Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

20. 11. 2019 · Aktualizováno: 6. 7. 2020

Operace karpáního tunelu na obou rukou

Stojí to za to

O lékaři

3 adresy v Královéhradecký kraj, Středočeský kraj...
Hodnocení:
Operace karpáního tunelu na obou rukou
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

S panem primářem jsem měla tu čest se setkat ještě dříve než pracoval v nemocnici. Operoval mi obě ruce( karpální tunel). Měla jsem hrozný strach, neměla jsem narkózu, ale jen místní umrtvení. Jeho přístup, byl naprosto skvělí. Každou chvilku se ptal, zda je vše v pořádku, zda něco necítím, že není problém to připichnout. Perfektní profesionální a hlavně lidský přístup. Od operace jsem již 8 a 9 let. Citlivost v obouch rukách je naprosto perfektní a někdy mám pocit, že o dost lepší než byla před onemocněním. Pana primáře vřele doporučuji, naprosto skvělí lékař a člověk na svém místě.

1

Komentář (1)

Dobrý den, ráda bych se zeptala, musela jste mít na zákrok předoperační vyšetření? Děkuji za odpověď.
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Operace karpálního tunelu
Mockrát dekuju MUDr. Lhotskemu - operace karpálního tunelu, Všechny potíže, spojené s touto diagnózu, pominuly. Ruka se výborně hojí, jizva není vidět. Velké díky patří i sestrickam. Zdenka H.
Operácia karpálneho tunelu

Nedávno som absolvovala operáciu karpálneho tunelu v medicínskom zariadení SANAT Levice.Operoval ma plastický chirurg MuDr.Csaba Tóth,s ktorým som bola absolútne spokojná..nielen s jeho vysoko odborným výkonom,ale aj prístupom k pacientom,ktorý...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.