BEAUTY SHAPE Clinic

BEAUTY SHAPE Clinic

Žádné recenze
Ohodnotit
Lublaňská 13, Praha, Praha (kraj)
BEAUTY SHAPE Clinic
BEAUTY SHAPE Clinic
Žádné recenze

Informace

Klinika estetické medicíny BEAUTY SHAPE Clinic vznikla již v roce 2004. V té době měla podobu malého salonu krásy v Praze. Tyto časy jsou však pryč a v současnosti klinika poskytuje péči zhruba 3000 klientů každý rok. Služby kliniky navíc využívají jak klienti z České republiky, tak ti ze zahraničí.

Lékaři BEAUTY SHAPE Clinic jsou specialisty ve svém oboru. Svou kvalifikaci si navíc neustále zvyšují. Klinika využívá špičkové moderní technologie, díky kterým dokáže vyřešit jakýkoli problém z oblasti estetické medicíny.

Právě díky velké poptávce našich klientů po estetických zákrocích byla klinika přesunuta na novou adresu.

BEAUTY SHAPE Clinic nabízí široké spektrum služeb.

Blefaroplastika – plastika horních víček

Během této operace dochází k odstranění nadbytku kůže, tuku a svaloviny na horních víčkách. Operaci provádíme tak, aby byla výsledná jizva co nejméně viditelná. Nutno zmínit, že tento zákrok je velmi šetrný a vyžaduje pouze krátkou rekonvalescenci. Díky operaci dojde k optickému zvětšení očí, často také k eliminaci problémů se zrakem způsobených zvýšenou námahou očí. V neposlední řadě tímto zákrokem získáte svěží a mladší vzhled.

Aplikace botulotoxinu

Tato metoda je velmi efektivní pro odstranění mimických (či jiných) vrásek. Botulotoxin je látkou, která má pozitivní účinky na svalovou relaxaci. Definitivní výsledek ošetření je patrný během 2-5 dnů. Tímto způsobem je možné ošetřovat obličej, čelo a krk. Aplikace botulotoxinu působí také jako skvělá prevence vzniku hlubokých vrásek.

Vlasová mezoterapie

V současnosti patří vlasová mezoterapie k jednomu z nejefektivnějších a nejpopulárnějších kosmetických postupů estetické medicíny. Prostřednictvím této metody jsou prospěšné látky dopraveny přímo k vlasovým kořínkům. Zvyšuje se cirkulace krve a lymfy a tím je výrazně podpořena schopnost regenerace pokožky.

Díky této metodě je možné výrazně snížit vypadávaní vlasů a zvýšit hustotu vlasů. Dochází díky ní i k posílení vlasových folikulů a vymizení lupů. Dokáže pomoci i lidem, které trápí suché konečky vlasů.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Obrázky (1)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.