Leticia – klinika plastické a estetické chirurgie

(108 Recenzí) ·100% doporučuje
Ohodnotit
Sochorova 1, Brno, Jihomoravský kraj Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 48 hodin
IČP nebo IČO 07369701
Leticia – klinika plastické a estetické chirurgie
(108 Recenzí) ·100% doporučuje

Informace

  • 4485 návštěv profilu

Kliniku Leticia najdete v Brně na adrese Sochorova 1, jen několik minut od zastávky MHD Rosického náměstí, kam jezdí tramvajové linky 3 a 11 nebo autobusové linky 44 a 67. Dostanete se k nám pohodlně také vlastním vozem. V okolí je dostatek parkovacích míst.

Více informací najdete na www.leticia.cz.

Vítejte na profilu kliniky estetické a plastické chirurgie Leticia. Sídlíme v Brně a donaší nabídky patří široké spektrum plastických operací a estetických zákroků na těle i na obličeji. Rozhodující je pro nás kvalita péče a spokojenost našich klientů.

V obličeji nejčastěji provádíme plastickou operaci dolních a horních víček, korekci nosu, facelifting nebo operaci brady.

Pokud jde o plastické operace těla, zaměřujeme se například na modelaci prsou, liposukci, abdominoplastiku, operace intimních partií atd.

Chceme pro naše klienti co největší komfort před operací, během ní i v době hospitalizace. Proto máme nejnovější vybavení, dokonale sterilní operační sál a celkově moderní prostory.

Starat se o vás budou největší odborníci v oboru, kteří si zakládají na bezproblémovém průběhu zákroků i na milém přístupu k pacientům. Budou se na vás těšit zkušení plastičtí chrurgové MUDr. Petra Bartošková, MUDr. Petr Hýža, Ph.D., MUDr. Petr Šín, Ph.D., MUDr. et MUDr. Ondřej Liberda, Ph.D. MUDr. Jitka Vokurková a MUDr. Jitka Maděránková Filipová. V jejich péči se jistě budete cítit dobře a bezpečně.

Před plastickou operací vám vše vysvětlíme během konzultací. Objednávat se můžete pomocí formuláře na našem webu, telefonicky nebo e-mailem. Naše asistentky vyřizují vaše objednávky od pondělí do pátku v ordinačních hodinách.

Velmi nás těší pozitivní reference a děkovné dopisy našich klientů, některé z nich uveřejňujeme i na našem webu, kde najdete také příběhy klientů a fotogalerii před a po zákrocích. Sledovat nás můžete i na Facebooku, kde pravidelně uveřejňujeme nejrůznější aktuality.

Pořádáme také nejrůznější soutěže a akce pro klienty.                                                          

První návštěva zdarma:

  • Ne

Cena za konzultaci:

  • 300

Zákroky

Plastická chirurgie

Operace intimních partií

Recenze (108)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Jednička ve svém oboru! S manželem jsme nad míru spokojeni s poprsím, které vykouzlil ❤️ (modelace + augmentace anatom. mentory 330 ml)

Zobrazit další recenze
Požádejte: Leticia – klinika plastické a estetické chirurgie o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (10)

Zobrazit další příběhy

Obrázky (20)

Videa (2)

Lékaři z pracoviště

MUDr. Petr Hýža Ph.D.

MUDr. Petr Hýža Ph.D.

MUDr. Jana Maděránková Filipová

MUDr. Jana Maděránková Filipová

Spolupracuje s

MUDr. Jana Bartošková

MUDr. Jana Bartošková

Požádejte: Leticia – klinika plastické a estetické chirurgie o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!