Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

20. 4. 2020 · Aktualizováno: 24. 9. 2023

Zlaté ruce MUDr. Richtra z Arte clinic

Stojí to za to

O lékaři

2 adresy v Jihomoravský kraj
Hodnocení:
Zlaté ruce MUDr. Richtra z Arte clinic

Je to 3 měsíce co jsem byla v Arte clinic na Quickliftu Operoval mě doktor Richtr a jeho tým a z výsledku jsem opravdu nadšená !! Dříve jsem chodila sem tam na výplně, ale výsledek byl .....jen částečný ..... zdaleka nikdy jsem neměla pocit takového omládnutí ve tváři jako ted'. Sice první noc potom byla dlouhá ....nemohla jsem usnout a to i po lécích , které bolest trochu tlumili, další noc už byla v pohodě, protože jsem už mohla spát. Nechala jsem si dát i tkáňové lepidlo, jak mi doporučili a po týdnu jsem mohla mezi lidi. Mám delší vlasy tak jsem se za nimi po týdnu trochu schovala Pan doktor je fakt machr, nyní je už jizva skoro neznatelná a já se cítím se skvěle.

0

Komentářů (0)

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Precizní facelifting

O panu doktorovi Paciorkovi můžu mluvit jen v superlativech. Je velmi vstřícný,milý,pohodový,houževnatý a zcela oddaný své práci. Už při první konzultaci si získal mou důvěru svým příjemným a klidným vystupováním. Operaci(facelifting),která...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.