MUDr. Vendula Dvořáková

MUDr. Vendula Dvořáková

Žádné recenze
Ohodnotit
Zámecký vrch 34, Karlovy Vary, Karlovarský kraj
MUDr. Vendula Dvořáková
MUDr. Vendula Dvořáková
Žádné recenze

Informace

MUDr. Helena Dvořáková je součástí týmu lékařů na oddělení korektivní dermatologie Institutu klinické a estetické medicíny Asklepion.

Promovala na Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Plzni. V minulosti pracovala například v ambulantní praxi v návaznosti na práci kožního oddělení v Sokolově a Karlových Varech.

Při své práci se vždy snaží efektivně směřovat k vyřešení klientova problému. Důležitá je pro ni i profesionalita a sehranost celého týmu. Největší odměnou při práci (a zároveň cílem) je pro ni spokojený klient. Nikdy jí nechybí dobrá nálada.

Oddělení korektivní dermatologie Institutu klinické a estetické medicíny Asklepion je moderně vybaveným pracovištěm, kde působí zkušení lékaři, kteří jsou ve svém oboru špičkou. To dokazuje i fakt, že se právě od místních lékařů často učí i konkurence. Pro poskytování prvotřídní péče často místní odborníci kombinují použití nejúčinnějších laserů s dalšími léčebnými metodami.

Aplikace botulotoxinu

Jedná se o velmi oblíbenou metodu v boji s vráskami. Mnoho žen trápí vrásky na čele, mezi obočím či kolem úst. Právě tyto vrásky jsou způsobené mimikou. Díky botulotoxinu je možné činnost daných svalů na určitou dobu omezit a tím vyhladit vrásky, které se nacházejí nad nimi.

Uvažujete o tom, že tuto metodu vyzkoušíte a máte z aplikace obavy? Pak musíme zmínit, že v Asklepionu najdete nejzkušenější tým dermatologů v celé České republice. Celý zákrok je navíc opravdu rychlý a probíhá ambulantně – ihned po zákroku tedy odcházíte domů.

Nutno zmínit, že botulotoxin je také velmi účinný pro řešení problému s nadměrným pocením.

Laserová epilace

Která žena by nesnila o tom, že se zbaví nežádoucích chloupků natrvalo? Díky laserové epilaci už však nemusí jít jen o sen! V Asklepionu jsou pro tento účel využívány nejmodernější lasery a technologie, metoda je navíc vhodná i pro větší plochy těla. Pro maximální efekt je třeba ošetření opakovat. Zákrok je téměř bezbolestný, u citlivějších lidí či při ošetření větších ploch je však vhodné použití znecitlivujícího krému.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Estetická medicína

Kosmetická ošetření

Obrázky (2)

Kliniky

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.