23. 3. 2020 · Aktualizováno: 26. 8. 2023

Recenze - paní doktorka Šťastná Neo Beauty

Nepřesvědčivý výsledek

Olomouc

Paní doktorka Šťastná byla úžasná, sympatická, pracovala jemně, vše mi perfektně vysvětlila, neměla jsem vůbec strach se nechat vložit do jejich rukou. Akorát jsem neměla přijít na žádnou kontrolu. A podle fotek a toho jak se znám, mi vůbec nepřipadne že bych měla rty zvětšené a ani okolí si vůbec nevšimlo že mám rty zvětšené "jiné" ani nijak vyživené, mám je stále vysušené. Vůbec nejde poznat že jsem byla na zákroku :-(

Komentáře (2)

Tak to není ok. Dejte nám sem fotky. My cizí vám to okoukneme. Fotky máte jak píšete. Jinak by se jednalo o marný výkon. Nebuďte smutná, to paní doktorka jistě opraví :)
Dobrý den, vložíte teda, prosím, fotky před a po? Kolik výplně jste měla aplikováno? Určitě by bylo dobré paní doktorce zavolat a probrat to s ní, pokud máte takovéto pochybnosti...dejte vědět :-)<br />
Lucka