prim. MUDr. Martin Brzuchanski

prim. MUDr. Martin Brzuchanski

(5 Recenzí) ·100% doporučuje
Ohodnotit
Kaštanová 268, Třinec, Moravskoslezský kraj Zobrazit mapu
Odpovídá v průměru do 1 týdne
prim. MUDr. Martin Brzuchanski
prim. MUDr. Martin Brzuchanski
(5 Recenzí) ·100% doporučuje

Informace

  • 2176 návštěv profilu

Prim. MUDr. Martin Brzuchanski nabízí pacientům komplexní zákroky plastické a estetické chirurgie. Sám se chirurgii věnuje už od roku 1992 a svým pacientům dopřává individuální a maximální péči. Od roku 2011 je držitelem licence České lékařské komory pro plastickou chirurgii.

V roce 1994 získal atestaci I. stupně v oboru chirurgie. V roce 2000 si dodělal nadstavbovou atestaci v oboru plastické chirurgieOd roku 2011 je Primářem oddělení plastické chirurgie v Třinci. Současně je Členem společnosti plastické chirurgie, Členem společnosti estetické chirurgie a Členem chirurgie ruky. 

Hlavním pracovištěm pana primáře je Nemocnice Třinec, kde se zaměřuje na celou problematiku oboru plastické chirurgie. Vykonává nejen klasické zákroky plastické chirurgie v celkové anestezii, ale věnuje se i ambulantním výkonům v lokální anestezii, jako je odstranění pigmentových znamének, atd.

Kromě zákroků plastické chirurgie, jako je plastika horních a dolních víček (blefaroplastika), operace odstátých uší (otoplastika), plastiky nosu (rhinoplastika), plastika prsou (zvětšení prsou, zmenšení prsou, modelace prsou), liposukce a faceliftu, se věnuje léčbě a ošetřování popálenin. Samozřejmě, že v portfoliu pana primáře nechybí ani zákroky estetické chirurgie jako dermabraze, injekční výplně, odstranění kožních útvarů.

Pokud byste se rozhodli zajít za panem primářem na konzultaci. Najdete ho v Nemocnici Třinec na Oddělení plastické chirurgie. Nemocnice patří mezi zařízení s nejdelší tradicí plastické chirurgie na Severní Moravě. Svou praxi vykonává také jako Vedoucí lékař Oddělení plastické chirurgie nemocnice Sv. Lukáše v Bielsku (Polsko).

Prim. MUDr. Martin Brzuchanski provádí operační výkony se skutečnými odborníky z oboru anestezie a resuscitace. Při jeho práci nechybí kompletně a špičkově vyškolený personál.

V případě zákroku, který si žádá hospitalizaci, vás čeká příjemné prostředí Nemocnice Třinec, která nabízí diskrétnost a lze také požadovat nadstandardně vybavené pokoje. Předoperační vyšetření a následnou pooperační péči zajišťuje personál s dlouholetou praxí a bohatými zkušenostmi z oboru plastické chirurgie.

Datum získání odborné způsobilosti:

  • 2000

První návštěva zdarma:

  • Ne

Cena za konzultaci:

  • 300

Recenze (5)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Zvětšení prsou prim. MUDr. Martin Brzuchanski

Zobrazit další recenze
Požádejte: prim. MUDr. Martin Brzuchanski o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (5)

Zobrazit další příběhy

Obrázky (2)

Požádejte: prim. MUDr. Martin Brzuchanski o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!