Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

1 příspěvek · Shrnutí příběhu:

Léčba mykózy nehtu

Stojí to za to

O lékaři

PLATONOVA clinic
Praha
Hodnocení:
Léčba mykózy nehtu
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Chtěla bych moc poděkovat paní doktorce. Po roce běhání po doktorech s malým synem byla ona jediná, která nám doporučila postup léčby ve spolupráci s paní doktorkou z Imunologie v Krči. Díky ni se výsledky dostavili již v krátkém čase. Kez by bylo více takových doktoru. Všem paní doktorku doporučuji a těším se na setkání při dalších úkonech. Ještě jednou neskutečné DEKUJI ????

0

Komentářů (0)

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Ošetření onychomykózy laserem

Příjemné prostředí, personál velmi ochotný. Je zde moderní technologie. Ošetření mé onychomykózy probíhá laserem FOTONA Dysnamis SP. Díky navštěvování kliniky a využívání služeb laseru nemusím používat antimykotika, která zatěžují celý organismus.

Číst dál
Laserové ošetření plísně na nehtu

Paní doktorka je velký profesionál a umí vysvětlit průběh ošetření. Léčba trvá déle, chodím sem cca 4 měsíce (než nehet odroste), ale efekt už je znát. Vždy vše klapne na čas, den před termínem přijde upomínací SMS. Chodím do ordinace ráda...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.