MUDr. Jaroslav Kliment

MUDr. Jaroslav Kliment

Žádné recenze
Ohodnotit
Janovského 48, Praha, Praha (kraj)
Evidenční číslo v ČLK 1122221154
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Jaroslav Kliment
MUDr. Jaroslav Kliment
Žádné recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace

Členství

MUDr. Jaroslav Kliment je členem několika odborných lékařských společností, mezi které se řadí Česká chirurgická společnost, dále Angiologická společnost, Flebologická společnost a samozřejmě Česká lékařská komora. 

Publikační činnost

Lékař je autorem řady článků a sděleních publikovaných v tuzemských odborných časopisech. Pravidelně se věnuje přednáškové činnnosti, a to jak na krajských, tak i na celostátních kongresech, jež se zabývají problematikou cévní chirurgie a angiologie. 

 

Lékařský dům vydává časopis nejen o estetické medicíně Charme. Podívejte se.

leden 2011

leden 2012

leden 2013

MUDr. Jaroslav Kliment je v současné době jediným lékařem v České republice a jedním ze 2 lékařů v celé Evropě, který operuje křečové žíly nejšetrnější mini-invazivní metodou kombinované radiofrekvenční techniky s pomocí systému VNUS a Stylet jehly za kontroly ultrazvukem. Pacient může jít  po výkonu dokonce již druhý den do práce a elastické bandáže nosí pouze 1 týden. Po výkonu nejsou žádné modřiny a riziko návratnosti varixů se oproti tradičním metodám snižuje z 10% na 3,8%.

MUDr. Jaroslav Kliment v roce 1979 odpromoval na Fakultě všeobecného lékařství Univerzity Karlovy v Praze. Po promocích nastoupil na chirurgické oddělení Nemocnice s Poliklinikou v Příbrami. Zde nejdříve působil jako sekundární lékař, dále jako starší sekundář a následně jako vedoucí lékař septického oddělení a operačních sálů. Od roku 1985 se věnuje cevní chirurgii a od roku 1987 vede cévní ambulanci. V 90. letech minulého století patřil k těm lékařům, kteří se intenzivně zabývali laparoskopickými operacemi. Od roku 2001 se zaměřuje, v této oblasti je rovněž považován za experta, na konzervativní léčbu PG (prostaglandin) při ischemické chorobě nohou. Od roku 2005 je vedoucím lékařem cévního oddělení v Lékařskému domu v Praze 7. 

Lékař v roce 1983 složil atestaci I. stupně v oboru chirurgie. O pět let později, v roce 1988, složil v tomto oboru také atestaci II. stupně. Nakonec v roce 1994 získal specializační atestaci z oboru cévní chirurgie. Je držitelem licence od České lékařské komory pro obor chirurgie a chirurgie cévní. 

Druh činnosti:

  • Klinika estetické medicíny a plastické chirurgie

Jedná se o soukromou kliniku/zařízení?

  • Ano

Pracoviště:

  • Klinika

Poradenství pacientovi poskytuje:

  • Specialista

První návštěva zdarma:

  • Ne

Cena za konzultaci:

  • 500

Platební metody:

  • V hotovosti
  • Platba kartou

Hlavní zákroky

Léčba křečových žil

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy

Viditelné žíly pod kolenem
Odpověď odborníka · 22. 10. 2007
Dobrý den, po internetu se těžko stanovuje léčba,je potřeba podrobnější vyšetření.V případě zájmu se můžete objednat na naší ambulanci na tel. 242 426 466, kde Vám i rádi zdělíme bližší informace. S pozdravem LD,cévní

Články (2)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.