Informace o ceně: Nehtová plíseň

1.500 Kč
průměr

Odstranění nehtových plísní laserem je miniinvazivní zákrok, při kterém dochází k rychlé a účinné eliminaci onychomykózy (plísňového onemocnění). Díky modernímu vysokovýkonovému laseru stačí k odstranění nehtových plísní jedno až dvě ošetření. Laserový paprsek způsobí odumření nehtové plísně a zároveň zabrání jejímu znovuvytvoření. Ošetření laserem je naprosto bezpečné a bezbolestné.

Co je zahrnuto v ceně odstranění nehtových plísní laserem?

Cena se liší v závislosti na počtu ošetřených nehtů a typu použitého laserového přístroje. V ceně odstranění nehtových plísní laserem je obecně zahrnuto:

  • Samotné laserové ošetření: ambulantní odstranění nehtových plísní trvá pár minut v závislosti na počtu ošetřených nehtů.

Co může zvýšit cenu odstranění nehtových plísní laserem?

Konečnou cenu dále ovlivňuje:

  • Lékař, který provádí odstranění nehtových plísní, jeho odborné zkušenosti a reputace.
  • Klinika, na které laserové odstranění probíhá.
  • Pacient, zdravotní stav jeho nehtů a individuální potřeby.
  • Potřebná opakování, k maximálním možným výsledkům je vhodné ošetření laserem jednou až dvakrát opakovat.
  • Složitost a rozsah zákroku, atd.

V ceně obvykle nebývá zahrnuta:

  • Úvodní odborná konzultace: odstranění nehtových plísní laserem předchází odborná konzultace, jejíž cena se pohybuje okolo 500 - 700 Kč. Během této konzultace lékař vyhodnotí zdravotní stav nehtů, vhodnost laserové metody k odstranění nehtové plísně, počet potřebných opakování a zodpoví všechny případné otázky ze strany pacienta. Některé kliniky nabízejí úvodní konzultaci v případě následného ošetření zdarma.

Ceny laserového odstranění nežádoucích kožních vad v České republice

Kromě odstranění nehtových plísní laserem, jehož průměrná cena se pohybuje okolo 1 500 Kč, lze pomocí laseru odstranit i další nechtěné kožní vady.

Pro srovnání níže naleznete orientační ceny obdobných laserových zákroků:

  • Laserové odstranění mateřských znamének a pih: 1 300 - 1 500 Kč.
  • Laserové odstranění jizev: cca 1 900 Kč.
  • Laserová léčba akné: cca 2 000 Kč.

Hradí odstranění nehtových plísní laserem pojišťovna?

Odstranění nehtových plísní laserem není zdravotními pojišťovnami propláceno. Jednotlivá laserová ošetření k eliminaci nehtové plísně si tudíž pacient platí sám.

Existuje možnost financování odstranění nehtových plísní laserem?

Ano, některé kliniky nabízí svým klientům různé výhody, jako je například možnost financování nebo cenově výhodné balíčky a slevy na opakující se ošetření. Pro bližší informace je vhodné kontaktovat konkrétní kliniku.

Obecná doporučení

Vedle ceny za odstranění nehtových plísní laserem, by se výběr vhodné kliniky měl odvíjet od konkrétního lékaře a jeho odborných zkušeností. Při výběru je také vhodné vzít v potaz recenze či pocity jednotlivých pacientů, kteří laserové odstranění prodělali.

Kontaktujte naše odborníky
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše
Léčba plísně na noze laserem Jana198212 · 13. 3. 2016

Dobrý den, mám již dlouhodobě plíseň na 2 nehtech na noze. Zkoušela jsem různé přípravky na doporučení kožní lékařky, ale výsledek není po roce léčby takřka vidět. Nechci brát léky a proto se zajímám o léčbu laserem. Kde by byla tato léčba možná, kolik by přibližně stála? Jsou i zde nějaká zdravotní rizika? Jaká je úspěšnost a návratnost onemocnění? Děkuji. Dana

SKIN CARE Liberec

SKIN CARE Liberec

Nejlepší odpověď

Dobrý den, podívejte se prosím do záložky "lékaři" zde na stránce zákroku. Najdete tam seznam na portále registrovaných lékařů, kteří se léčbou nehtových plísní zabývají. Je možné, že tam bude někdo z Brna nebo blízkého okolí. Pěknou neděli! MUDr. Xenie Kučerová SKIN CARE Liberec

3 odpovědi číst dál
Plastika nehtu veronika_z236532 · 8. 12. 2014

Dobrý den, před několika lety se mi stal úraz kdy došlo k poškození nehtového lůžka na palci u nohy ( šlápnutí koněm).Nehet roste na menší ploše a tzv. do drápu.Podstoupila jsem ,,plastiku nehtového lůžka,, stržením a úpravou nehtového lůžka, vlastně mi to ani nemohlo. Zajímalo by mě jestli je možné podstoupit i jinou plastiku ve formě nějakého implantátu třeba i umělého nehtu? Myslím i zákrok nehrazený ze ZP. Vzhledem k tomu že jsem žena je to pro mě estetický problém hlavně v letních měsících.

