MUDr. Petr Jan Vašek
MUDr. Petr Jan Vašek

MUDr. Petr Jan Vašek Premium

(33 Recenzí) ·100% doporučuje
Ohodnotit
Jeseniova 30, Praha, Praha (kraj) Zobrazit mapu
Odpovídá za více než 72 hodin
Evidenční číslo v ČLK 1110165142
MUDr. Petr Jan Vašek
MUDr. Petr Jan Vašek Premium
(33 Recenzí) ·100% doporučuje

Informace

  • Zobrazit telefonní číslo
  • Navštívit web
  • 2948 návštěv profilu
Licence a certifikáty:

Lékař je plně registrován na Ministerstvu zdravotnictví a u České lékařské komory jako specialista I. i II. stupně. Rovněž je plně registrován jako specialista u Medical Council v Jižní Africe.

Členství v odborných společnostech:

MUDr. Vašek je členem celé řady lékařských společností, mezi které patří Internacionální akademie miniinvasivní chirurgie a procedůr, Asociace českých plastických chirurgů, Česká Asociace J. E. Purkyně, Asociace českých neurochirurgů, Evropská akademie faciální plastické chirurgie, Česká ORL a asociace hlavy krku, Jihoafrická Lékařská asociace, Jihoafrická onkologická asociace a Jihoafrická asociace ORL a chirurgie hlavy a krku.

Kurzy, zkušenosti a jiné aktivity:

Lékař se věnoval vzdělávání studentů na LF Univerzity Witwatersrand. V Johannesburgu vedl i svou dobře organizovanou praxi. Má za sebou více než 3000 velkých operací hlavy a krku. Své dovednosti rozvíjel na předních světových klinikách v USA. Rovněž absolvoval řadu specializovaných kurzů a světových kongresů. Dále pracoval i vyučoval na Univerzitě ve Spojených Arabských Emirátech. V jihoafrické televizi měl několik programů, kde se věnoval faciální plastické chirurgii, také organizoval spoustu lekcí, workshopů a publikoval vědecké články. Zasedal jako soudce v Medical Council v Jižní Africe. Je autorem patentu na využití pulsního diodového laseru a průkopníkem mnoha operací na LF v Johannesburgu. Spousta jeho studentů je dnes předními specialisty na Novém Zélandě, v Austrálii, Anglii i USA.

MUDr. Petr Jan Vašek se narodil 18. února 1942 v Ostravě. Má občanství české, jihoafrické i kanadské. Je ženatý a má dvě děti. Plynule hovoří česky, anglicky a v základech ovládá i jazyk ruský a německý.

MUDr. Petr Jan Vašek se zabývá plastickou a rekonstrukční chirurgií a kompletní chirurgií hlavy krku, dále endoskopií hlavy a krku (operativní i diagnostická), kraniofaciální chirurgií a chirurgií baze lební.

Na hlavě krku se specializuje na plastické výkony operace a modelace rtů, na obličejové implantáty, elevaci čela, obočí a tváří, operace uší, nosu a víček. Dále na laserové a smart liposukce, lifting obličeje, krku a čela, kompletní lipostrukturace obličeje, aplikace výplňových materiálů, botulotoxinu, rovněž krevního séra a chemický peeling, Microneedling, Laser resufacing, Dermabase nebo Dracula Face Lift.

MUDr. Vašek absolvoval v roce 1966 studium na Fakultě všeobecného lékařství na Univerzitě Palackého v Olomouci. V roce 1972 získal atestaci I. stupně z oboru ORL a o pět let později v tomto oboru složil také atestaci II. stupně. V roce 1987 úspěšně dokončil specializační zkoušku z ORL zaměřenou na hlavu a krk, a to na University of Witwatersrand Johannesburg v Jižní Africe.

Praxe:

Lékař působil 15 let na oddělení ORL a chirurgie hlavy a krku na klinice Johannesburg Academic General Hospital v Jižní Africe, kde zastával nejprve funkci senior konzultanta, lektora, poté hlavního specialisty, klinického profesora a posléze i šéfa kliniky. Dalších 10 let pracoval v privátní praxi na soukromé klinice Carstenhof Hospital opět v Johannesburgu. 7 let zastával funkci ředitele oddělení chirurgie hlavy a krku, plastické chirurgie hlavy a krku a baze lební, a to na LF Univerzity Witwatersrand v Johannesburgu. Následujících 5 let působil v centru estetické medicíny a laserovém centru Asklepion v Praze. 2 roky vykonával funkci primáře Glamour Clinic, jež se specializovala na miniinvazivní chirurgii. V současnoti je primářem FORMÉ CLINIC v Praze.

První návštěva zdarma:

  • Ano

Zákroky

Estetická medicína

Kosmetická ošetření

Recenze (33)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Z dovolené v Praze jsem si odvezl nová víčka

Kompletní příběh (Operace očních víček):

Přibližně pře půlrokem jsem ve Forme podstoupil operaci očních víček. Plánovaný zákrok jsem spojil s dovolenou v Praze, kde jsem nikdy nebyl. Zákrok a rekonvalescence s hojením proběhl v celku rychle. Pod očima jsem měl chvíli velké modřiny, ale to j...Číst dál

Zobrazit další recenze
Požádejte: MUDr. Petr Jan Vašek o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (14)

Zobrazit další příběhy

Obrázky (24)

Videa (3)

Požádejte: MUDr. Petr Jan Vašek o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (54)

Výplně - spánková oblast
Odpověď odborníka · 13. 10. 2021
Dobrý den. Doporučil bych Vám osobní konzultaci. Nejspíš by Vám bylo možné aplikovat výplň kyseliny hyaluronové. Hezký den přeji. MUDr. Petr Jan Vašek, FORMÉ clinic
Zobrazit další zodpovězené otázky

Článek (1)

Kliniky

Požádejte: MUDr. Petr Jan Vašek o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!