MUDr. Kateřina Fajtová

MUDr. Kateřina Fajtová

Žádné recenze
Ohodnotit
Budínova 67/2, Praha, Praha (kraj) Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 48 hodin
MUDr. Kateřina Fajtová
MUDr. Kateřina Fajtová
Žádné recenze

Informace

  • 380 návštěv profilu

MUDr. Kateřina Fajtová je specialistkou v oboru plastické chirurgie. Vystudovala 2. Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, odpromovala v roce 2012. V současné době lékařka působí na Klinice plastické chirurgie v Nemocnici Na Bulovce, Praha, kde je členkou lékařského týmu Poradny a ambulance pro chirurgii ruky. MUDr. Kateřina Fajtová kromě péče o pacienty též lektoruje vzdělávací sympozia plastické, rekonstrukční chirurgie a estetické chirurgie (2017).

Specializace a preferovaná oblast činnosti

MUDr Kateřina Fajtová se specializuje mimo jiné na oblast chirurgie ruky. Jedná se především o diagnostiku úrazů a onemocnění ruky a následnou léčbu. V Poradně a ambulanci pro chirurgii ruky nabízí řešení úrazů ruky, poúrazových vad, motorických obrn, spastické ruky, vrozených vad ruky, onemocnění z přetížení (syndrom karpálního tunelu, aj.), revmatických a degenerativních postižení ruky a zhoubných i nezhoubných nádorů (ganglia, lipomy, spinaliomy, aj.)

Na Klinice plastické chirurgie v Nemocnici Na Bulovce lze podstoupit některé zákroky estetické chirurgie, jako například excize kožních útvarů a korekce jizev, blefaroplastika, rhinoplastika, brow lift, face lift, korekce ptózy krku, korekce vrásek výplněmi, botulotoxinem nebo metodou závěsu, zvětšení rtů, otoplastika, a dále chirurgie prsů z estetických důvodů (modelace zvětšení, zmenšení, gynekomastie). V neposlední řadě klinika nabízí služby konturování těla (liposukce, odstranění nadbytečné kůže, implantáty lýtkové, hýžďové, aj.)

Naše ordinace

V rámci Kliniky plastické chirurgie v Nemocnici Na Bulovce spolupracuje MUDr. Kateřina Fajtová s mnoha dalšími specialisty z tohoto oboru. Mezi více než 20 odborníků patří například:

  • MUDr. Martin Molitor, Ph.D. – přednosta kliniky
  • MUDr. Christodolou Petros – primář
  • Doc. MUDr. Jan Měšťák, CSc. – emeritní přednosta
  • MUDr. Ludmila Fialová
  • MUDr. David Hendrych
  • MUDr. Iveta Borges

Klinika plastické chirurgie, Nemocnice Na Bulovce

Klinika plastické chirurgie v Nemocnici Na Bulovce představuje jedno nejvýznamnějších lůžkových oddělení v oboru plastické chirurgie u nás. Klinika je aktivní především v rámci operací prsou při nádorech a deformitách prsou, dále léčby ruky, obličeje a popálenin. Operují se zde též nádory kůže a podkoží, provádí se operace transsexualismu a lékaři poskytují kompletní škálu zákroků estetické chirurgie.

První návštěva zdarma:

  • Ne

Spolupracuje s

Klinika plastické chirurgie 1. LF UK a Nemocnice Na Bulovce

Klinika plastické chirurgie 1. LF UK a Nemocnice Na Bulovce

Požádejte: MUDr. Kateřina Fajtová o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!