Zkušenost s implantáty pod žlázu - fotky

Michaela

275ml- kulaté implantáty pod žlázu jsem podstoupila 8.2.19, v Ústí nad Orlicí CHS Galen, spolupracující se „SANUS“ Hradec Králové, MUDr. Dimitrios Stavropoulos. Jsem velmi spokojená, vše proběhlo v naprostém pořádku. Pan doktor naprosto úžasný člověk, včetně personálu. Bolesti se dali hravě zvládnout i následné hojení.

Zobrazit příspěvky7 Skrýt příspěvky7
Adela

Dobrý den, mohla bych se optat zda operace provádí přímo v Ústí? Jak dlouho jste ležela v nemocnici a ceník?

Zobrazit odpovědi 6
Michaela

Dobrý den, operace proběhla přímo v Ústí nad Orlicí. Na Galenu spíte do druhého dne, ráno Vás propustí domů. Pokud budete mít drény je možné, že pojedete do Sanusu na vyndání a hned domů. Kontrolu jsem měla opět u pana doktora v UO po 7 dnech. Vše ok. M.

Michaela

..jinak cca 3 dny je potřeba klidový režim a následně 6 týdnů nic těžkého nezvedat atd.. neschopenku na vyžádání dají..

A náhodou rozpis ceny nemáte? Zákrok provádějí asi 2 doktoři pry

Reakce na Adela
Michaela

.. možná dva ze Sanusu, ale já dala důvěru MUDr. Dimitrios Stavropoulos. Jsem velmi spokojená. Cena 60 000 tis, ale to se odvíjí od typu implantátu a výrobce. Dohodněte si konzultaci, cena 450,- a tam Vám udělají rozpis, dle dohody.

kontakt na Sanus zde https://www.estheticon.cz/chirurgove/sanus

Mě právě říkali, že konzultace stojí v Ústí 280 kc

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba