Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

prim. MUDr. Vlastimil Bursa

Plastická chirurgie Plzeň
  • 9
  • doporučení
    od kolegů

Napište nám

Recenze (2)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás prim. MUDr. Vlastimil Bursa a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


prim. MUDr. Vlastimil Bursa již získal/a tuto recenzi

Doporučení kolegů

Profil - prim. MUDr. Vlastimil Bursa - Plastická chirurgie Plzeň

Motto:

test

Členství

International Society of Aesthetic Plastic Surgery

Ostatní členství:

  • ČLS JEP - Certifikovaný člen Společnosti estetické plastické chirurgie

Uvítání

Prim. MUDr. Vlastimil Bursa je známý svým přístupem k pacientům. Před každým zákrokem probíhá důsledná konzultace. On sám doporučuje i klidně více konzultací, abyste získali větši jistotu a více názorů. Za nejdůležitější považuje odstup mezi konzultací a operací minimálně dva týdny. Je zastáncem toho názoru, že pacient potřebuje dostatek času na rozmyšlenou.

Plastickou chirurgii nebere jako "obchod", naopak, může se stát, že po konzultaci s panem primářem vám bude operace z pádného důvodu rozmluvená. Důvodem může být nízká věková hranice, vaše požadavky jsou "nesplnitelné", nebo by operace nepomohla vyřešit problém, s kterým za lékařem přicházíte. Rozhodně nedoporučuje zákrok za každou cenu, ale pouze tam, kde skutečně pomůže.

Pan primář je Členem výboru Společnosti plastické chirurgie a Členem výboru Společnosti estetické chirurgie. Získal certifikát Společnosti estetické chirurgie a stal se národním delegátem IQUAM.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Mezi jeho hlavní zákroky plastické chirurgie patří zvětšení prsou (augmentace), z plastiky prsou se dále věnuje výměně implantátů, vyjmutí implantátů a soustředí se také na asymetrii prsou a modelaci prsou.

Jeho dalším častým zákrokem je obřízka a chirurgie ruky. Pacienti ho také vyhledávají jako specialistu na injekční výplně. Převážně pracuje s výplněmi na bázi kyseliny hyaluronové.

Naše ordinace

Privátní praxi prim. MUDr. Vlastimila Bursy najdete v Plzni v Poliklinice Slovany. Nabízí široké spektrum oeprací plastické a estetické chirurgie. Každý pacient získá tu nejlepší péči. Samozřejmostí je inidividuální přístup a diskrétnost. Na Poliklinice Slovany spolupracuje v týmu se skvělým plastickým lékařem MUDr. Miroslavem Dolejšem.

Dále se s panem primářem můžete domluvit na konzultaci ve Fakultní nemocnici Plzeň, kde působí na Oddělení plastické chirurgie. Fakultní nemocnice plzeň má dva komplexy. Jeden se nachází v Plzni-Bory, druhá v Plzni-Lochotín. Právě druhá zmiňovaná část má pod sebou Oddělení plastické chirurgie. Nachází se v budově B. Pro lepří orientaci využijte mapu areálu, kterou najdete u hlavního vchodu.

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Chirurgie ruky
Dupuytrenova kontraktura
Injekční výplně
   Výplně na bázi kyseliny hyaluronové
Modelace prsou (Breast-lift)
   Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
Obřízka
Operace asymetrie prsou
Výměna implantátu
Vyjmutí implantátu
Zvětšení prsou (Augmentace)

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Články

Napište nám

Adresy

Plastická chirurgie Plzeň
Adresa
Plzeň
Česká republika