MUDr. Eva  Leamerová

MUDr. Eva Leamerová

(2 Recenze)·100% doporučuje
Ohodnotit
Janovského 48, Praha, Praha (kraj)
MUDr. Eva  Leamerová
MUDr. Eva Leamerová
(2 Recenze)·100% doporučuje

Informace

MUDr. Eva Leamerová v roce 1988 úspěšně odpromovala na Fakultě všeobecného lékařství Univerzity Karlovy v Praze. Po dokončení studia pracovala po dobu tří let na pozici sekundární lékařky ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady, a to na tamější Chirurgické klinice. Poté, v roce 1991, přestoupila na Kliniku plastické chirurgie. V témž roce úspěšně složila také atestaci I. stupně v oboru chirurgie. V roce 2001 v tomto oboru složila i atestaci II. stupně. Během svého působení stihla své vědomosti a dovednosti rozšířit na různých kurzech. Například se účastnila několika postgraduálních kurzů, které se zaměřovaly na problematiku plastické a estetické chirurgie. Zde se rozvíjela například v oblasti rhinoplastiky, rekonstrukce prsu, estetické operace prsu, operace rozštěpů i v mnohém dalším. Aktivně publikuje v odborné literatuře. Přednáší pro odbornou, ale i laickou veřejnost, a to jak u nás, tak za hranicemi. Často se účastní vědeckých zasedání oboru estetické a plastické chirurgie. Je členkou České lékařské komory, společnosti plastické chirurgie, společnosti estetické chirurgie a ESPRAS. Má licenci pro obor chirurgie a plastické chirurgie.

Nyní je MUDr. Eva Leamerová součástí týmu lékařů Lékařského domu Praha 7, a. s. Zde se zaměřuje zejména na plastickou chirurgii. V tomto ohledu poskytuje klientům komplexní služby na profesionální úrovni. Blíže se zabývá estetickými zákroky spojenými se zvětšením i zmenšením ňader, jejich modelací nebo liposukcí, faceliftem a minifaceliftem. Dále se věnuje operacím nosu, operacím břicha, odstátých uší, očních víček, zvětšením rtů a dalším.

Lékařským dům Praha 7, a. s. byl založen v roce 1995 a dnes má na kontě tisíce spokojených klientů. Lékařským dům umožňuje širokou škálu ambulatní péče o zdraví. Zdravotní péče je zde poskytována v nejrůznějších odvětvích a oborech medicíny. Kromě plastické chirurgie, jde také o oblast dermatologie, fyzioterapie, gynekologie, ortopedie, revmatologie, stomatologie, výživového poradenství a mnohé další. Jedná se o soukromé zdravotnické zařízení s velmi kvalifikovaným a odborným lékařským týmem.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Estetická medicína

Operace intimních partií

Kosmetická ošetření

Recenze (2)

5.0
2 Recenze · 100 % doporučuje

Zlaté ruce a cit pro estetiku

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (2)

Obrázky (3)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.