Premier Clinic

Premier Clinic

(98 Recenzí)·99% doporučuje
Ohodnotit
Jungmannova 26/15, Praha, Praha (kraj)
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premier Clinic
Premier Clinic
(98 Recenzí)·99% doporučuje
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace

Premier Clinic je nestátní zdravotnické zařízení, které najdeme v Praze (konkrétně v městské části Praha 1). Tato klinik využívá špičkové technické vybavení, které zahrnuje i 2 high-tech operační sály. JIP pokoje, které slouží k ,,dospávání" jsou samozřejmě monitorované, kromě toho však připomínají spíše pokoje hotelového typu.

Klinika nabízí řadu služeb hned z několika oborů – plastické chirurgie, dermatologie, gynekologii a preventivní medicíny.

Zařízení se také zaměřuje na tvarování těla po porodu. Nabízí bezbolestnou liposukci, odstranění povislé kůže, zvětšení prsou či vaginoplastiku. Klinika má však speciální nabídku i pro muže – mezi tyto služby patří například transplantace vlasů, odstranění tetování či gynekomastie (operace zbytnělé prsní žlázy).

Za zmínku rozhodně stojí radiofrekvenční liposukce Apolex – ta patří mezi jedničku mezi liposukcemi. Jedná se zároveň o jediný způsob liposukce na českém trhu, který neřeší jen odstranění tuku, ale i vzhled kůže v dané oblasti. Díky radiofrekvenční liposukci Apolex je totiž možné kůži zpevnit, vypnout a zároveň zastavit drobné cévní krvácení. Nutno zmínit i fakt, že tento druh liposukce je dvakrát účinnější než klasická liposukce. Ošetřit lze jakoukoli část těla – břicho, boky, stehna, obličej či ruce.

Na Premier Clinic působí hned několik zkušených lékařů. Vedoucí lékařkou je MUDr. Lucie Zárubová. Ta získala již v roce 2005 atestaci 1.stupně z chirurgie, dále pak specializovanou způsobilost pro oblast chirurgie (2011) a specializovanou způsobilost pro oblast plastické chirurgie (2014). V současnosti je tato zkušená lékařka v přípravě na vzdělávací nástavbový obor onkochirurgie modul chirurgie prsu. V současnosti patří mezi vyhledávané chirurgy se specializací na operace prsou.

Klinika se nachází v centru města Prahy, bez nejmenších problémů se sem tedy dopravíte i za pomoci MHD. V případě zájmu můžeme klientům nabídnout (po předchozí rezervaci) bezplatné parkování přímo v budově kliniky.

Zdarma.

První návštěva zdarma:

  • Ne

Cena za konzultaci:

  • 500

Hlavní zákroky

Recenze (98)

5.0
průměrné hodnocení
99 % doporučuje

Né každý den se člověk narodí podruhé... Tímto bych rád jmenovitě poděkoval personálu Premier Clinic, přesněji řečeno panu MUDr. Petrovi Polákovi za jeho profesionalitu, preciznost, obětavost a nasazení. Dále pak za pohotové reakce, velmi milý pří...Číst dál

Laserové odstranění tetování: Byla jsem varována, že po první návštěvě ještě nemusí být vidět rozdíl. Rozdíl však vidět byl. Ze sytě černé čerstvého tetování byla tmavší šedá 7 let starého tetování a na některých místech dokonce několik bodů úplně zm...Číst dál

Jsem nadšená, a to nejen z výkonu operace, ale z personálu. Sestřičky, to jsou zlatíčka. Sestřičky na správném místě, dělají svou práci rády a jde to poznat. Škoda, že si nepamatuji již jména, která bych chtěla vyzdvihnout nejvíce :) Co se týče opera...Číst dál

Premier Clinic
Premier Clinic · 12. 10. 2023

Dobrý den paní Pagáčová :) Moc děkujeme za krásná slova, jsme upřímně nadšení z toho, že jste spokojená a výsledek operace je dle Vašeho očekávání. Zprávu samozřejmě předáme jak sestřičkám, které se o Vás staraly, tak samotnému MUDr.Kasperovi.

Ještě jednou moc děkujeme a vidíme se na kontrole.

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy

Reoperace - změna uložení implantátů
Odpověď odborníka · 10. 6. 2020

Dobrý den, pro zhodnocení je nutné zaslání alespoň fotografie. Je možné, že Vám byl zvolen větší implantát, než bylo vhodné. Doporučujeme Vám objednání na konzultaci formou naší recepce. Na prsní operace Vám můžeme doporučit MUDr. Slaninku,...

Číst dál

Lékaři z pracoviště

MUDr. Lucie Zárubová

MUDr. Lucie Zárubová

MUDr. Jana Votrubová Ph.D.

MUDr. Jana Votrubová Ph.D.

Spolupracuje s

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.