Facelift - Aptos nitě a "smoothie" paní doktorky Kavkové

GabiK

Jsem naprosto nadšená jak z vysoké erudovanosti a profesního přístupu, tak z ryze báječně lidského přístupu paní doktorky Kavkové. Na její ošetření se pokaždé vyloženě těším!

Zobrazit příspěvky30 Skrýt příspěvky30
Lucie

Gabi, byla jsi poprvé na nitích APTOS? Nebo máš s paní doktorkou i další zkušenosti, kromě skvělého smoothie? :D

Zobrazit odpovědi 12
GabiK

Dobrý den, na nitích APTOS jsem byla poprvé, jsem nadšena a s paní doktorkou Kavkovou mám dlouholeté a jen skvělé zkušenosti. Botox a drobné výplně. Subjektivně mi velice vyhovuje a k nikomu jinému bych nešla.

Reakce na GabiK
Lucie

Tak to je super, není nad to najít lékaře, který člověku vyhovuje, jak po profesní, tak soukromé stránce a plně mu věříme...!!! Víc takto spokojených pacientů :-). A jak dlouho máte APTOS nítě aplikované? Je to tady dost kontroverzní téma a názory se radikálně různí...

Reakce na Lucie
GabiK

Nítě mám "nové", skoro měsíc po aplikaci. Paní doktorce plně důvěřuji, protože by mi neudělala žádný zákrok, který by nebyl pro mě vhodný (typ a celkový stav pleti, stáří, atd.). K zákrokům přistupuje s velkým respektem, abych nevypadala jako plastová věc:-)

Reakce na GabiK
Lucie

A to se podle fotky daří :-) vypadáte výborně! Dejte prosím vědět za pár měsíců, jak jste spokojená, jak nítě fungují, zda drží efekt atd...

Reakce na Lucie
GabiK

Moc Vám děkuji!:-)

Reakce na GabiK
Lucie

Já děkuji Vám :-)

Reakce na GabiK
Charlotte

Dobrý den, smím se zeptat na cenu?

Reakce na Lucie
Joni

Právě. Většina píše, že nefungují. I lékaří to uznávají. Tedy ne tady. A kam vám vpíchla ha? Díky

Reakce na GabiK
lucie

Ahoj,muzu se zeptat jestli to bolelo?hodne lidi taky pise ze to vubec nepomohlo, ze byl efekt kratkodoby a ze to jsou jen vyhozene penize

Reakce na lucie
JaJa

Ahoj, co jsem slyšela, tak to je tím, že jsou to jiné nitě (mezonitě nebo happy lifting), které jsou z materiálu, který se rychle vstřebe. Také jsem slyšela od Dr. Terzijské, že pracuje teď hlavně s Aptosem, protože nejdýl vydrží. Já přemýšlím nad zvětšením rtů Aptosem, jenom musím najít, kdo to tady dělá :)

Reakce na JaJa
Michaela

Zvětšení rtů pomocí nití Aptos? O tom jsem ještě neslyšela, nemyslíte výplně?

Reakce na Michaela
JaJa

Nemyslím výplně :) Existují i nitě na zvětšení, resp. konturaci rtů. Ale dle doktorky to nemá takový výsledek jako klasické výplně s kyselinou hyaluronovou.

tina

Dobrý den. Vypadá to dobře, kolik Vám je let

Zobrazit odpovědi 3
GabiK

40 let

Reakce na GabiK
Kelisova

Potrebovala bych vedet, jaka je doba hojeni. Jsem v CR jenom na navsteve, tudiz casove omezena, a mam tam hodne akci, takze bych nemohla treba tyden byt doma otekla. Diky.

Reakce na Kelisova
Majkaj

Jsem 15 dní po aplikaci a ještě pořád mám výraznou modřinu a otoky se pomalu vstřebávají. U někoho to prý nebývá, já jsem bohužel ten opačný případ.

ssvec

Dobry vecer Pani GabiK chtela jsem se vas prosim zeptat na APTOS nítě u pani doktorky Kavkove jestli je to bolestive a jak dlouho to vydrzi a kolik to stoji,prosim vas odepistemi,dekuji moc.

Charlotte

Dobrý den, smím se zeptat, co je to !Smoothie!? Děkuji, Morávková

Zobrazit odpovědi 9
Lucie

smoothie je mixovaný nápoj z čerstvého ovoce, případně i zeleniny :-)

Reakce na Lucie
lucie

Fakt vtipny haha ??

Reakce na lucie
Charlotte

Ha, ha, vím, že je to vtipné, jen jsem myslela, že je to zároveň nějaká novinka est. zákroku :))

Reakce na Charlotte
JaJa

Já bych řekla, že Smoothie v estetické medicíně je koktejl s vitamíny, kyselinou hyaluronovou a vším, co naše pokožka potřebuje. Takový koktejl jsem "dostala" při mikrojehličkování. Myslím, že se dává i při mezoterapii a vital injector - em.

Reakce na lucie
Joni

Taky znám takové smooothie, vtipné to je??

Reakce na Joni
Joni

A ani nám neřekly, co to tedy je?. Mně to tady tak nějak přijde nereálné. Všem funguje všechno. Doktoří jsou úžasní, ale co čtu jinde, realita je o dost jiná.

Reakce na Joni
Alena

Ano je to tak, každý chválí, ale zkutečnost je jiná.Vpichnou vám i něco jiného než jste u dr zvyklá a pak jsou problémy. Osobně bych si rty nikdy upravovat nedala, skoro každá vypadá jak kačer.

Reakce na Joni
Michaela

Kde jinde Johi?

Určitě nefunguje všechno, a ne všechno u všeh funguje stejně, záleží na tom, zda vyberete dobrého lékaře, který to dokáže na základě zkušenosti odhadnouot a kolik, čeho a kam píchnout. Bylo by super, kdy by zda zareagovala přímo paní doktorka a její smoothie mix nám trochu vysvětlila...jinak to zní jako kouzelný elixír, který může na někoho působit možná nedůvěřivě.

Reakce na Lucie
Charlotte

Dobrý den, to je mi jasné :)), ale já myslela, že je to zároveň nějaká novinka - název nějakého est. zákroku :))!!! Ale i přesto děkuji:))

Rikaes

Dobrý den, co postupujete? A jak dlouho vám to výdrží? Děkuji Petra

NavratilovaNovotna

Dobrý den Gabi, tchyně mi dnes řekla že zákrok je velice bolestivý, je to pravda? Je pravda že na něm byla asi před 5ti léty a snad se něco změnilo. Děkuji Vám za odpověď.

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Související recenze a zkušenosti