Operace šlach na pravé ruce

Registrovaný uživatel

Pan doktor Mrňa je neuvěřitelně milý, vstřícný člověk a skvělý operatér. Zachránil mi pravou (velice dominantní) ruku po úrazu i s tím, že už po 2 měsících mohu psát, pracovat pravou rukou, jakoby se nic nestalo. A ještě to vypadá velice dobře. Navíc zapříčinil to, že má levá ruka (předtím naprosto nemožná) se za těch 6 týdnů naučila nahradit pravou a stala se tak rovnocennou. Díky pane doktore, opravdu Vám děkuji za Váš úžasný přístup k pacientovi a Vaši profesionalitu.
O.

Dobrý den, děkuji za Vaše krásná slova.…

MUDr. Lubor Mrňa

Dobrý den, děkuji za Vaše krásná slova. Jsem rád, že jsem Vám mohl pomoci. Ať se Vám daří. S pozdravem, MUDr. Lubor Mrňa.

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Ochota a příjemnost personálu

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Dobrý den, 15.10.2018 tomu je rok co se mně přihodila nehoda pravé ruky! Na plastické chirurgii fakultní nemocnice Královské Vinohrady jsem v neděli večer při mém neštěstí ujal pan doktor, Martin Chorvat a to jsem už mě... Více 

MS 5.4.2018
Spokojený/á

Oceňuji profesionální a lidský přístup pana doktora i jeho sestry po celou dobu léčby (při operaci i následných návštěvách v ambulanci - cca 3 měsíce). S výsledkem jsem maximálně spokojen. Děkuji. Miroslav S.

Doktor ve Vašem okolí