marketa_1847960

S panem primářem jsem měla tu čest se setkat ještě dříve než pracoval v nemocnici. Operoval mi obě ruce( karpální tunel). Měla jsem hrozný strach, neměla jsem narkózu, ale jen místní umrtvení. Jeho přístup, byl naprosto skvělí. Každou chvilku se ptal, zda je vše v pořádku, zda něco necítím, že není problém to připichnout. Perfektní profesionální a hlavně lidský přístup. Od operace jsem již 8 a 9 let. Citlivost v obouch rukách je naprosto perfektní a někdy mám pocit, že o dost lepší než byla před onemocněním. Pana primáře vřele doporučuji, naprosto skvělí lékař a člověk na svém místě.

jidi6178250

Mám 2 měsice po operaci karpálního tunelu zákrok trval 25 min vše bylo bez bolesti velmi vstřícný přistup lékaře Mudr David Otahál i sestřiček na operačním sále, vřele doporučuji jsem velmi spokojená .Ostrava fakultni nemocnice skvělé chovaní a velmi vstřicný přistup k pacientům.

zdenka_69446782

Mockrát dekuju MUDr. Lhotskemu - operace karpálního tunelu, Všechny potíže, spojené s touto diagnózu, pominuly. Ruka se výborně hojí, jizva není vidět. Velké díky patří i sestrickam. Zdenka H.

ingp6174043

Vážený pane doktore,rad bych Vám touto cestou poděkoval za velmi precizní provedení operace karpálního tunelu!Vse bylo bezbolestne a zákrok trval 10 min.Fantastcke.Mel jsem možnost porovnat podobně zákroky,viděl jsem délku řezu a počet stehů.Tohle je ovšem jiná liga,absolutní profesionalita,5 stehů,myslím ,ze není co dodat.Je to i inspirace pro ostatní co řeší podobný problém.Diky moc P.Š.

danca591770

Pan doktor Chorvát je úžasný operatér. Profesionální a lidský přístup mu není cizí . Jsem nadmíru spokojená a sama sobě teď vyčítám, že jsem operaci tak dlouho ze strachu odkládala . V budoucnu mě čeká operace karpálního tunelu i na druhé ruce a už teď vím , že půjdu zase k panu doktorovi Chorvátovi. Vřele všem doporučuji

aldoska

Pan doktor má zlaté ruce, je to skutečný profesionál na svém místě. Operace proběhla bez problémů a hned, jakmile ruka přišla k sobě, jsem cítila zlepšení. Nyní, dva měsíce po operaci, už vím, že se operace skvěle povedla. Pan doktor je nejen skvělý operatér, ale též velmi příjemný a milý člověk.

alisfany

Jen krátce. Stav po dětské obrně, vozičkářka. Zpráva z EMG :operační indikace je vzhledem k pokročilému nálezu a stavu po polio problematická. Obraz úplného chronického denervačního syndronu. Přesto se našel lékař, který se nebál operovat. Tím je MUDr. Marek Suk. Ještě jsem se nesetkala s takovou profesinalitou přístupu k pacientovi, samotná operace a péče po operaci.Děkuji pane doktore. Při vší smůle jsem tentokrát měla štěstí.

Byla jsem před půl rokem na operaci karpálního tunelu, protože už to nešlo dál, pracuju v továrně u pásu a ruce mě tuhly a mravenčily tak, že už jsem nemohla ani balit. Operace byla docela rychlá a skoro nebolela. Jen je blbý, jak člověk slyší doktory a sestry, nedávají na to celkovou narkózu. Zlepšilo se to za několik dnů a asi za 3 měsíce jsem měla ruku úplně jako dřív. Doktor říkal, že už semi to nevrátí. Tak jsem ráda, že jsem na operaci nakonec šla.

bousova

Chtěla bych moc poděkovat panu doktoru Tarkovi Rashedovi, který operoval mému dědovi panu Vladimíru Boušovi syndrom karpálního tunelu v červnu tohoto roku. Mé velké díky patří i vzhledem k tomu, že se jednalo o druhou operaci ruky. První operace byla provedena v kolínské nemocnici, ale po jejím velice špatném provedení děda trpěl velikými bolestmi ruky. V noci pro velké brnění ruky nemohl spát, došlo to tak daleko, že nemohl udržet nic v ruce. Pan doktor byl velice vstřícný, již při první konzultaci nám vše podrobně vysvětlil. Samotná operace proběhla naprosto výborně. Hned po operaci mohl děda domů a musím dodat, že po zákroku nebyla potřeba žádná anageltika. Ocenit bych chtěla pana doktora i za naprosto nadstandartní pooperační péči, kterou jsem ještě nikdy nezažila. Pan doktor Rashed převazoval ránu vždy osobně a to i o víkendech a po službě. Rána se dědovi krásně zahojila a jizva je vidět opravdu minimálně. Především však děda necítí žádnou bolest, ani brnění a může ohnout prsty do dlaně, což před operací nedokázal!!! V tuto chvíli si již nedokáže představit, že by operaci nepodstoupil přesto , že jí odsouval co to šlo, pro předchozí špatné zkušenosti. Jsme vděčný, že reoperaci provedl pan doktor Rashed, je to opravdu člověk na svém místě a skvělý lékař.

Chtěla bych moc poděkovat MUDr. Fibírovi za skvělý přístup před operací, jasné a podrobné vysvětlení o jaký problém se jedná a jak je nejefektivnější karpální tunel léčit, operovat. Operoval mi obě ruce a manželovi kožní melanom, oba jsme moc spokojeni a můžeme pana doktora Fibíra všem pacientům doporučit ,vybrala jsem si dobře a ještě jednou mu moc děkuji …. Jana Körblová, Pardubice

grizzly

Znám pana doktora 30 let a vždy mi efektivně pomohl, ať to byl zlomený palec ruky, patní ostruha nebo ucpaný karpální tunel. Co zvláště oceňuji vedle nesporných odborných kvalit, je vnímavý přístup k pacientům a jeho přesvědčivý optimismus. Jeho téměř asijský úsměv je nakažlivý a léčí.

Nedávno som absolvovala operáciu karpálneho tunelu v medicínskom zariadení SANAT Levice.Operoval ma plastický chirurg MuDr.Csaba Tóth,s ktorým som bola absolútne spokojná..nielen s jeho vysoko odborným výkonom,ale aj prístupom k pacientom,ktorý je tak dôležitý pre ľudí,ktorí podstupujú akýkoľvek operačný zákrok.Preto je moje odporúčanie spomínaného lekára jednoznačné.Vďaka za vašu pomoc pán doktor..prišla skutočne v tej pravej chvíli.. Ľ.Gordíková

juhele

Shora uvedený zákrok "Syndrom karpálního tunelu " na který jsem objednaná , chci provést laparoskopicky. Prosím sdělte zda uvedený zákrok provádíte a je hrazen pojišťovnou , popřípadě jaká je cena tohoto zákroku pokud není hrazen ZP ? S pozdravem Zděnka M.

vera6166057

Živím se prací namáhavou na ruce, v Hořovicích mi zjistili těžké postižení pravé ruky, brní prsty - nejsou tak citlivé - šikovné jako dřív. Bojím se aby se situace nezhoršila a nepostihlo to i druhou ruku. Jestli je pro zlepšení nutné podstoupit operaci tak bych tak ráda učinila co nejdříve.