Liposukce a zvětšení prsou vlastním tukem v Perfect Clinic stála za to !

Kacka1983

Před několika měsíci jsem podstoupila na klinice Perfect Clinic liposukci břicha, boků a stehen se současným přenosem tuku do prsou.
Zákroku jsem se dost bála jednak kvůli narkóze, kterou jsem podstupovala poprvé a také kvůli faktu, že nešlo o zákrok jeden, ale kombinaci liposukce několika oblastí a přenosu tuku do prsou. Měla jsem strach, že bolest po zákroku bude velká. Díky příjemnému prostředí, personálu a přístupu pana doktora Kufy, který mi detailně vysvětlil, jak bude zákrok probíhat, jsem na strach brzy zapomněla. Po probuzení z narkózy mi bylo trochu nevolno od žaludku, ale díky použití velmi šetrného přístroje body-jet mě odsávané oblasti nijak výrazně nebolely a po zákroku mi zůstaly pouze milimetrové jizvičky, které nyní již nejsou viditelné.

Po zákroku jsem několik týdnů nosila kompresní prádlo firmy LIPOELASTIC, konkrétně podprsenku a kompresní kalhoty. Vše jsem si pořídila ve dvou kusech, abych si po každém sprchování mohla obléct prádlo nové a to původní vyprat. Podle mě prádlo výrazně pomohlo procesu hojení a poskytovalo mi pocit jistoty.
S patřičným odstupem času mohu nyní říci, že s výsledkem zákroku jsem velmi spokojená. Mám krásně ploché břicho a prsa, která byla předtím poznamenaná kojením, jsou zase krásně plná. Jsme ráda, že jsem se po dlouhém váhání nakonec pro zákrok rozhodla a rozhodně bych vzkázala všem ženám, které o podobném zákroku přemýšlejí, ať do toho jdou! Stojí to fakt za to! :)

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí