Informace o ceně odstranění nehtových plísní laserem

2 744 Kč
průměr
24
odborníků
Odstranění nehtových plísní laserem Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Cena v Ústí nad Labem 3 300 Kč 3 300 Kč 3 300 Kč
Cena v Brno 2 000 Kč 2 750 Kč 3 500 Kč
Cena v Praha 1 500 Kč 2 750 Kč 3 500 Kč
Cena v Prostějov 2 000 Kč 2 000 Kč 2 000 Kč
Cena za tento zákrok je jen orientační: je to průměrná cena, která se objevuje ve skutečných příbězích a zkušenostech lidí zveřejněných na stránkách Estheticon.cz. Tyto ceny se mohou lišit v závislosti na klinice a její reputaci a zkušenostech, na pacientovi, složitosti zákroku, atd.
Nejnižší cena 1500 - 2 057 Kč
2 Zkušeností
Průměrná cena 2 058 Kč - 3 430 Kč
2 Zkušeností
Nejvyšší cena 3 431 Kč - 3 500 Kč
2 Zkušeností

Rozložení cen

Cenová mapa

Na mapě můžete vidět ceny pro každý kraj.
Nejnižší cena O 25 % levnější než činí průměr
Průměrná cena Průměr všech cen
Nejvyšší cena O 25 % dražší než činí průměr
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše
Léčba plísně na noze laserem Jana198212 · 13. 3. 2016

Dobrý den, mám již dlouhodobě plíseň na 2 nehtech na noze. Zkoušela jsem různé přípravky na doporučení kožní lékařky, ale výsledek není po roce léčby takřka vidět. Nechci brát léky a proto se zajímám o léčbu laserem. Kde by byla tato léčba možná, kolik by přibližně stála? Jsou i zde nějaká zdravotní rizika? Jaká je úspěšnost a návratnost onemocnění? Děkuji. Dana

SKIN CARE Liberec

Nejlepší odpověď

Dobrý den, podívejte se prosím do záložky "lékaři" zde na stránce zákroku. Najdete tam seznam na portále registrovaných lékařů, kteří se léčbou nehtových plísní zabývají. Je možné, že tam bude někdo z Brna nebo blízkého okolí. Pěknou neděli! MUDr. Xenie Kučerová SKIN CARE Liberec

3 odpovědi číst dál
Plastika nehtu veronika_z236532 · 8. 12. 2014

Dobrý den, před několika lety se mi stal úraz kdy došlo k poškození nehtového lůžka na palci u nohy ( šlápnutí koněm).Nehet roste na menší ploše a tzv. do drápu.Podstoupila jsem ,,plastiku nehtového lůžka,, stržením a úpravou nehtového lůžka, vlastně mi to ani nemohlo. Zajímalo by mě jestli je možné podstoupit i jinou plastiku ve formě nějakého implantátu třeba i umělého nehtu? Myslím i zákrok nehrazený ze ZP. Vzhledem k tomu že jsem žena je to pro mě estetický problém hlavně v letních měsících.

Dobrý den, o technice s implantátem jsem nic dosud neslyšel a myslím, že všude se dělají zákroky hrazené běžně pojišťovnou. Co se týče drápovité deformity nehtů, bývají často důsledkem nedostatečné opory nehtu zespodu pod lůžkem, kde může byt poškozená kost, jako důsledek třeba zlomeniny. V takovém případě je třeba se zaměřit na tuto kostěnou oporu ... číst dál

