Neo Beauty Clinic

Neo Beauty Clinic

Premium
(23 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Čajkovského 1348/18a, Olomouc, Olomoucký kraj Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 1 hodiny
IČP nebo IČO 03582458
Neo Beauty Clinic Premium
(23 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

  • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
  • Navštívit web
  • 8987 návštěv profilu

Neo Beauty Clinic je soukromá klinika estetické medicíny a dermatologie v Olomouci specializující se především na miniinvazivní zákroky pro muže a ženy v jakémkoliv věku. Zařízení využívá nejmodernějších technologií a materiálů bez nutnosti chirurgických zákroků. Akreditovaný lékařský tým Neo Beauty Clinic se skládá ze specialistů v oboru estetické medicíny a dermatologie, kteří mají mnoholetou praxi.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

V rámci estetické medicíny provádí Neo Beauty Clinic zákroky v oblasti obličeje, krku a dekoltu, těla a končetin a intimních partií. K vyhlazení vrásek je možné využít ošetření botulotoxinem, kyselinou hyaluronovou či metodou plazmoterapie. K omlazení pleti, krku a dekoltu klinika nabízí proceduru Aquashine, pracující nejen s kyselinou hyaluronovou, ale i dalšími účinnými regeneračními látkami. Metodou Radiesse je možné nejen omladit vzhled rukou, ale například i oblast nosoretní rýhy. K odstranění celulitidy je možné využít proceduru Ultrazvukové kavitace SIRIO, neboli neinvazivní lipolýzu, dále lymfodrenáž anebo tělovou výplň kyselinou haluronovou. Injekční lipolýza je využívána mimo jiné k redukci nadměrného tuku v problematických tělesných partiích. Klinika nabízí různé možnosti niťového liftingu pro modelaci obličejových kontur, odstranění podbradku, pokleslých koutků či povadlého obličeje.

Dermatologické služby zahrnují mimo jiné léčbu bradavic, akné, celulitidy, pigmentových skvrn, mateřských znamének či pooperačních jizev. Klinika nabízí i služby speciálně pro muže, jako například odstranění vrásek či akné, obnovy růstu vlasů, anebo odstranění nadměrného pocení.

Naše ordinace

Na klinice Neo Beauty Clinic se o Vás postarají MUDr. Pavlína Šťastná a MUDr. Tomáš Pastor, jimž asistují sestry Bc. Jana Sobková a Martina Březinová. Všichni členové týmu kliniky mají rozsáhlé zkušenosti a praxi, a díky nim jsou schopni zajišťovat svým klientům péči vysokého standardu. K tomu nepatří pouze péče v ordinaci, ale i posléze – klinika totiž nabízí klientům možnost kontaktování a konzultace svého lékaře kdykoliv po provedeném zákroku.

Lokalita

Neo Beauty Clinic se nachází v Olomouci v ulici Čajkovského. Ordinaci je možné navštívit po předchozím objednání na telefonické lince anebo na e-mailu, a po nezávazné konzultaci je lékařem navržena vhodná léčba. V areálu kliniky jsou pro větší komfort pacientů k dispozici vlastní parkovací místa.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Poskytujeme služby v jazycích :

  • Čeština
  • English

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Přijímané způsoby platby:

  • V hotovosti
  • Platba kartou

Hlavní zákroky

Estetická medicína

Plastická chirurgie

Kosmetická ošetření

Dermatologie

Léčba křečových žil

Estetická medicína

NOVINKA - SKIN BOOSTER! Představujeme vám nový injektor. Tento přístroj rovnoměrně aplikuje vitamínové koktejly do střední vrstvy vaší pokožky. Využíváme jej při unikátním ošetření SKIN BOOSTER. Tzv. SKIN BOOSTER na bázi kyseliny hyaluronové je rovnoměrně aplikován do střední vrstvy pokožky a hloubkově hydratuje pleť zevnitř. Jedná se o unikátní ošetření, jehož výsledkem je revitalizovaná, hydratované, rozjasněná a vyhlazená pleť. Dále zvláční, zpevní a vyhladí jemné linky. Výsledek je dokonalý.

