Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

Studio Bodyform - Darina Ivanka Kopalová

Napište nám

Recenze (3)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Studio Bodyform - Darina Ivanka Kopalová a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Studio Bodyform - Darina Ivanka Kopalová již získal/a tuto recenzi

Anonym

Anonymous 13.4.2011
Spokojený/á     

Skvělé prostředí, přívětivost paní Darinky a hlavně: sáhne na nohu a ví co s tím dělat. Krom vlastního sezení jsem si také odnesla hromadu rad týkající se životního stylu, zdravé životosprávy a pohybu. A taky jako jedna ...z mála umí rozlišit dobrou kavitaci od neprofesionální. Více 

Anonym

Anonymous 8.4.2011
Spokojený/á     

V salonu Body form jsem se cítila naprosto skvěle, paní Darinka je vždycky dobře naladěná a navíc mi doopravdy poradí,co je pro mě nejlepší a její rady fungují. Měřila jsem si obvod stehen po pěti návštěvách na kavitaci ...a zmizlo mi několik centimetrů!!! Více 

Profil - Studio Bodyform - Darina Ivanka Kopalová

Motto:

O krok blíže k dokonalosti.

Více o nás

Studio BODYFORM

Studio se zaměřuje na celkovou péči o tělo. Především na tvarování postavy, hubnutí, omlazení a ozdravení organismu pomocí nejmodernějších metod a přístrojů. Samozřejmostí je poradenství v oblastech hubnutí, zdravé výživy, očistě a ozdravení těla. V neposlední řadě také ve výběru vhodných pohybových aktivit, výživových doplňků a kosmetiky pro tělo i obličej.

Předností studia je předání informací a zkušeností (ošetřující odbornice ve studiu pracovaly s vícero kosmetickými přístroji a jako první v rámci České republiky začaly používat kavitační technologii), také zpřístupnění nadstandardních ošetření všem ženám, a to za velmi dostupné ceny a v příjemném prostředí.

Vytvarovat postavu Vám pomůže kavitace pomocí přístroje Vacavite prestige, ozdraví Vás lymfodrenáž, při které si můžete zároveň dopřát ošetření BIO kosmetikou SynCare, zpevníte se na vibrační plošině. Chloupky Vám odstraní IPL, stejně jako Vás omladí a nalíčí, na den i na velkou večerní příležitost,  zkušená vizážistka.

Studio BODYFORM nabízí:

Radiofrekvenční technologii

Studium k této proceduře využívá moderní přístroj Accent, který se přednostně využívá k tvarování křivek i k vyhlazení vrásek a pleti. Má tak schopnost omlazení pokožky, kdy dojde k jejímu zahřátí, a tedy ke stimulaci buněk a následné tvorbě kolagenu. Dále napomůže tvarování postavy, zpevňuje pokožku a odstraňuje celulitidu. Přístroj tak zeštíhlí stehna, boky, břicho, ale i paže nebo oblast obličeje. Po proceduře se celulitida nebo tuk. tkáň upravuje (zpevňuje) ještě dva až tři týdny.

Přístroj je rovněž vhodný k odstranění nerovností po operacích. 

Radiofrekvenční přístroj Accent funguje na principu unipolárních a bipolárních frekvencí, které pronikají do dvou odlišných hloubek kůže. Po jejich prohřátích se vytvoří nový kolagen, takže se obnoví a vypne pleť. Zákrok má také pozitivní vliv na celý lymfatický systém, který potom lépe odvádí z těla toxiny a tukové usazeniny. Výjimkou není ani stimulace krevního oběhu a zlepšení metabolismu. 

 

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Info Ceny od* Ceny do*
Alternativa liposukce - neinvazivní odstranění tuku a celulitidy Při koupi 5 ošetření 1... Od 1 000 Kč Do 3 000 Kč
Kavitace ultrazvuková Green cavite prestige Od 1 000 Kč Do 3 000 Kč
   Green cavite prestige Při koupi 5 ošetření 1... Od 1 000 Kč Do 3 000 Kč
Léčba celulitidy
Ošetření intenzivním pulsním světlem (IPL)
   Fotoepilace (IPL)
   Fotorejuvance (IPL) - omlazení pleti
Prodlužování řas

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Články

Napište nám

Adresy

Adresa
Komenského 15
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika