5

MUDr. Lubor Mrňa

(5.0) 100 % doporučuje
Ohodnotit
Italská 69, Praha, Praha (kraj)
Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 34 hodin
Evidenční číslo v ČLK 1156591185
Zobrazit telefonní číslo

Transparent doctor

Informuje všechny své pacienty o tom, že mají možnost ho ohodnotit a akceptuje zkušenosti svých pacientů

MUDr. Lubor Mrňa
(5.0) 100 % doporučuje

Recenze (70)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje
Napsat recenzi
Pan doktor Mrňa si získal mou důvěru od chvíle, kdy jsem přišla v roztřeseném a nervózním stavu na první konzultaci a to jsem ani nevěděla, jak se jmenuji :D Velmi oceňuji profesionalitu, přátelský přístup, otevřenost a hlavně tleskám superschopnosti vytvořit tak dobrou atmosféru i během zákroku, který proběhl nečekaně rychle a šokujícím způsobem uvolněně (měla jsem lokální anestezii). Po otoplastice následovaly pooperační kontroly - jako někdy otravný puntičkář jsem ocenila dobře podané informace o péči a dalším postupu. :) Celý proces je/byl velmi příjemný díky přístupu pana doktora Mrniy a týmu milých sestřiček. Uši jsem měla vždycky ráda, fungovaly skvěle, ale myslím, že se jim teď také líbí být blíž zbytku těla a zasloužily si tento upgrade :) Panu doktorovi ze srdce děkuji (a oběma uším) za skvělou zkušenost s fantastickým výsledkem.  * přeloženo ze slovenského jazyka Pán doktor Mrňa si získal moju dôveru od okamihu, kedy som prišla vo vyklepanom a nervóznom stave na prvú konzultáciu a nevedela som ani, ako sa volám :D Veľmi oceňujem profesionalitu, priateľský prístup, otvorenosť a osobitne tlieskam superschopnosti vytvoriť ešte aj počas samotného zákroku natoľko dobrú atmosféru, že to ubehlo nečakane rýchlo a až šokujúco pohodovo (mala som miestne znecitlivenie). Po otoplastike prebiehali pooperačné kontroly - ja ako miestami až otravný puntičkár oceňujem dobre podané informácie o starostlivosti i ďalších krokoch. :) Celý proces je/bol veľmi príjemný vďaka prístupu doktora Mrňu a tímu láskavých sestričiek. Moje uši som mala odjakživa rada, fungovali super, no myslím si, že sa aj im teraz páči byť bližšie ku zvyšku tela a tento upgrade si zaslúžili :) Pánovi doktorovi ďakujem z celého srdca (a z oboch uší) za skvelú skúsenosť s fantastickým výsledkom. 
MUDr. Lubor Mrňa
MUDr. Lubor Mrňa · Včera
Dobrý den,
děkuji za milá slova a poděkování, je to pro mě satisfakce.
S pozdravem
MUDr. Lubor Mrňa
Jsou to již dva měsíce,kdy jsem podstoupila zmenšení prsou u Mudr.Lubora Mrni,kterému jsem nesmírně vděčná,za jeho přístup,milé jednání,precizní práci a prostě za to ,že ze mě udělal jiného člověka. Patří mu tak můj velký dík. Eva K.
MUDr. Lubor Mrňa
MUDr. Lubor Mrňa · 25. 11. 2021
Vážená paní Evo,
děkuji za Vaše milá slova a jsem šťastný, že jste spokojená.
S pozdravem
MUDr. Lubor Mrňa
U pana doktora Mrni jsem absolvovala modelaci prsou. Pana doktora mohu jen doporučit, precizní práce s lidským přístupem. Už nyní jsem přesvědčena, že další zákrok chci pouze od něj. Děkuji Vám i sestřičkám za Vaši péči.
MUDr. Lubor Mrňa
MUDr. Lubor Mrňa · 24. 11. 2021
Dobrý den,
děkuji za pozitivní hodnocení a projevenou důvěru.
S pozdravem
MUDr. Lubor Mrňa
Profesionální a přesto lidský přístup k pacientovi. Pana doktora můžu pouze doporučit. Péče sester byla opravdu velmi kvalitní a profesionální.
MUDr. Lubor Mrňa
MUDr. Lubor Mrňa · 24. 11. 2021
Dobrý den,
děkuji za milá slova.
S pozdravem
MUDr. Lubor Mrňa
Požádejte: MUDr. Lubor Mrňa o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (25)

Ablace prsu s volnym prenosem dvorcu
Mastektomie

Zdravim, jsem trans muz a i pres to, ze to vim cely zivot k reseni tranzice jsem se dostal az ve svych 35 letech. Trpel jsem mimo jine dysforii kvuli svemu telu a nemohl nikdy akceptovat svoje prsa a...

číst dál

Obrázky (5)

Požádejte: MUDr. Lubor Mrňa o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!
MUDr. Lubor Mrňa
(5.0) 70 recenze
- Ohodnotit