Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

1 příspěvek · Shrnutí příběhu:

Po augmentaci prsou jsem sebevědomá žena

Stojí to za to

O lékaři

4 adresy v Praha (kraj)
Hodnocení:
Po augmentaci prsou jsem sebevědomá žena
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Treti den po augmentaci prsou, tolik jsem se bala, aby nedoslo k nejakemu defektu a vysledek je naprosto uzasny!!! Vic nez uzasny... Pan Kulhanek ze me udelal sebevedomou zenu. Odvedl vybornou praci a ja dekuji jeho zlatym rukam i jemu, jako cloveku, ze dokazal vytvorit tak pohodovou atmo... Dalsi pripadna cesta povede opet k Vam.... Mate kvality profesionala a presvedcil jste, ze Vam je mozne verit!! A to je v teto profesi bod jedna!! Jeste jednou me Velke diky !! Y.

0

Komentářů (0)

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Vyjmutí prsních implantátů

Tímto bych chtěla poslat velké díky MUDr. Zimovčákové a MUDr. Koudelkovi, kteří byli skvělí a hlavně profesionální svým citlivým a hlavně uklidňujícím přístupem před operací. Samozřejmě dík patří i zdravotnickému personálu, všem je doporučuji.

Číst dál
Sanatorium Chotoviny MUDr . Sviták

Hezký den, pro zákrok zvětšení prsu jsem se rozhodla, protože po 3 dětech, které jsem všechny kojila rok, již prsa nebyly jako dříve. Mám teď zpět po operaci pevná prsa a zpět i své sebevědomí, mohu jen doporučit. Pak doktor Sviták mě navrhnul...

Číst dál
Plastika prsou

Plastika ok. Pokoj nadstandart 1600KC / 1 den. Jídlo hrůza! Ráno suchý loupák a sladká kobliha. V nabídce pro ostatní máslo atd.. . Jídelníček výběr z jídel propacienty Nadstandard 1 jídlo a nic víc. Vecer pokud máte hlad na chodbě suchý chléb. ...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.