Bellemed

Bellemed

Žádné recenze
Ohodnotit
BERKOVA 34, Brno, Jihomoravský kraj
Bellemed
Bellemed
Žádné recenze

Informace

Sníte o větším poprsí, či byste rádi získali štíhlejší křivky? Pak by mohly vaše kroky směřovat do kliniky Bellemed, která se nachází v Brně. Právě na služby z oblasti estetické medicíny, jakými jsou zvětšení prsou, abdominoplastika či liposukce (a samozřejmě i na mnoho dalších!), se toto zařízení specializuje.

Jak už bylo zmíněno, klinika Bellemed nabízí svým klientkám a klientům širokou škálu služeb. Co například nabízí svým zákazníkům?

Kompozitní zvětšení prsou

Jedná se o metodu zvětšení prsou, která kombinuje aplikaci silikonových implantátů a přenos vlastního tuku. Díky této metodě získají prsa přirozený tvar, zákrok je navíc vhodný i pro ženy štíhlé postavy.

Abdominoplastika – plastika břicha

Vzhled břicha trápí mnoho žen (a samozřejmě i mužů). Nadbytek kůže a tuku na břiše je však možné trvale odstranit za pomoci tzv. abdominoplastiky. Dochází tak ke zpevnění břicha po porodu, zlepšuje se tvar a pevnost břišní stěny. Pro výraznější zeštíhlení je možné tuto metodu spojit s liposukcí. Možná je buď kompletní abdominoplastika, či miniabdominoplastika.

Kompletní abdominoplastika – jedná se o úpravu celého břicha, kdy dochází k přesunu pupku

Miniabdominoplastika – dochází k úpravě podbřišku nebo nadbřišku, k přesunu pupku nedochází. Jizva po zákroku je kratší a kolem pupku se nenachází žádná jizva.

Liposukce – odsátí tuku

Stravujete se zdravě, pravidelně cvičíte, ale přesto se vám nedaří zbavit tuku v problémových partiích? Pak vám může pomoci liposukce. Jedná se o jeden z nejoblíbenějších výkonů v plastické chirurgii. Efekt je trvalý, navíc často díky zákroku dochází k podpoře sebevědomí.

Zákrok je možné absolvovat buď ambulantně v lokální anestezii, či v celkové narkóze. Realizace zákroku v celkové anestezii je vhodnější především v případě, že by mělo dojít k liposukci většího rozsahu.

V našem centru provádíme hned několik druhů liposukce – tumescentní, ultrazvukovou či laserovou.

Klinika Bellemed se nachází v Brně. Nedaleko kliniky se nachází zastávka veřejné dopravy, bez problému se sem tedy dopravíte i za pomoci MHD.

Působíme na dvou adresách:

Vinohrady 841/8a
Budova DERMI
639 00 Brno
Brno, Štýřice
Česká republika

Berkova 34
Klinika plastické a estetické chirurgie
612 00 Brno
Brno-Královo pole
Česká republika

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

První návštěva zdarma:

  • Ne

Skutečné příběhy (1)

Obrázky (1)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.