12. 3. 2020 · Aktualizováno: 1. 10. 2023

První zkušenost se zvětšením rtů

WhatsApp
První zkušenost se zvětšením rtů

Podstoupila jsem zvětšení rtů prvně. Protože jsem u pana doktora Velikého prodělala na podzim operaci povislých dolních víček, která dopadla výborně a jsem moc spokojená, na zvětšení rtů jsem se těšila a přesně podle mého očekávání vše má přirozeně vypadající výsledek. Pro ty co neví: Rty, které jsou dost citlivé, se nejprve potřou umrtvujícím gelem a pak se provede několik drobných vpichů, takže žádný strach a obavy z bolesti :-) . Obdržela jsem před oběma zákroky vyčerpávající informace a rady, pan doktor se mnou ochotně probral všechny moje dotazy a varianty řešení mých problémů. Cena spodních víček pro info byla 15 tis. a opravdu nemá smysl vybírat kliniku podle ceny, ale podle kvality odvedené práce a výsledku. V nejbližší době se chystám k panu doktorovi na operaci horních víček. Ty mi operovali před rokem jinde (levněji), ale nebyla a nejsem spokojená. A to je to o čem píšu. Jsou to zákroky v obličeji a tam prostě chcete jen to NEJ... Dále mi pan doktor na přání odstranil i 3 cysty (tukové váčky) na krku, břiše a malou na horním víčku, které mě dlouho kosmeticky trápily. Pana MUDr. Velikého a jeho skvělou paní asistentku vřele doporučuju.

Komentář (1)

Dobrý den Juli,
máte krásně zvětšené a vytvarované rty. Navíc vypadají úplně přirozeně. Mohla byste mi prosím napsat jaká je to značka výplní? Moc děkuji