FNKV Dermatovenerologická klinika

FNKV Dermatovenerologická klinika

(1 Recenze)·100% doporučuje
Ohodnotit
Šrobárova 1150/50, Praha, Praha (kraj)
FNKV Dermatovenerologická klinika
FNKV Dermatovenerologická klinika
(1 Recenze)·100% doporučuje

Informace

Dermatologická klinika Fakultní nemocnice Královské Vinohrady nabízí rozsáhlé spektrum služeb spojených s diagnostikou a léčbou kožních chorob a pohlavních nemocí, zároveň poskytuje svým pacientům speciální poradenství zaměřené na alergologii, mykologii, onkologii a kosmetologickou a biologickou terapii. Na klinice působí erudovaní lékaři ve svém oboru, kteří se kromě péče o pacienty věnují též publikační a přednáškové činnosti, vydávání učebnic a monografií nebo organizují různé kongresy s mezinárodní účastí.

Mezi odborné ambulance, které poskytují specializované poradenství na klinice, patří: venerologická poradna, kožní poradna pro děti a dorost, ambulance pro děti a dorost, ambulance pro alergologii a profesionální dermatózy, dermatochirurgický sálek korektivní dermatologie, fototerapie, poradna pro akné a obličejové dermatózy a poradna pro chronické rány.

Kromě toho zde můžete navštívit i centra zaměřující se na specifické druhy kožních problémů, mezi ně patří například Centrum „Zdravé vlasy“ a Centrum anti-agingu a estetické dermatologie.

V rámci poradny pro akné a obličejové dermatózy je možné léčit akné za pomoci lokální a celkové terapie, ale též chemickým peelingem na bázi kyseliny glykolové, UVB terapií či terapií červeným světlem. Nejen akné a jizvy po něm, ale i další onemocnění je pro pacienty možné vyřešit objednáním na korektivní výkon, který se provádí na speciálním operačním sálku. Vedoucím lékařem dermatochirurgického sálku je prof. MUDr. Petr Arenberger, DrSc., MBA., FCMA, který je zároveň přednostou celé kliniky.

Můžete zde podstoupit širokou škálu kosmetických výkonů a procedur, mezi které patří odstranění drobných kožních útvarů různými metodami (abraze, elektrokauter, kryodestrukce aj.) odstranění chloupků z obličeje elektrickou jehlou, sklerotizace cévek, blefaroplastika, léčba hyperhidrózy, aplikace dermálních výplní, korekce mimických vrásek botulotoxinem, injekční lipolýza, mezoterapie a mnoho dalších. Na klinice můžete podstoupit také léčbu laserem Candela Vbeam Platinum, který se běžně používá k léčbě angiomů, růžovky, kapilár v obličeji, ale i k léčbě jizev nebo bradavic.

Dermatovenerologická klinika se nachází v pavilonu D2 a J Fakultní nemocnice Královské Vinohrady a na vyšetření se můžete objednat jak telefonicky, tak za pomoci on-line formuláře na stránkách kliniky.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Recenze (1)

5.0
1 Recenze · 100 % doporučuje

Hezké odpoledne. MUDr. Ing. Ouzký kromě toho, že je velmi šikovný operatér, tak svým lidským přístupem získá u pacienta pocit naprosté důvěry. Léčení po zákroku pak probíhá s rychlejšími účinky. Navíc je ochotný konzultovat případné další zdravotní p...Číst dál

Kompletní příběh (Odstranění pigmentových skvrn):
Melanocytový névus - reexcize jizvy na tváři
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (1)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.