu léčby (při operaci i následných návštěvách v ambulanci - cca 3 měsíce). S výsledkem jsem maximálně spokojen. Děkuji. Miroslav S.

ajaa438985

Před 7 lety mi chirurgové po přeříznutí šlachy řekli, že toto gesto mi zůstane na doživotí :-( Jeden ortoped mi dokonce navrhl amputaci prstu a velice nelibě nesl, když jsem ji odmítla. Pak se ale našel jeden plastický chirurg jménem Ladislav Petráš, kterému má ruka nebyla ukradená a po jím provedené operaci mi velice zkvalitnil život, za což mu jsem neskutečně vděčná. Přála bych sobě i všem ostatním, aby takovýchto lékařů bylo na světě více...

bohu6155547

Úhradu preparátu Xiapex určeného k neoperační léčbě Dupuytrenovy kontraktury nasmlouvala OZP - FN Motol, Ústřední vojenské nemocnici, Oblastní nemocnici Příbram, FN Hradec Králové, Ústavu chirurgie ruky a plastické chirurgie ve Vysokém n. Jizerou, FN u sv. Anny v Brně, FN Olomouc a FNsP Ostrava. Tel. dotaz na UVN - jsem přepojen na břišní oddělení. Druhý den dotaz osobně. Totéž. Nic nikdo neví, ale odeslali mne na další oddělení. Tam mi sdělili, že konzultace je možná až v říjnu. Dotaz na FN Motol - nikdo nic neví. Osobně jsem tedy obešel několik chirurgických oddělení v nemocnici, až jsem náhodou natrefil na to správné. Konzultace domluvena na září ! Konečně úspěch.

dupy6152629

Hello, my name is Jesse York. Unfortunately, I do not speak Czech. However, I do live in Prague. I suffer from Dupyetren's contracture. At the moment the pinkie finger on my right hand is flexing inward at a 45 degree angle. I am wondering if you offer any procedures for this disease and their respective pricing. Please let me know. I look forward to hearing from you soon. Regards, Jesse York

Operace vazů
Anonymní

Mám onemocnění, které stahuje prsty ruky do dlaně. Před 5ti roky jsem byl operován ve Vysokém nad Jizerou. Operace dopadla dobře. Vadil mi ale režim provozu. Na převazy byl " nástup" v čekárně ráno v osm. Na řadu jsem přišel v deset. 2 dny jsem ležel na pokoji s dalšími 3mi pacienty. Na kontroly jsem byl rovněž zván na přesný čas. Na řadu jsem se pravidelně dostal za 2-3 hodiny. U MUdr Tišera jsem si sice připlatil, ale dostal jsem se na řadu v čase, ve kterém jsem byl pozván. V den operace jsem spal ve své posteli. Kontroly v luxusním prostředí, rovněž bez čekání. Při výkonu jsem se i zasmál, konverzace byla příjemná. Výsledek zákroku je skvělý. Proto doporučuji :-) Petr Mudroch