Recenze (23)

5.0
23 Recenzí · 100 % doporučuje
Botulotoxin

Poprvé v životě jsem podstoupila zákrok na estetické klinice. Jsem moc ráda, že jsem si vybrala tuto kliniku. Přístup lékařů a sestřičky mě ohromil. Mockrát Vám děkuji, jsem opět bez vrásek. Těsím se na další ošetření.

Kyselina hyaluronová

Dlouho jsem hledala vhodnou kliniku. A s touto jsem neskutečně spokojená. Perfektní a profesionální přístup, jak paní doktorky Šťastné, tak i sestřičky.

Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou

Tuto kliniku jsem navštívila již podruhé. Velmi milý a laskavý personál. Paní MUDr. Šťastná je velice profesionální a svou práci provádí precizně.

Laserová epilace

Můžu jen a jen doporučit. Hezká klinika, milý a ochotný personál a vše provedeno naprosto na jedničku.

Zobrazit další recenze
Požádejte: Neo Beauty Clinic o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (7)

Aplikace botoxu proti vráskám kolem očí

Vadily mi vrásky kolem očí, proto jsem hledala, jak je odstranit. Původně jsem si vybrala mikrojehličkování, ale na klinice mi paní doktorka vysvětlila jednotlivé metody, na co jsou dobré, zeptala se na mé očekávání a poté mi doporučila aplikaci...

Číst dál
Zobrazit další příběhy

Obrázky (71)

Videa (4)

Požádejte: Neo Beauty Clinic o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (7)

oživení pleti - redukce vrásek
Odpověď odborníka · 27. 9. 2020

Dobrý den, neznáme typ a kvalitu Vaší pleti, ale obecně platí, že jsou velmi přínosná ošetření typu mezoterapie. Pro tuto proceduru se nám osvědčilo použití injektoru, který stejnoměrně aplikuje např. vitamínový koktejl na bázi kyseliny hyaluronové...

Číst dál
Co pomáhá na vějířky kolem očí
Odpověď odborníka · 20. 4. 2020

Dobrý den, známky stárnutí v oblasti očního okolí se projevují komplexně- vrásky dolního víčka , vějířky vrásek u vnějších očních koutků , kruhy pod očima, tukové váčky a otoky . Jejch příčinou je vždy více faktorů. Jako první je to zhoršování...

Číst dál
Prohlubně pod očima
Odpověď odborníka · 24. 3. 2020

Dobrý den, každý problém má své řešení. Na naší klinice Neo Beauty Clinic máme velké zkušenosti s výplněmi v oblasti očního okolí. Pracujeme se špičkovou speciální jemnou výplňovou technikou na bázi kyseliny hyaluronové. Doporučila bych nezávaznou...

Číst dál
Účinek a mimika po aplikaci botulotoxinu
Odpověď odborníka · 11. 6. 2020

Dobrý den, botulotoxin se používá výhradně pro řešení mimických vrásek - horní třetina obličeje (horizontální vrásky na čele, vertikální vrásky u kořene nosu a vějířky u zevních očních koutků). Botulotoxin je látka, která dočasně přeruší spojení...

Číst dál
Zobrazit další zodpovězené otázky

Nabídky (1)

SKINBOOSTER (KRK A DEKOLT ZDARMA)
PROMO
Platí do 23. 8. 2024
Olomouc
SKINBOOSTER (KRK A DEKOLT ZDARMA)
Platí do 23. 8. 2024
Olomouc
Unikátní ošetření SKINBOOSTER - nastartuje přirozené procesy obnovy kolagenu a elastinu. Pokožka postupně získává objem, stává se pevnější a pružnější. Nyní MEGA AKCE - krk a dekolt ZDARMA. Cena 5 900,- (místo 7 000,-) Akce platí do 30.6.2024.
Číst dál

Článek (1)

Požádejte: Neo Beauty Clinic o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!