MUDr. Lubor Mrňa

(113 Recenzí)·99% doporučuje
Ohodnotit
Italská 69, Praha, Praha (kraj)
Evidenční číslo v ČLK 1156591185
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Lubor Mrňa
(113 Recenzí)·99% doporučuje
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace

MUDr. Lubor Mrňa je vysoce zkušený atestovaný plastický chirurg, který se věnuje širokému spektru plastické chirurgie. Je členem České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně v oboru plastická chirurgie.

MUDr. Lubor Mrňa promoval na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Po ukončení studia získával své první praktické zkušenosti na chirurgickém oddělení v Nemocnici Valašské Meziříčí, posléze na oddělení plastické chirurgie Chirurgické kliniky FN Motol v Praze.

Od roku 2015 působil jako odborný asistent na 2. lékařské fakultě Univerzity Karlovy. Nyní je plastickým chirurgem na klinice YES VISAGE Klinic a současně se podílí na vzdělávání budoucích lékařů na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy.

Do jeho bohatého portfolia patří také Ústav chirurgie ruky a plastické chirurgie ve Vysokém nad Jizerou či působení na Klinice plastické a estetické chirurgie ve Fakultní nemocnici u sv. Anny v Brně. Mezi další zkušenosti patří také praxe ve významných pražských soukromých klinikách.

MUDr. Lubor Mrňa získával své praktické dovednosti také na domácích i mezinárodních workshopech a stážích. V rámci pravidelného sebevzdělávání se účastní tuzemských i zahraničních kongresů, workshopů, seminářů včetně vědeckých kongresů z oblasti plastické, estetické a rekonstrukční chirurgie. Aktivně se věnuje také přednáškové a publikační činnosti v oboru chirurgie a plastické chirurgie.

MUDr. Lubor Mrňa se na klinice YES VISAGE specializuje především na zvětšení prsou pomocí prsních implantátů, plastiku břicha, operace uší, plastickou operaci očních víček a rhinoplastiku

Klinika YES VISAGE je největší klinika plastické chirurgie a estetické medicíny v Čechách a na Slovensku. Na svých pěti pobočkách v Praze, Brně, Bratislavě a Ostravě jsou nabízeny zákroky se zaměřením na celý obličej, tělo a hubnutí, zvětšení nebo naopak zmenšení prsou, omlazení dekoltu, ošetření žil a cév, laserové ošetření různých typů, zdraví a prevence, zákroky v intimních oblastí, zákroky spojené s vlasy, řasy a obočím a estetické zákroky pro muže.

Datum získání odborné způsobilosti:

  • 2019

První návštěva zdarma:

  • Ne

Recenze (113)

5.0
průměrné hodnocení
99 % doporučuje

Som nadmieru spokojná pred zákrokom som sa bála bolesti, zlého hojenia i toho, že si na zmenu nezvyknem. Som aktívny športovec a 6 týždňov bez výraznej aktivity mi prišli ako hrôza. Zbytočne obavy. Ubehlo to ako voda. Voľný čas som trávila prechádzka...Číst dál

V červenci 2023 jsem prodělala augmentaci prsou u pana Dr.Lubora Mrni. Od konzultace před operací až po kontrolní pooperační vyšetření to byl naprosto profesionální přístup. Pan doktor, nejen že je to sympaťák,ale má velmi milý přístup, umí vše vys...Číst dál

MUDr. Lubor Mrňa · 12. 9. 2023

Vážená paní Petro,
děkuji za milá slova. Jsem rád, že jste spokojená.
Mějte se krásně
S pozdravem
MUDr. Lubor Mrňa

Moc příjemná komunikace a přístup.Mudr. Mrňa je velký sympaťák.Moc mu děkuji za krásná prsa.Která jsou přesně dle mých představ.

MUDr. Lubor Mrňa · 27. 8. 2023

Dobrý den,
děkuji Vám za pozitivní ohlas.
Jsem rád, že jsem se trefil do Vašich představ.
Mějte se krásně
S pozdravem
MUDr. Lubor Mrňa

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.