Bellemed

Bellemed

Žádné recenze
Ohodnotit
BERKOVA 34, Brno, Jihomoravský kraj
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Bellemed
Bellemed
Žádné recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace

Sníte o větším poprsí, či byste rádi získali štíhlejší křivky? Pak by mohly vaše kroky směřovat do kliniky Bellemed, která se nachází v Brně. Právě na služby z oblasti estetické medicíny, jakými jsou zvětšení prsou, abdominoplastika či liposukce (a samozřejmě i na mnoho dalších!), se toto zařízení specializuje.

Jak už bylo zmíněno, klinika Bellemed nabízí svým klientkám a klientům širokou škálu služeb. Co například nabízí svým zákazníkům?

Kompozitní zvětšení prsou

Jedná se o metodu zvětšení prsou, která kombinuje aplikaci silikonových implantátů a přenos vlastního tuku. Díky této metodě získají prsa přirozený tvar, zákrok je navíc vhodný i pro ženy štíhlé postavy.

Abdominoplastika – plastika břicha

Vzhled břicha trápí mnoho žen (a samozřejmě i mužů). Nadbytek kůže a tuku na břiše je však možné trvale odstranit za pomoci tzv. abdominoplastiky. Dochází tak ke zpevnění břicha po porodu, zlepšuje se tvar a pevnost břišní stěny. Pro výraznější zeštíhlení je možné tuto metodu spojit s liposukcí. Možná je buď kompletní abdominoplastika, či miniabdominoplastika.

Kompletní abdominoplastika – jedná se o úpravu celého břicha, kdy dochází k přesunu pupku

Miniabdominoplastika – dochází k úpravě podbřišku nebo nadbřišku, k přesunu pupku nedochází. Jizva po zákroku je kratší a kolem pupku se nenachází žádná jizva.

Liposukce – odsátí tuku

Stravujete se zdravě, pravidelně cvičíte, ale přesto se vám nedaří zbavit tuku v problémových partiích? Pak vám může pomoci liposukce. Jedná se o jeden z nejoblíbenějších výkonů v plastické chirurgii. Efekt je trvalý, navíc často díky zákroku dochází k podpoře sebevědomí.

Zákrok je možné absolvovat buď ambulantně v lokální anestezii, či v celkové narkóze. Realizace zákroku v celkové anestezii je vhodnější především v případě, že by mělo dojít k liposukci většího rozsahu.

V našem centru provádíme hned několik druhů liposukce – tumescentní, ultrazvukovou či laserovou.

Klinika Bellemed se nachází v Brně. Nedaleko kliniky se nachází zastávka veřejné dopravy, bez problému se sem tedy dopravíte i za pomoci MHD.

Působíme na dvou adresách:

Vinohrady 841/8a
Budova DERMI
639 00 Brno
Brno, Štýřice
Česká republika

Berkova 34
Klinika plastické a estetické chirurgie
612 00 Brno
Brno-Královo pole
Česká republika

První návštěva zdarma:

  • Ne
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.