MUDr. Lubor Mrňa

MUDr. Lubor Mrňa Premium

(133 Recenzí)·99% doporučuje
Ohodnotit
2 adresy v Praha (kraj), Zlínský kraj... Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 3 hodin
Evidenční číslo v ČLK 1156591185
MUDr. Lubor Mrňa Premium
(133 Recenzí)·99% doporučuje

Informace

  • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
  • Navštívit web
  • 9630 návštěv profilu

MUDr. Lubor Mrňa je vysoce zkušený atestovaný plastický chirurg, který se věnuje širokému spektru zákroků plastické a estetické chirurgie. Je členem České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně v oboru plastická chirurgie a držitelem Licence České lékařské komory pro obor plastické chirurgie. 

Mluví plynně anglicky a francouzsky.

Po promoci na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze získával své první chirurgické ostruhy na Chirurgickém oddělení Nemocnice Valašské Meziříčí. Následně pracoval na Oddělení plastické chirurgie Fakultní nemocnice v Motole a na Klinice plastické chirurgie Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, kde také vyučoval studenty medicíny jako odborný asistent na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy.

Absolvoval stáže v Ústavu chirurgie ruky a plastické chirurgie ve Vysokém nad Jizerou a na Klinice plastické a estetické chirurgie ve Fakultní nemocnici u sv. Anny v Brně.

Působil v Klinickém centru Iscare. Nyní se věnuje širokému spektru operací plastické a estetické chirurgie na Klinice Yes Visage. 

Společně se svým otcem, MUDr. Liborem Mrňou, vede privátní ambulanci plastické chirurgie ve Zlíně.

MUDr. Lubor Mrňa získával své praktické dovednosti také na domácích i mezinárodních workshopech a stážích. V rámci pravidelného sebevzdělávání se účastní tuzemských i zahraničních kongresů, workshopů, seminářů včetně vědeckých kongresů z oblasti plastické, estetické a rekonstrukční chirurgie. 

MUDr. Lubor Mrňa se na klinice YES VISAGE specializuje především na operace prsou, formování těla pomocí sofistikovaných metod laserové liposukce a fatgraftingu a rejuvenační zákroky v obličeji.

Klinika YES VISAGE je největší klinika plastické chirurgie a estetické medicíny v Čechách a na Slovensku s pobočkami v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě. Nabízí plný rozsah preventivní a estetické medicíny, dermatologie a plasticko-chirurgických zákroků. Garantuje vysokou profesionalitu, špičkové technologie, plně vybavené zázemí moderních klinik, diskrétní individuální přístup, nadstandardní péči a komplexní řešení s důrazem na bezpečnost a šetrnost pro klienta. 

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Asociace a ocenění:

  • Česká společnost plastické chirurgie

Poskytujeme služby v jazycích :

  • Čeština
  • English
  • Français

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Plastická chirurgie

Estetická medicína

Recenze (133)

5.0
133 Recenzí · 99 % doporučuje
Zmenšení prsou

Před dvěma měsíci jsem podstoupila zmenšení prsou na klinice YES VISAGE. Operoval mě MUDr.L.Mrňa, je sympatický, milý, usměvavý a hlavně je to výborný chirurg. Jsem naprosto spokojená. Určitě ještě kliniku a pána doktora navštívím. A všem doporučím.

Abdominoplastika

Pan doktor skvělý a sympatický. Krásně udělaná práce a pro mě splněný sen. Cítím se jako ještě nikdy předtím.

MUDr. Lubor Mrňa · 29. 5. 2024

Dobrý den,
děkuji mnohokrát za pozitivní reakci.
Mějte se krásně, s pozdravem
MUDr. Lubor Mrňa

Operace očních víček

Rozhodla jsem se pro operaci očních víček pro stupňující se únavu očí způsobenou velkým převisem kůže, pocitu těžkých víček a zhoršeného vidění. Operace proběhla zcela bezbolestně, stejně jako pooperační hojení. S výsledkem operace jsem maximálně...Číst dál

MUDr. Lubor Mrňa · 18. 5. 2024

Vážená paní Evo,
děkuji mnohokrát za krásné hodnocení.
Mějte se krásně,
s pozdravem
MUDr. Lubor Mrňa

Zvětšení prsou

Dobrý den ,chtěla bych moc poděkovat za moje nové, krásné poprsí, které mi udělal pan doktor Mrňa.Jsem asi cca 6 týdnů po operaci a všechno je v pořádku a krásně se hojí. Pan doktor už od konzultace byl naprosto úžasný, všechno mi vysvětlil a taky mi...Číst dál

MUDr. Lubor Mrňa · 18. 4. 2024

Vážená paní Sedláčková,
jménem celé kliniky bych Vám chtěl poděkovat za pozitivní hodnocení a jsem šťastný, že jste spokojená.
Mějte se krásně, s pozdravem
MUDr. Lubor Mrňa

Zobrazit další recenze
Požádejte: MUDr. Lubor Mrňa o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (29)

Zmenšení prsou, MUDr.L.Mrňa

Před rokem jsem se rozhodla o zmenšení prsou. Na začátku byla otázka v jakem státě operací mám podstoupit, pak v jaké klinice.... Nakonec jsem se rozhodla pro kliniku YES VISAGE. A byl to nejlepší výběr. Operoval mě MUDr.L.Mrňa, je naprosto...

Číst dál
Facelift, necklift,blepharoplastika

Před 6.týdny jsem postoupila facelift , necklift a blepharoplastiku. Operaci prováděl MUDr.Lubor Mrňa, který byl velmi příjemný ,všechno mi ohledně zkroků důkladně vysvětlil a doporučil mi co bych měla z jeho pohledu postoupit. To na čem jsme...

Číst dál
Zobrazit další příběhy

Obrázky (21)

Kliniky

Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie

Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie

Požádejte: MUDr. Lubor Mrňa o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!