Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

0 komentářů

Karpální tunel a lékař s přesvědčivým optimismem

Pacient: Grizzly

Brno

Zákrok: stojí to za to

Informuje: Grizzly. 100% pacientů uvedlo, že to stojí za to.

4. 1. 2017 · Aktualizováno: 11. 9. 2023

Znám pana doktora 30 let a vždy mi efektivně pomohl, ať to byl zlomený palec ruky, patní ostruha nebo ucpaný karpální tunel. Co zvláště oceňuji vedle nesporných odborných kvalit, je vnímavý přístup k pacientům a jeho přesvědčivý optimismus. Jeho téměř asijský úsměv je nakažlivý a léčí.

0

Komentářů (0)

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama

Podobné příběhy

Septorhinoplastika

Dobrý den, podstoupila jsem septorhinoplastiku u pana primáře Vřeského. Je to profesionál s lidským přístupem kterého velice obdivuji a doporučuji. Z nemocnice se mi ani nechtělo domů :-). Hospitalizace cca 2,5dne a za týden na přesádrování...

Číst dál
MUDr. Hana Klosová, Ph.D.

Po deseti letech marného hledání odborníka, který by mi pomohl s odstraněním xantelasmat vytvořených na dolních víčkách, jsem měla to štěstí, že jsem natrefila na paní doktorku MUDr. Hanu Klosovou, Ph.D., která mi navrhla odstranění xantelasmat...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Estetická medicína