72 let, rovnání nehtů na palcích nohou, zarůstání nehtů

Registrovaný uživatel

Do Podologického institutu Hilarion docházím již celý rok uvedená cena je za celoroční péči (přibližně 1x za 6 týdnů). Jsem velmi spokojena s vysokou úrovní služeb a mimořádným přístupem majitelky i pečlivě vybíraného personálu. Cítím se tam jako člověk, kterého vždy vítají, ne jako obtížný hmyz- což je bohužel ještě stále časté v ordinacích lékařů.
Ing Petra Kliková- majitelka- mi podrobně vysvětlila co s mými nehty bude dělat a vždy po provedené pedikůře provedla příslušnou úpravu po podrobném vysvětlení s uvedením možných variant postupu.
Přestala jsem mít poblémy s bolestí palců a výrazně se zlepšil i vzhled mého nehtu. Druný nehet je podstatně problematičtější poněvadž po stržení nehtu před 15 lety v podstatě neroste. Situaci řešíme a doufám, že dosáhneme úspěchu stejně jako u předchozího. Zatím mi u tohoto palce úspěšně zmenšily valy a i tento dosud problematický palec vypadá podstatně lépe než před rokem . Mohu vřele doporučit každému Podologický institut Hilarion v Thámově ulici v Praze.
Rovněž manikuru, kterou tam rovněž podstupuji, prováději na vysoké úrovni a vše s použitím nejmodernější techniky, což je radost pozorovat!

Dobrý den, moc děkujeme za recenzi a hřeje…

Hilarion - Podologický institut

Dobrý den, moc děkujeme za recenzi a hřeje nás u srdce, že jste u nás spokojeni :)) Těšíme se na příště. Petra a tým Hilarion

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí