Veškerý obsah v této sekci vytvářejí uživatelé portálu, nikoli lékaři nebo specialisté.

Operace MADELUNGU: Tukový nádor

Už jsem po zákroku Stojí to za to
sobuk
SOBUK
Vytvořeno: 17. 8. 2016 · Aktualizace: 19. 8. 2016

O lékaři

Kontaktovat odborníka
Hodnocení:

Operace MADELUNGU: Tukový nádor

Příběh

Velice dekuji panu MUDr. Martinu Chorvatovi ( plasticka chirugie FNKV), ktery mne preciznim, profersionalnim zakrokem ( trvajicim vice nez 3.5hod) zbavil tukovych nadoru na hlave - extremne vzacna choroba MADELUNG, kde ani odbornikum neni dosud jasny puvod a prubeh teto choroby. Rika se , ze na sveho doktora ceka clovek cely zivot .Pral bych vsem, kteri to potrebuji , aby v pravy cas potkali takoveho spickoveho odbornika, jako se to postestilo mne v osobe MUDr. MARTINA CHORVATA. Pane MUDr.MARTINE CHORVATE navzdy Vas dluznik Ing.Ivo Kubos Pozn. Samozrejme muj dik patri i celemu kolektivu na plasticke chirugii FNKV Praha, ktery se o mne velice prikladne staral po celou dobu meho pobytu.

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

mich6149667
mich6149667
Doporučený člen

·

· 19. 8. 2016

Dobrý den, pane Ivo,jak dlouho jste už po zákroku - je vše zahojené? Jak dlouho trvalo najít lékaře, který by operaci provedl a taky od prvního zjištění nádoru k operaci.Jaká jsou další doporučení od pana doktora?

Fotografie po vypadá výborně, doufám, že už budete jako rybička!Michaela.

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Aktualizujte svůj příběh
Aktualizujte svůj příběh
Líbil se vám tento příběh?
Sdělte nám svůj příběh s estetickou chirurgií
Začít hned
Zobrazit vše

Více skutečných příběhů

Informace zveřejňované na Estheticon.cz, nemohou v žádném případě nahradit osobní konzultace mezi pacientem a lékařem. Estheticon.cz nepodporuje komerční produkty ani služby.