gistl

Dobry den, je mi 49 let a k pani doktorce uz nejakou dobu dochazim, ale dosud jsem nechtela vyraznejsi zasah do obliceje. Citila jsem ale ze mi uz padaji tvare, ukazuji se sysliky a chtela jsem s tim neco delat. Bolest byla snesitelna, u koutku to jemne pichlo, ale celkove to bylo v pohode. Zatim me to neboli, jenom trochu taha. Krome liftingu tvare mi pani doktorka zvedala jemne i koutky. Pani doktorka mi doporucila nosit elasticky navlek po dobu 3-4 dny co nejvic a pak 14 dnu na noc, neskakat a nechodit na kosmetiku aspon 3 tydny. Pripajim fotky pred po. Ted je tam videt otok, ktery postupne odezni a do 2 tydnu bych mela byt jako modelka :) Pak pridam dalsi info.

lucy827895

Spodní polovina obličeje v mých 55 letech povolila, takže ochablé tváře, padající kontury a nevzhledné syslíky. Dilema bylo zvolit APTOS nebo minilift. Vybrala jsem APTOS a skvělou MUDr. Terzijskou. Neslibuje zázraky, ale ona je prostě dělat umí ;-) Krásná žena, profesionál, milá, má vysoké estetické cítění, nevyrábí karikatury. Výsledek - jsem velmi spokojená, stálo to za to a teď se tvářím, že mi je 45 ;-) Paní doktorka je prostě the best :-)

radmila

8.6.. jsem podstoupila zákrok, na který jsem se těšila. Nebyl to můj první zákrok a vím že můj práh bolestivosti je dost vysoký. Sestřičky se mi ptaly, zda nechci něco na uklidnění. Byla jsem klidná, takže ne. Celý zákrok je nepříjemný a nejhorší je část umrtvovací. Ani pak to není žádná hitparáda. Takže kdo tvrdí, že Aptos nebolí, tak bolí. Bolí to pak i doma, neb tvář je "pochroumaná" nateklá, citlivá a já měla hodně velké modřiny. Našla jsem si na netu, čím si mám bolavou tvář ošetřovat. Koupila jsem si oranžové skvělé tablety na modřiny a mastičku na otoky. Tato informace mi tedy jaksi chyběla. Po zákroku mně nebylo vůbec dobře. Klesl mi tlak a začala jsem se chvět a jektaly mi zuby. Dostala jsem tedy ten prášek, který jsem odmítla. Po nějakém čase, jsem odešla s kuklou na hlavě sama domů napříč Prahou jako bílá muslimka a naprosto to nikoho neudivilo. Nikdo si nikoho totiž opravdu nevšímá.Tak jsem si šla koupit do Labutě boty jako bolestné. Metrem jsem dojela k autu a pak domů. Doma to bylo hodně citlivé, nateklé a bolestivé. Dodnes spím v návleku a nosila jsem ho na radu paní doktorky 3 dny 24 hodin. Po 14 dnech jsem se šla ukázat paní doktorce. Tvář už se rovná, modřiny zmizely a čekám, kdy se začnu líbit zase samo sobě.Ale musím říci, že se mi tváře vylepšily a syslíky se tváří jako že tam skoro nejsou. Ještě to chce čas. Nemám už takové varhánky, které mne tedy dost vylekaly. Vše má svůj čas. Jsem trpělivá, ale po druhé bych už na tento zákrok nešla. Fotka je jen před. Zatím jsem si nové foto nestáhla

jana6174676

Paní doktroka příjemná a zkušená. Vše bez větších problémů. Jediná nepříjemná je anestezie, ale bez ní to nejde, takže se s ní musíme smířit. Jinak zákrok samotný je bezbolestný. S výsledkem jsem spokojená. Vřele doporučuji aplikovat Aptos niťový lifting.

terezab

Byla jsem velmi spokojena s tímto zákrokem,který jsem podstoupila již po druhé. Ráda bych tímto i doporučila paní doktorku Moravcovou,jejíž přístup byl úžasný a nejen ten,je opravdu skvělá,vše dopodrobna vysvětlila,žádné anomálie či problémy se nekonaly.Určitě se s ní ještě mnohokrát uvidim,nesvěřila bych se už jinému doktorovi co se týče obličejové části.

czechmeout

Nakonec přes moji netrpělivost modřiny zmizely a výsledek byl okouzlující a hlavně trvalý. Pokud mohu doporučit malý tip: přestože je pan doktor fešák chodím teď do Ústavu Krásy k mladé pani doktorce - je to kouzelnice! Chodím teď do Ústavu Krásy pokaždé, když jsem v Čechách. Krome nití jsem si také nechala udělat konturu obličeje injekcemi, což je rychlý a bezbolestný zákrok.

blauza

V září 2019 jsem postoupila zákrok nitěmi - ovál... protože ani potom jsem nebyla spokojená s dolní částí obličeje, byla jsem ještě na dalších nitích v únoru t.r. Bohužel stav se mi zdá horší než byl. Kdyby mně p. dr. Reisingerová řekla, že v mém věku už nemůže být vidět výsledek, ušetřila bych a nemusela jsem postupovat nepříjemnou bolest. Paní dr. i personál jsou příjemní, ale výsledek žádný.

bodolka

Ráda bych na svá stará 72 kolena vypadala ještě trochu k světu. Nevím, zda mám ještě šanci to poupravit niťovým liftingem.

marcos77562861
Lifting obličeje
marcos77562861

Lifting obličeje hlavně pod očima na licnich kostech. Váčky na lícních kostech, které budí dojem unaveného vzezřen... 

Povislé tváře
regi6150642

je mi 52let a věk se mi již podepsal ny povislé tváři - jsem přesvěčena,že mi níťový lifting APTOS splní má očekávání :-)

daris

Prostředí je jednoduché, ale přijemne.M Pan doktor Richter je naprosto fajn.Řekne všechno tak, jak to vidí, neslibuje nic, co by se nemuselo podařit. Je to skvělý operater a hlavně neskutečně pečlivý lékař. A samozřejmě velmi schopný a nadaný. Krev z uší mi netekla a neteče, jednak dávají špunty, a vůbec to sleduji. Nakonec, je to otázka komunikace, stačí mluvit s lidmi, a pravděpodobně dosáhnete to, co potřebují. Popisovat výsledek je ještě příliš brzo. Napíšu dodatečně. Jinak mohu jenom doporučit. Jediná výtka- pooperačni péče. Chtelo by to letak, kde všechno by bylo rozepsané po křocich. Pomohlo by to.