Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

3. 6. 2020 · Aktualizováno: 29. 6. 2021

Níťový lifting splnil očekávání

Stojí to za to

O lékaři

Hodnocení:
Níťový lifting splnil očekávání
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Paní doktorka Krajcová je velmi zkušený a erudovaný plastický chirurg, její estetické cítění samotný výsledek jen umocňuje. Je zároveň i velmi příjemná a je ochotna vždy vyjít vstříc. Níťový lifting na korekci podbradku byl efektivní oproti jiným metodám jako jsou kupř. lasery. Pooperační péče byla rovněž nepřekonatelná. Mohu MUDr. Krajcovou jen doporučit!

1

Komentář (1)

Ahojda Mybo, jaký níťový lifting Ti na podbradek tak dobře fungoval?? Zkusila jsi tekuté nitě Ellansé? Budu ráda, když napíšeš. Měj se hezky
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Niťový lifting recenze
Faceliftu jsem se chtěla vyhnout. Tenhle zákrok byl vykonán v lokální anestezii a nitěmi které jsou vstřebatelné. Výsledku jsem se dočkala téměř okamžitě a moje tvář působí pevně a taky vrásky jsou vyhlazené. 
Nitovy lifting obočí

Musím se podělit o velmi příjemnou a pozitivní zkušenost s MUDr. Evou Urbankovou z Yes Visage. Absolvovala jsem u ní Nitovy lifting obočí, měla jsem po úraze jedno obočí níže. Paní doktorka mi nižší obočí zvedla na mm přesně, takže mám po 49...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.