6. 1. 2020 · Aktualizováno: 9. 10. 2023

Recenze - plastika nehtového lůžka

3 adresy v Plzeňský kraj
Recenze - plastika nehtového lůžka

Dlouho jsem se obávala jít na plastiku nehtového lůžka, až jsem objevila pana doktora Miroslava Dolejše. Od pohledu příjemný, důvěryhodný. Operace dopadla skvěle, konečně můžu zase chodit a běhat jako dříve. Mohu jen a jen doporučit!

Komentáře (2)

Noha se krásně zahojila. Nikdo by nepoznal, že nemám kus nehtu u lůžka.<br />
Pan doktor strašně milý a vzbuzoval ve mně důvěru a sympatie. I když jsem strašpytel, tak jsme to spolu zvládli. Panu doktoru moc děkuji.<br />
Nikola U.
Super výsledek 🤩

Našla jsem způsob léčby
Byla jsem zatím na první návštěvě, přístup zaměstnanců skincare byl profesionální a velice šetrný. Při konzultaci me přesvědčil archiv léčebných postupů na dalších pacientech.Věřím, že se nám společně podaří vzniklé potíže odstranit.
Léčba mykózy nehtu

Chtěla bych moc poděkovat paní doktorce. Po roce běhání po doktorech s malým synem byla ona jediná, která nám doporučila postup léčby ve spolupráci s paní doktorkou z Imunologie v Krči. Díky ni se výsledky dostavili již v krátkém čase. Kez by...