1 odpověď číst dál

Témata diskuzí

Zobrazit vše

VŠECHNA TÉMATA O ODSTRANĚNÍ NEHTOVÝCH PLÍSNÍ LASEREM

Pliseň na noze, co s tím?
Dobry den. Posledni leto me trapi asi plisen na pate. Mazu canesporem a brousim ale uz me to zacina vadit....
Lukyyn
Poslední komentář: 30. 6. 2019 ·
0 1
Hrbolaté nehty
Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Již nějakou dobu pozoruji, že se mi na nehtech dělají takové vroubky. Na...
Michaela703505
Poslední komentář: 21. 5. 2018 ·
0 1
Poškozený nehet
Dobrý den, před nedávnem se mi na jednom prstu na ruce udělalo v oblasti nehtu "cosi", co mi poškodilo...
romanD
Poslední komentář: 5. 1. 2018 ·
0 1
Zarostlý nehet?
Dobrý den, je mi 16 let mám plíseň na nohou a v posledních dnech se mi udělala na palci u nohy taková...
Petra435123
Poslední komentář: 28. 12. 2016 ·
0

Nabídky

Zobrazit vše

Nabídky týkající se Odstranění nehtových plísní laserem

Na estheticon.cz máme nejlepší zdravotní střediska Odstranění nehtových plísní laserem. Poskytujeme Vám nejširší výběr nabídek, abyste získal/a nejlepší cenu. Najděte tu svoji!

Najít nabídky

Kde?

Zkušenosti s cenou

Na estheticon.cz máme nejlepší zdravotní střediska Odstranění nehtových plísní laserem. Poskytujeme Vám nejširší výběr nabídek, abyste získal/a nejlepší cenu. Najděte tu svoji!

Zakrok prebehol absolutne bezbolestne a navyse sa Doc. Chaloupkovi podarilo zbavit ma 7 rocnej recidivi a chronickeho stavu. v GHC starostlivost o pacienta nekonci po zakroku. Lekar vam zavola a pyta sa na Vas zdravotny stav aj pocas vikendu, co je nieco co som este nezazil a cenim si taky pristup. Dakujem

Cena 10 000 Kč

Neobyčejně přátelský přístup, prakticky bezbolestné provedení zákroku (ošetření zarůstajícího nehtu + aplikace nehtového rovnátka), všechno vysvětleno, prodiskutováno, doplněno radami v péči o chodidla, výběru správné obuvi atd.

Cena 2 000 Kč

Do Podologického institutu Hilarion docházím již celý rok uvedená cena je za celoroční péči (přibližně 1x za 6 týdnů). Jsem velmi spokojena s vysokou úrovní služeb a mimořádným přístupem majitelky i pečlivě vybíraného personálu. Cítím se tam jako člověk, kterého vždy vítají, ne jako obtížný hmyz- což je bohužel ještě stále časté v ordinacích lékařů. Ing Petra Kliková- majitelka- mi podrobně vysvětlila co s mými nehty bude dělat a vždy po provedené pedikůře provedla příslušnou úpravu po podrobném vysvětlení s uvedením možných variant postupu. Přestala jsem mít poblémy s bolestí palců a výrazně se zlepšil i vzhled mého nehtu. Druný nehet je podstatně problematičtější poněvadž po stržení nehtu před 15 lety v podstatě neroste. Situaci řešíme a doufám, že dosáhneme úspěchu stejně jako u předchozího. Zatím mi u tohoto palce úspěšně zmenšily valy a i tento dosud problematický palec vypadá podstatně lépe než před rokem . Mohu vřele doporučit každému Podologický institut Hilarion v Thámově ulici v Praze. Rovněž manikuru, kterou tam rovněž podstupuji, prováději na vysoké úrovni a vše s použitím nejmodernější techniky, což je radost pozorovat!

Cena 6 000 Kč

Příjemné prostředí, personál velmi ochotný. Je zde moderní technologie. Ošetření mé onychomykózy probíhá laserem FOTONA Dysnamis SP. Díky navštěvování kliniky a využívání služeb laseru nemusím používat antimykotika, která zatěžují celý organismus.

Cena 7 000 Kč

Dlouho jsem se obávala jít na plastiku nehtového lůžka, až jsem objevila pana doktora Miroslava Dolejše. Od pohledu příjemný, důvěryhodný. Operace dopadla skvěle, konečně můžu zase chodit a běhat jako dříve. Mohu jen a jen doporučit!

Cena 3 000 Kč