28. 2. 2019 · Aktualizováno: 8. 10. 2023

Zkušenost s implantáty pod žlázu - fotky

Zkušenost s implantáty pod žlázu - fotky

275ml- kulaté implantáty pod žlázu jsem podstoupila 8.2.19, v Ústí nad Orlicí CHS Galen, spolupracující se „SANUS“ Hradec Králové, MUDr. Dimitrios Stavropoulos. Jsem velmi spokojená, vše proběhlo v naprostém pořádku. Pan doktor naprosto úžasný člověk, včetně personálu. Bolesti se dali hravě zvládnout i následné hojení.

Dobrý den, mohla bych se optat zda operace provádí přímo v Ústí? Jak dlouho jste ležela v nemocnici a ceník?
Dobrý den, operace proběhla přímo v Ústí nad Orlicí. Na Galenu spíte do druhého dne, ráno Vás propustí domů. Pokud budete mít drény je možné, že pojedete do Sanusu na vyndání a hned domů. Kontrolu jsem měla opět u pana doktora v UO po 7 dnech. Vše ok. M.
..jinak cca 3 dny je potřeba klidový režim a následně 6 týdnů nic těžkého nezvedat atd.. neschopenku na vyžádání dají..
A náhodou rozpis ceny nemáte? Zákrok provádějí asi 2 doktoři pry
.. možná dva ze Sanusu, ale já dala důvěru MUDr. Dimitrios Stavropoulos. Jsem velmi spokojená. Cena 60 000 tis, ale to se odvíjí od typu implantátu a výrobce. Dohodněte si konzultaci, cena 450,- a tam Vám udělají rozpis, dle dohody.
kontakt na Sanus zde https://www.estheticon.cz/chirurgove/sanus
Mě právě říkali, že konzultace stojí v Ústí 280 kc

Doporučené implantáty jsou skvělé
Výborný lékař , profesionální, soudný, laskavý a velice šikovný . 18 měsíců od zákroku , jsem s výsledkem nadmíru spokojena . Velikost doporučených implantátů padne perfektně , jsou velice přirozené . Doporučuji :)!
Augmentace anatomický tvar
Byla jsem u pana doktora na Augmentaci 7/2013 a mám tvar Anatomický.Perfektní profesionální přístup jak pana doktora tak i sestřiček! Jsem maximálně spokojená. Okolí žasne nad tou přirozeností prsů. Touto cestou panu doktorovi děkuji!