MUDr. Jaroslav Kliment
MUDr. Jaroslav Kliment

MUDr. Jaroslav Kliment Premium

Žádné recenze
Ohodnotit
Janovského 48, Praha, Praha (kraj) Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 14 hodin
Evidenční číslo v ČLK 1122221154
MUDr. Jaroslav Kliment
MUDr. Jaroslav Kliment Premium
Žádné recenze

Informace

 • Zobrazit telefonní číslo
 • Navštívit web
 • 588 návštěv profilu
Členství

MUDr. Jaroslav Kliment je členem několika odborných lékařských společností, mezi které se řadí Česká chirurgická společnost, dále Angiologická společnost, Flebologická společnost a samozřejmě Česká lékařská komora. 

Publikační činnost

Lékař je autorem řady článků a sděleních publikovaných v tuzemských odborných časopisech. Pravidelně se věnuje přednáškové činnnosti, a to jak na krajských, tak i na celostátních kongresech, jež se zabývají problematikou cévní chirurgie a angiologie. 

 

Lékařský dům vydává časopis nejen o estetické medicíně Charme. Podívejte se.

leden 2011

leden 2012

leden 2013

MUDr. Jaroslav Kliment je v současné době jediným lékařem v České republice a jedním ze 2 lékařů v celé Evropě, který operuje křečové žíly nejšetrnější mini-invazivní metodou kombinované radiofrekvenční techniky s pomocí systému VNUS a Stylet jehly za kontroly ultrazvukem. Pacient může jít  po výkonu dokonce již druhý den do práce a elastické bandáže nosí pouze 1 týden. Po výkonu nejsou žádné modřiny a riziko návratnosti varixů se oproti tradičním metodám snižuje z 10% na 3,8%.

MUDr. Jaroslav Kliment v roce 1979 odpromoval na Fakultě všeobecného lékařství Univerzity Karlovy v Praze. Po promocích nastoupil na chirurgické oddělení Nemocnice s Poliklinikou v Příbrami. Zde nejdříve působil jako sekundární lékař, dále jako starší sekundář a následně jako vedoucí lékař septického oddělení a operačních sálů. Od roku 1985 se věnuje cevní chirurgii a od roku 1987 vede cévní ambulanci. V 90. letech minulého století patřil k těm lékařům, kteří se intenzivně zabývali laparoskopickými operacemi. Od roku 2001 se zaměřuje, v této oblasti je rovněž považován za experta, na konzervativní léčbu PG (prostaglandin) při ischemické chorobě nohou. Od roku 2005 je vedoucím lékařem cévního oddělení v Lékařskému domu v Praze 7. 

Lékař v roce 1983 složil atestaci I. stupně v oboru chirurgie. O pět let později, v roce 1988, složil v tomto oboru také atestaci II. stupně. Nakonec v roce 1994 získal specializační atestaci z oboru cévní chirurgie. Je držitelem licence od České lékařské komory pro obor chirurgie a chirurgie cévní. 

Druh činnosti:

 • Klinika estetické medicíny a plastické chirurgie

Jedná se o soukromou kliniku/zařízení?

 • Ano

Pracoviště:

 • Klinika

Poradenství pacientovi poskytuje:

 • Specialista

První návštěva zdarma:

 • Ne

Cena za konzultaci:

 • 500

Platební metody:

 • V hotovosti
 • Platba kartou

Obrázky (8)

Videa (2)

Požádejte: MUDr. Jaroslav Kliment o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (3)

Viditelné žíly pod kolenem
Odpověď odborníka · 22. 10. 2007
Dobrý den, po internetu se těžko stanovuje léčba,je potřeba podrobnější vyšetření.V případě zájmu se můžete objednat na naší ambulanci na tel. 242 426 466, kde Vám i rádi zdělíme bližší informace. S pozdravem LD,cévní

Články (2)

Požádejte: MUDr. Jaroslav Kliment o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!