prim. MUDr. Vladimír Mařík

(75) 100 % doporučuje
Transparent

Transparentní lékař

Informuje všechny své pacienty o tom, že mají možnost ho ohodnotit a akceptuje zkušenosti svých pacientů

Ve městě Jihočeský kraj se nacházejí 3 kliniky
Odborné vzdělání a kvalifikace: Studium a promoce na 3 lékařské fakultě UK Praha 1989Atestace z chirurgie I. stupeň 1992Atestace z plastické chirurgie 1997 Držitel licence České lékařské komory pro obor plastická chirurgieDržitel Oprávnění pro provoz lékařské praxe v oboru plastická chirurgieČlen Mezinárodní společnosti estetické chirurgie /ISAPS/Člen Mezinárodní společnosti plastické chirurgie (IPRAS)Člen Evropské společnosti plastické chirurgie... (onemocnění ruky České Budějovice)

Institut lékařské kosmetiky, s.r.o.

(10) 93 % doporučuje
Transparent

Transparentní lékař

Informuje všechny své pacienty o tom, že mají možnost ho ohodnotit a akceptuje zkušenosti svých pacientů

České Budějovice
Cena od 4.800 Kč
Institut lékařské kosmetiky, centrum laserové a plastické chirurgie, byl založen v roce 1998 v Českých Budějovicích a patří k přístrojově nejlépe vybaveným pracovištím v České republice. Přístroji je myšleno zejména široké spektrum laserů, jelikož centrum se specializuje zejména na laserovou chirurgii. Předmětem jeho činnost jsou nejen estetické zákroky, ale též zákroky z jiných oborů, například neurologie, chirurgie, proktologie nebo ORL. ... (karpální tunel České Budějovice)

MUDr. Tomáš Votruba

Žádné recenze
České Budějovice
Cena od 4.800 Kč
MUDr. Tomáš Votruba působí v oblasti plastické chirurgie. Zaměřuje se zejména na chirurgii ruky. Medicínu studoval na Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Plzni. Před současnou praxí v Poliklinice JIH působil v Nemocnici České Budějovice – oddělení plastické chirurgie. Během své praxe publikoval několik článků, účastnil se odborných setkání a kongresů. Za zmínění stojí například přednáška na téma „Poranění šlach flexorů... (karpální tunel České Budějovice)

Lékaři nedaleko města České Budějovice

Doctors