MUDr. Tomáš Kneifl

MUDr. Tomáš Kneifl

(52 Recenzí) ·100% doporučuje
Ohodnotit
Osinalická 1104/13, Praha, Praha (kraj) Zobrazit mapu
Odpovídá za více než 72 hodin
Evidenční číslo v ČLK 1148480178
MUDr. Tomáš Kneifl
MUDr. Tomáš Kneifl
(52 Recenzí) ·100% doporučuje

Informace

  • 1966 návštěv profilu

MUDr. Tomáš Kneifl je absolvent 1. lékařské fakulty UK v Praze. V současnosti se zabývá ambulantní žilní chirurgií za použití EVLA (laserová ablace žil), RFA (ablace žil radiofrekvenční metodou), dále také skleroterapií a metodou ClariVein.

Pan doktor vlastní atestaci z cévní chirurgie, zároveň je členem několika profesích organizací. Mezi ně patří Česká lékařská komora, Česká společnost kardiovaskulární chirurgie, Česká angiologická společnost nebo Česká flebologická společnost.

Získal také několik akreditací a licencí – Certifikát k EVLA (Laser Fotona), Certifikát k MOCA (ClariVein) a Mentorship of Ultrasound and RFA – VNUS Procedure.

Angiologie, cévní chrurgie, žilní chirurgie.

ŽILNÍ ONEMOCNĚNÍ:

Důraz je kladen na radikalitu operace a také dlouhodobý výsledek. Důležitý je i optimální kosmetický efekt při využití endovenózních metod a kosmetické flebektomie, stejně jako minimální bolestivost v průběhu operace i v pooperačním období. Podstatná je i rychlá rekonvalescence po zákroku.

A na co se mohou těšit pacienti ANGIO – CHIRURGIE s. r. o.? Především na moderní prostředí, špičkové vybavení, profesionální tým odborníků, individuální přístup a minimální čekací doby. Toto nestátní zdravotnické zařízení poskytuje komplexní angiologicko-chirurgickou ambulantní péči. Centrum se věnuje léčbě celého spektra cévních onemocnění.

Vyšetření oborníkem má několik částí, které na sebe vzájemně navazují.

Součástí je:

  • anamnéza – probíhá bez zbytečně pokládaných otázek, je však nutné, aby pacient odpovídal otevřeně a pravdivě.
  • fyzikální vyšetření – lékař si při tomto vyšetření všímá celkového stavu pacienta, dále posuzuje také funkčnost žil a tepen.
  • ultrazvukové vyšetření – zásadní vyšetřovací metodou je tzv. duplexní ultrasonografie. Ta slouží k posouzení stavu povrchového, ale i hlubokého žilního systému. Toto vyšetření dokáže odhalit i možné komplikující stavy.
  • návrh léčby – pacientovi jsou poskytnuty všechny důležité informace (ze strany konzervativního i operačního řešení).

Datum získání odborné způsobilosti:

  • 2013

První návštěva zdarma:

  • Ano

Cena za konzultaci:

  • 1500

Zákroky

Laserová operace křečových žil

ZÁKROKY ENDOVENÓZNÍ (NITROŽILNÍ) NEJSOU PLNĚ HRAZENÉ ŽÁDNOU ZE ZDRAVOTNÍCH POJIŠŤOVEN ČR, PACIENT HRADÍ MATERIÁL POTŘEBNÝ K ZÁKROKU, ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNY TOTO NEHRADÍ, HRADÍ POUZE OPERAČNÍ VÝKON. Cena 1 noha: 15.850 Kč (poj. 111, 201, 207, 209, 211) a 26.350 Kč (pro poj. 205, 213, samoplátce) Cena 2 nohy: 26.250 Kč (poj. 111, 201, 207, 209, 211) a 41.550 Kč (pro poj. 205, 213, samoplátce)

Recenze (52)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Odstranění křečových žil na lýtku jsem mnoho let odkládal. Až když totéž úspěšně absolvoval můj kamarád, jsem se rozhoupal. Trochu naslepo jsem hledal pracoviště blíže k mému bydlišti. A našel Angiochirurgii v Ďáblicích. MUDr. Kneifl mi provedl vyšet...Číst dál

S přístupem pana doktora Kneifla i s jeho zákroky jsem byla velmi spokojená, je milý, vstřícný, vše dobře vysvětlil, zákrok byl v pohodě a mohla jsem brzy do práce. Po operaci následovala sklerotizace, někde mi zůstaly modřinky, ale celkově perfektní...Číst dál

V ANGIO-CHIRURGII jsem podstoupila operaci křečových žil na obou nohách. Oceňuji skvělý přístup MUDr. Kneifla. Je to opravdu odborník na svém místě, milý, vstřícný, ochotný, vše jasně vysvětlí a zodpoví veškeré dotazy. Pacienty druhý den po operačním...Číst dál

Podstoupit zákrok v ambulanci Angiochirurgie v Ďáblicích bylo jedno z mých nejlepších životních rozhodnutí. Personál v čele s MUDr. Tomášem Kneiflem odvádí s lidským a profesionálním přístupem perfektní práci.

Zobrazit další recenze
Požádejte: MUDr. Tomáš Kneifl o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (9)

Zobrazit další příběhy

Obrázky (3)

Požádejte: MUDr. Tomáš Kneifl o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!