Dobrý den, o technice s implantátem jsem nic dosud neslyšel a myslím, že všude se dělají zákroky hrazené běžně pojišťovnou. Co se týče drápovité deformity nehtů, bývají často důsledkem nedostatečné opory nehtu zespodu pod lůžkem, kde může byt poškozená kost, jako důsledek třeba zlomeniny. V takovém případě je třeba se zaměřit na tuto kostěnou oporu ... číst dál

1 odpověď číst dál

Témata diskuzí

Zobrazit vše

VŠECHNA TÉMATA O NEHTOVÁ PLÍSEŇ

Pliseň na noze, co s tím?
Dobry den. Posledni leto me trapi asi plisen na pate. Mazu canesporem a brousim ale uz me to zacina vadit....
Lukyyn
Poslední komentář: 30. 6. 2019 ·
0 1
Hrbolaté nehty
Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Již nějakou dobu pozoruji, že se mi na nehtech dělají takové vroubky. Na...
Michaela703505
Poslední komentář: 21. 5. 2018 ·
0 1
Poškozený nehet
Dobrý den, před nedávnem se mi na jednom prstu na ruce udělalo v oblasti nehtu "cosi", co mi poškodilo...
romanD
Poslední komentář: 5. 1. 2018 ·
0 1
Zarostlý nehet?
Dobrý den, je mi 16 let mám plíseň na nohou a v posledních dnech se mi udělala na palci u nohy taková...
Petra435123
Poslední komentář: 28. 12. 2016 ·
0

Nabídky

Zobrazit vše

Příběhy s informacemi o ceně

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Nehtová plíseň. Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!

Zakrok prebehol absolutne bezbolestne a navyse sa Doc. Chaloupkovi podarilo zbavit ma 7 rocnej recidivi a chronickeho stavu. v GHC starostlivost o pacienta nekonci po zakroku. Lekar vam zavola a pyta sa na Vas zdravotny stav aj pocas vikendu, co je nieco co som este nezazil a cenim si taky pristup. Dakujem

Cena 10.000 Kč

Neobyčejně přátelský přístup, prakticky bezbolestné provedení zákroku (ošetření zarůstajícího nehtu + aplikace nehtového rovnátka), všechno vysvětleno, prodiskutováno, doplněno radami v péči o chodidla, výběru správné obuvi atd.

Cena 2.000 Kč

Do Podologického institutu Hilarion docházím již celý rok uvedená cena je za celoroční péči (přibližně 1x za 6 týdnů). Jsem velmi spokojena s vysokou úrovní služeb a mimořádným přístupem majitelky i pečlivě vybíraného personálu. Cítím se tam jako člověk, kterého vždy vítají, ne jako obtížný hmyz- což je bohužel ještě stále časté v ordinacích lékařů. Ing Petra Kliková- majitelka- mi podrobně vysvětlila co s mými nehty bude dělat a vždy po provedené pedikůře provedla příslušnou úpravu po podrobném vysvětlení s uvedením možných variant postupu. Přestala jsem mít poblémy s bolestí palců a výrazně se zlepšil i vzhled mého nehtu. Druný nehet je podstatně problematičtější poněvadž po stržení nehtu před 15 lety v podstatě neroste. Situaci řešíme a doufám, že dosáhneme úspěchu stejně jako u předchozího. Zatím mi u tohoto palce úspěšně zmenšily valy a i tento dosud problematický palec vypadá podstatně lépe než před rokem . Mohu vřele doporučit každému Podologický institut Hilarion v Thámově ulici v Praze. Rovněž manikuru, kterou tam rovněž podstupuji, prováději na vysoké úrovni a vše s použitím nejmodernější techniky, což je radost pozorovat!

Cena 6.000 Kč

Příjemné prostředí, personál velmi ochotný. Je zde moderní technologie. Ošetření mé onychomykózy probíhá laserem FOTONA Dysnamis SP. Díky navštěvování kliniky a využívání služeb laseru nemusím používat antimykotika, která zatěžují celý organismus.

Cena 7.000 Kč

Dlouho jsem se obávala jít na plastiku nehtového lůžka, až jsem objevila pana doktora Miroslava Dolejše. Od pohledu příjemný, důvěryhodný. Operace dopadla skvěle, konečně můžu zase chodit a běhat jako dříve. Mohu jen a jen doporučit!

Cena 3.000 Kč