FN Na Bulovce - Oční oddělení

FN Na Bulovce - Oční oddělení

Žádné recenze
Ohodnotit
Budínova 2, Praha, Praha (kraj)
FN Na Bulovce - Oční oddělení
FN Na Bulovce - Oční oddělení
Žádné recenze

Informace

Fakultní nemocnici na Bulovce najdete na Praze 8 - Bulovce v ulici Budínova. Oční oddělení najdete v budově č. 3, ambulanci v přízemí, lůžkovou část v prvním patře. Pohodlně se až k areálu nemocnice dostanete hromadnou dopravou, vystoupíte přímo na tramvajové zastávce Bulovka. U nemocnice je také placené parkoviště.

Vítejte na profilu Očního oddělení Fakultní nemocnice Na Bulovce. Jedná se o specializované lékařské pracoviště, které zahrnuje všeobecnou ambulanci, pohotovostní ošetření i speciální poradny. Všechny tyto provozy fungují současně.

Zaměřujeme se na operativní odstranění šedého zákalu, léčbu zeleného zákalu i na léčbu onemocnění sítnice, léčbu slzných cest nebo léčbu šilhání dospělých i dětí. Léčíme i oční nádorová onemocnění a provádíme také estetické zákroky v oblasti očí. Kosmetické výkony jsou hrazeny pacienty a jejich ceník najdete na webu nemocnice.

Primářem oddělení je MUDr. Břetislav Brožek, CSc. a jako vrchní sestra u nás pracuje Bc. Zdeňka Formánková.

Součástí pracoviště je také lůžková část. Návštěvy probíhají denně od 14 do 18 hodin. Vedle dvou a třílůžkových pokojů disponujeme i jednim nadstandardním jednolůžkovým pokojem, který je třeba zamluvit předem.

Pro diagnostiku využíváme nejmodernější techniku, mimo jiné například přístroj OCT, GDx, UZ UBM, přístroj pro vyšetření zorného pole atd.. Děláme také digitální fotografie sítice. K léčbě sítnice zase používáme sítnicový terapeutický laser.

Pro návštěvu všeobecné ambulance není nutné se předem objednávat. Ordinační hodiny jsou ve všední dny od 7.30 do 12.00 a pacienti jsou přijímáni hlavně na doporučení očních lékařů v místě svého bydliště.

Do specializovaných poraden je potřeba se objednat předem. Návštěve poraden navíc předchází vyšetření. 

Pohotovostní provoz zaměřený na akutní ošetření probíhá během víkendů nepřetržitě, ve všední dny mezi 7. a 17. hodinou. Provádějí se zde také operace akutních případů. S sebou je nutné si vzít kartičku pojištěnce, potřebnou dokumentaci a také brýle, pokud je nosíte. :)

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

První návštěva zdarma:

  • Ne
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.