prim. MUDr. Martin Brzuchanski

prim. MUDr. Martin Brzuchanski

(6 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Kaštanová 268, Třinec, Moravskoslezský kraj
prim. MUDr. Martin Brzuchanski
prim. MUDr. Martin Brzuchanski
(6 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

Prim. MUDr. Martin Brzuchanski nabízí pacientům komplexní zákroky plastické a estetické chirurgie. Sám se chirurgii věnuje už od roku 1992 a svým pacientům dopřává individuální a maximální péči. Od roku 2011 je držitelem licence České lékařské komory pro plastickou chirurgii.

V roce 1994 získal atestaci I. stupně v oboru chirurgie. V roce 2000 si dodělal nadstavbovou atestaci v oboru plastické chirurgieOd roku 2011 je Primářem oddělení plastické chirurgie v Třinci. Současně je Členem společnosti plastické chirurgie, Členem společnosti estetické chirurgie a Členem chirurgie ruky. 

Hlavním pracovištěm pana primáře je Nemocnice Třinec, kde se zaměřuje na celou problematiku oboru plastické chirurgie. Vykonává nejen klasické zákroky plastické chirurgie v celkové anestezii, ale věnuje se i ambulantním výkonům v lokální anestezii, jako je odstranění pigmentových znamének, atd.

Kromě zákroků plastické chirurgie, jako je plastika horních a dolních víček (blefaroplastika), operace odstátých uší (otoplastika), plastiky nosu (rhinoplastika), plastika prsou (zvětšení prsou, zmenšení prsou, modelace prsou), liposukce a faceliftu, se věnuje léčbě a ošetřování popálenin. Samozřejmě, že v portfoliu pana primáře nechybí ani zákroky estetické chirurgie jako dermabraze, injekční výplně, odstranění kožních útvarů.

Pokud byste se rozhodli zajít za panem primářem na konzultaci. Najdete ho v Nemocnici Třinec na Oddělení plastické chirurgie. Nemocnice patří mezi zařízení s nejdelší tradicí plastické chirurgie na Severní Moravě. Svou praxi vykonává také jako Vedoucí lékař Oddělení plastické chirurgie nemocnice Sv. Lukáše v Bielsku (Polsko).

Prim. MUDr. Martin Brzuchanski provádí operační výkony se skutečnými odborníky z oboru anestezie a resuscitace. Při jeho práci nechybí kompletně a špičkově vyškolený personál.

V případě zákroku, který si žádá hospitalizaci, vás čeká příjemné prostředí Nemocnice Třinec, která nabízí diskrétnost a lze také požadovat nadstandardně vybavené pokoje. Předoperační vyšetření a následnou pooperační péči zajišťuje personál s dlouholetou praxí a bohatými zkušenostmi z oboru plastické chirurgie.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Datum získání odborné způsobilosti:

  • 2000

První návštěva zdarma:

  • Ne

Cena za konzultaci:

  • 300

Recenze (6)

5.0
6 Recenzí · 100 % doporučuje
Abdominoplastika

V roce 2006 jsem podstoupila plastiku břicha. Opravdu provedení ze strany dr je mega! Vyšlo to krásně. I ostatní lékaři, kteří to viděli, byli ohromeni :) stejně tak mohu doporučit pana doktora! Také zdravím jeho milou manželku anestezioložku, která...Číst dál

Zvětšení prsou

Zvětšení prsou prim. MUDr. Martin Brzuchanski

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (5)

krásný výsledek

Pan doktor je opravdu odborník, je šikovný, vše vysvětlí a má velice lidský přístup.Jsem po rekonstrukci prsu a musím říct ,že výsledný efekt je krásný a dokonalý.Všem ženám, které prošly peklem rakoviny prsu a jsou po ablaci vřele doporučuji...

Číst dál
Zobrazit další příběhy

Obrázky (2)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.