19. 3. 2019 · Aktualizováno: 18. 9. 2023

Druhá zkušenost se slimlipo a opět spokojená

2 adresy v Jihomoravský kraj
Druhá zkušenost se slimlipo a opět spokojená

Podstoupila jsem již dvě Laserové liposukce - SlimLipo na této klinice. Oceňuji velmi vstřícný přístup při sjednání termínu výkonu tak, aby mi maximálně vyhovoval v návaznosti na moje pracovní zaneprázdnění. Zároveň oceňuji profesionální ale i lidský přístup paní MUDr. Lucie Nártové a jejímu týmu, díky němuž se stal vlastní výkon příjemnou záležitostí. Tato metoda prakticky nevyžaduje žádné speciální omezení a při doporučené medikaci lze již druhý den po výkonu normálně fungovat. S výsledkem jsem velmi spokojena. Děkuji!

Dobry den chystam se v utery na zakrok opravdu to neboli?jsem strasny posera?
Dobrý den prosím cenu a jakou partií jste si zlepšila? Nemohla byste vložit foto taky bych to ráda podstoupila. Děkuji Jana
První SL břicho a vnější stehna - 45000,-<br />
Druhá SL boky - 29500,-
Jee nedala byste foto ty vnější? Tak bych právě ráda podstoupila. ?
Je zapotřebí nosit speciální prádlo? Popřípadě cenu a jak dlouho?
Fotky jsem zatím nepořizovaa, ale výsledek je již nyní patrný. Kompresní prádlo dostanete na klinice dle Vaší velikosti zdarma, nutno nosit 6 týdnů i v noci, ale nedělá mi to vůbec problém, je to velmi příjemné prádlo.

SlimLipo boky a bricho

V dubnu jsem byla u pana Doktora Tomase Ventruby na SlimLipo - boky a bricho, pristup sestricky i pana Doktora byl pratelsky a mily. Behem zakroku jsme si s panem Doktorem hezky popovidali,padli i vtipky:) Velka spokojenost se zakrokem,par dni...