MUDr. Libor Polák
MUDr. Libor Polák

MUDr. Libor Polák Premium

(105 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
3 adresy v Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj... Zobrazit mapu
Odpovídá za více než 72 hodin
Evidenční číslo v ČLK 41707/67
MUDr. Libor Polák
MUDr. Libor Polák Premium
(105 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

Aktuální informace ke COVID-19Máme otevřeno - dodržujeme přísná hygienická opatření, abychom chránili vás i personál. Pro více informací nam zavolejte nebo napište.

MUDr. Libor Polák nabízí plnou erudici v oboru estetické plastické chirurgie. Vystudoval LF UP v Olomouci, kde v roce 1990 úspěšně odpromoval. Atestaci z chirurgie dokončil v roce 1994 a atestaci z plastické chirurgie si MUDr. Polák dodělal v roce 1999.

Pracovní zkušenosti

Jako lékař začínal v roce 1990 na Chirurgickém oddělení nemocnice Frýdek-Místek. Zde působil až do roku 1994. Následně jeho praxe přesídlila na Oddělení plastické chirurgie FN Ostrava-Poruba, kde byl do roku 1996. O rok později začal pracovat na Klinice popálenin a rekonstrukční chirurgie FN Brno a také na Klinice plastické chirurgie FN Praha-Bulovka.

V roce 2000 se stal primářem v Nemocnici Třinec, kde dva roky působil na Oddělení plastické chirurgie. Od roku 2000 pracuje v soukromé praxi v oboru estetické chirurgie. Od roku 2012 je vedoucím lékařem a také majitelem kliniky Polmedicana v Ostravě, kde se zabývá plastickou a estetickou chirurgií.

Kongresy a stáže

Od roku 1994 se MUDr. Libor Polák zúčastnil celé řady kongresů a stáží. 15 měsíců působil na stáži na Klinice plast. chirurgie FN Brno a FN Vinohrady. Mezi významné životní mezníky řadí i stáž na Lisborg Klinik (Klagenfurt) - téma přenos tuku (2011, 2012), operace víček (2010), operace prsou (2012) a facelift a také stáž u prof. Fischera v Římě na téma operace nosu.

Kromě stáží navštívil MUDr. Polák i řadu kongresů v Mnichově (téma operace prsou, operace nosu), ve Vídni (přenos tuku, operace nosu, operace prsou).

Mezi nejčastějšími operacemi, které MUDr. Polák vykonává, jsou plastické operace očních víček (blefaroplastika), dále samozřejmě zvětšení prsou a plastika nosu.

Nejen on, ale celá klinika nabízí diskrétnost, individuální přístup a zkušené operatéry a personál. Kromě oblíbených zákroků je na klinice nabízené široké spektrům plastických operací se skvělými výsledky.

MUDr. Libor Polák na své klinice nabízí pacientům plně vybavené operační sály, maximální pooperační péči, komfortní pokoje a příjemné ceny.

Pracoviště

Plastická chirurgie Frýdek Místek

  • Poliklinika Frýdek Místek, 8.Pěšího pluku 85

Plastická chirurgie Ostrava

  • Klinika POLMEDICANA, Věšínova 10,

Plastická chirurgie Boskovice

  • HYPOKRATES, Boskovice, Lidická 935

Plastická chirurgie Hodonín

  • Lékaři na Cihlářské, Hodonín, Cihlářská čtvrť 19

Ubytování

Pokud vás čeká plastická operace, není problém ubytování domluvit vám i vašemu doprovodu. Po zákroku jste po dostatečnou dobu pod dohledem lékaře, následně je možné zajistit ubytování dle volných kapacit v penzionu Miso. Náklady za pokoj jsou hrazeny pacientem.

Penzion Miso

Pokoje jsou s vlastním sociálním zázemím, telefonem, internetem, televizí, lednicí a maximálně komfortní. Penzion leží přímo v centru města Frýdek-Místek v elegantním domě U Zvonu. Parkování je zajištěno hned u budovy.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Datum získání odborné způsobilosti:

  • 1999

První návštěva zdarma:

  • Ne

Cena za konzultaci:

  • 500

Hlavní zákroky

Operace intimních partií

Recenze (105)

5.0
105 Recenzí · 100 % doporučuje
Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)

Som veľmi spokojná . Pán doktor má zlaté ruky. Pri konzultácii všetko vysvetlil. Operácia prebehla bez komplikácie. V roku 2014 na jednej klinike v Brne mi pani primárka zošila prsia ako keď niekto naplní kurča na nedeľný obed. Jazvy strašné 🥹 ale na...Číst dál

Botulotoxin

Dnes jsem po nějaké době opět navštívila pana Poláka a opět maximální spokojenost. Jsem ráda, že se na pana doktora vždy mohu s důvěrou obrátit, loni jsem rovněž postoupila plastiku, vše v pořádku. Až mě přiznám se zaskočil vysoký počet kontrol po zá...Číst dál

Modelace prsou

modelace dopadla velmi dobře. konečně jsem si zvedla sebevědomí. pan doktor je odborník, celý postup vysvětlí a na každou otázku ochotně odpoví. sestřička je milá, ochotná a vždy usměvavá. jak jsem měla strach z výkonu, tak vše opadlo, když přišla se...Číst dál

Zvětšení prsou

Witam, chciałabym się podzielić z Państwem moimi spostrzeżeniami po operacji powiększenia biustu. Pan doktor jest bardzo konkretnym i stanowczym lekarzem, wizyty są rzeczowe, na temat wraz z odpowiedziami na wszelkie nurtujące pytania, kontakt tel. m...Číst dál

Zobrazit další recenze
Požádejte: MUDr. Libor Polák o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (55)

Zobrazit další příběhy

Obrázky (274)

Videa (1)

Požádejte: MUDr. Libor Polák o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (103)

Zvětšení prsou okolo 1200-1500ml
Odpověď odborníka · 31. 12. 2019
Dobrý den. Operace s implantáty nad 1000 cc provádím narosto běžně.Na bezplatnou konzultaci na mojí klinice Polmedicana se můžete objednat na č.tel. *******. S pozdravem, MUDr.Libor Polák
Zobrazit další zodpovězené otázky

Spolupracuje s

Evropské centrum zdraví a krásy

Evropské centrum zdraví a krásy

Požádejte: MUDr. Libor Polák o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!