jidi6178250

Mám 2 měsice po operaci karpálního tunelu zákrok trval 25 min vše bylo bez bolesti velmi vstřícný přistup lékaře Mudr David Otahál i sestřiček na operačním sále, vřele doporučuji jsem velmi spokojená .Ostrava fakultni nemocnice skvělé chovaní a velmi vstřicný přistup k pacientům.

Nedávno som absolvovala operáciu karpálneho tunelu v medicínskom zariadení SANAT Levice.Operoval ma plastický chirurg MuDr.Csaba Tóth,s ktorým som bola absolútne spokojná..nielen s jeho vysoko odborným výkonom,ale aj prístupom k pacientom,ktorý je tak dôležitý pre ľudí,ktorí podstupujú akýkoľvek operačný zákrok.Preto je moje odporúčanie spomínaného lekára jednoznačné.Vďaka za vašu pomoc pán doktor..prišla skutočne v tej pravej chvíli.. Ľ.Gordíková

bousova

Chtěla bych moc poděkovat panu doktoru Tarkovi Rashedovi, který operoval mému dědovi panu Vladimíru Boušovi syndrom karpálního tunelu v červnu tohoto roku. Mé velké díky patří i vzhledem k tomu, že se jednalo o druhou operaci ruky. První operace byla provedena v kolínské nemocnici, ale po jejím velice špatném provedení děda trpěl velikými bolestmi ruky. V noci pro velké brnění ruky nemohl spát, došlo to tak daleko, že nemohl udržet nic v ruce. Pan doktor byl velice vstřícný, již při první konzultaci nám vše podrobně vysvětlil. Samotná operace proběhla naprosto výborně. Hned po operaci mohl děda domů a musím dodat, že po zákroku nebyla potřeba žádná anageltika. Ocenit bych chtěla pana doktora i za naprosto nadstandartní pooperační péči, kterou jsem ještě nikdy nezažila. Pan doktor Rashed převazoval ránu vždy osobně a to i o víkendech a po službě. Rána se dědovi krásně zahojila a jizva je vidět opravdu minimálně. Především však děda necítí žádnou bolest, ani brnění a může ohnout prsty do dlaně, což před operací nedokázal!!! V tuto chvíli si již nedokáže představit, že by operaci nepodstoupil přesto , že jí odsouval co to šlo, pro předchozí špatné zkušenosti. Jsme vděčný, že reoperaci provedl pan doktor Rashed, je to opravdu člověk na svém místě a skvělý lékař.

ingp6174043

Vážený pane doktore,rad bych Vám touto cestou poděkoval za velmi precizní provedení operace karpálního tunelu!Vse bylo bezbolestne a zákrok trval 10 min.Fantastcke.Mel jsem možnost porovnat podobně zákroky,viděl jsem délku řezu a počet stehů.Tohle je ovšem jiná liga,absolutní profesionalita,5 stehů,myslím ,ze není co dodat.Je to i inspirace pro ostatní co řeší podobný problém.Diky moc P.Š.

danca591770

Pan doktor Chorvát je úžasný operatér. Profesionální a lidský přístup mu není cizí . Jsem nadmíru spokojená a sama sobě teď vyčítám, že jsem operaci tak dlouho ze strachu odkládala . V budoucnu mě čeká operace karpálního tunelu i na druhé ruce a už teď vím , že půjdu zase k panu doktorovi Chorvátovi. Vřele všem doporučuji

zdenka_69446782

Mockrát dekuju MUDr. Lhotskemu - operace karpálního tunelu, Všechny potíže, spojené s touto diagnózu, pominuly. Ruka se výborně hojí, jizva není vidět. Velké díky patří i sestrickam. Zdenka H.

aldoska

Pan doktor má zlaté ruce, je to skutečný profesionál na svém místě. Operace proběhla bez problémů a hned, jakmile ruka přišla k sobě, jsem cítila zlepšení. Nyní, dva měsíce po operaci, už vím, že se operace skvěle povedla. Pan doktor je nejen skvělý operatér, ale též velmi příjemný a milý člověk.

marketa_1847960

S panem primářem jsem měla tu čest se setkat ještě dříve než pracoval v nemocnici. Operoval mi obě ruce( karpální tunel). Měla jsem hrozný strach, neměla jsem narkózu, ale jen místní umrtvení. Jeho přístup, byl naprosto skvělí. Každou chvilku se ptal, zda je vše v pořádku, zda něco necítím, že není problém to připichnout. Perfektní profesionální a hlavně lidský přístup. Od operace jsem již 8 a 9 let. Citlivost v obouch rukách je naprosto perfektní a někdy mám pocit, že o dost lepší než byla před onemocněním. Pana primáře vřele doporučuji, naprosto skvělí lékař a člověk na svém místě.

alisfany

Jen krátce. Stav po dětské obrně, vozičkářka. Zpráva z EMG :operační indikace je vzhledem k pokročilému nálezu a stavu po polio problematická. Obraz úplného chronického denervačního syndronu. Přesto se našel lékař, který se nebál operovat. Tím je MUDr. Marek Suk. Ještě jsem se nesetkala s takovou profesinalitou přístupu k pacientovi, samotná operace a péče po operaci.Děkuji pane doktore. Při vší smůle jsem tentokrát měla štěstí.

Byla jsem před půl rokem na operaci karpálního tunelu, protože už to nešlo dál, pracuju v továrně u pásu a ruce mě tuhly a mravenčily tak, že už jsem nemohla ani balit. Operace byla docela rychlá a skoro nebolela. Jen je blbý, jak člověk slyší doktory a sestry, nedávají na to celkovou narkózu. Zlepšilo se to za několik dnů a asi za 3 měsíce jsem měla ruku úplně jako dřív. Doktor říkal, že už semi to nevrátí. Tak jsem ráda, že jsem na operaci nakonec šla.

grizzly

Znám pana doktora 30 let a vždy mi efektivně pomohl, ať to byl zlomený palec ruky, patní ostruha nebo ucpaný karpální tunel. Co zvláště oceňuji vedle nesporných odborných kvalit, je vnímavý přístup k pacientům a jeho přesvědčivý optimismus. Jeho téměř asijský úsměv je nakažlivý a léčí.

Chtěla bych moc poděkovat MUDr. Fibírovi za skvělý přístup před operací, jasné a podrobné vysvětlení o jaký problém se jedná a jak je nejefektivnější karpální tunel léčit, operovat. Operoval mi obě ruce a manželovi kožní melanom, oba jsme moc spokojeni a můžeme pana doktora Fibíra všem pacientům doporučit ,vybrala jsem si dobře a ještě jednou mu moc děkuji …. Jana Körblová, Pardubice

juhele

Shora uvedený zákrok "Syndrom karpálního tunelu " na který jsem objednaná , chci provést laparoskopicky. Prosím sdělte zda uvedený zákrok provádíte a je hrazen pojišťovnou , popřípadě jaká je cena tohoto zákroku pokud není hrazen ZP ? S pozdravem Zděnka M.

vera6166057

Živím se prací namáhavou na ruce, v Hořovicích mi zjistili těžké postižení pravé ruky, brní prsty - nejsou tak citlivé - šikovné jako dřív. Bojím se aby se situace nezhoršila a nepostihlo to i druhou ruku. Jestli je pro zlepšení nutné podstoupit operaci tak bych tak ráda učinila co nejdříve.