MUDr. Josef Kulhánek MBA

MUDr. Josef Kulhánek MBA Premium

(62 Recenzí) ·100% doporučuje
Ohodnotit
4 adresy v Praha (kraj) Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 3 hodin
Evidenční číslo v ČLK 1129648160
MUDr. Josef Kulhánek MBA Premium
(62 Recenzí) ·100% doporučuje

Informace

  • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
  • Navštívit web
  • 5705 návštěv profilu

MUDr. Josef Kulhánek, MBA

Lékař vystudoval fakultu všeobecného lékařství Univerzity Karlovy v Praze. Má zkušenosti ze soukromých klinik, ale i ze státních nemocnic. V současnosti pracuje v Nemocnici Na Františku v Praze 7, kde zastává funkci ordináře pro oblast plastické chirurgie. Rovněž působí na Klinice plastické a rekonstrukční chirurgie ve Fakultní nemocnici Na Bulovce v Praze 8. Zde vykonává také funkci odborného asistenta. MUDr. Kulhánek je součástí lékařského týmu oddělení plastické chirurgie Lékařského domu Praha 7, a. s.

Složené atestace

MUDr. Josef Kulhánek, MBA úspěšně složil atestační zkoušku I. stupně z oboru všeobecné chirurgie. V tomto oboru poté úspěšně složil také atestační zkoušku II. stupně. Posléze získal specializační atestaci z oboru plastické i rekonstrukční chirurgie.

Lékař je držitelem licence, kterou získal od České lékařské komory (ČLK), a to pro obor plastické chirurgie a chirurgie.

Absolvované kurzy a stáže

MUDr. Josef Kulhánek, MBA své vědomosti a dovednosti prohloubil na několika klinikách v České republice i na Slovensku. Působil tak například na Klinice plastické a rekonstrukční chirurgie v Bratislavě, na Klinice plastické a rekonstrukční chirurgie ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady v Praze nebo na Klinice plastické a rekonstrukční chirurgie ve Fakultní nemocnici u sv. Anny v Brně. 

Absolvoval také řadu zahraničních kurzů. Za tímto účelem navštívil několikrát Stockholm, Washington i Vancouver.

Studijní pobyty v zahraničí a stáže

Lékař se zúčastnil rovněž zahraničního studijního pobytu v Götteborgu, kde působil na tamější Klinice chirurgie ruky a klinice plastické chirurgie.

Lékařský dům publikuje vlastní časopis Charme, který se věnuje oblasti estetické medicíny. Nahlédněte do něj.Oddělení plastické chirurgie Lékařského domu Praha 7, a. s. nabízí svým klientům plastické výkony na obličeji i celém těle. Specialisté se zde zaměřují na laserové ošetření obličeje, facelifting, operace čela, uší i očních víček. Dále na galvanické ošetření obličeje, zvětšení rtů, prsou, také jejich zmenšení či modelace a mnohem více. 

První návštěva zdarma:

  • Ne

Cena za konzultaci:

  • 500

Platební metody:

  • PayPal

Zákroky

Estetická medicína

Dermatologie

Operace intimních partií

Recenze (62)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Velká spokojenost s panem doktorem Kulhánkem. Svěřila jsem se mu do rukou již 2x a vždy s pěkným výsledkem. Vřele ho doporučuji a přeji mu spoustu dalších spokojených klientek :-)

Nejkrásnější bříško od MUDr. Kulhánka

Zobrazit další recenze
Požádejte: MUDr. Josef Kulhánek MBA o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (44)

Odstranění gynekomastie, Praha

O operaci jsem uvažoval již od svých 19 let, kdy jsem na svém těle začal tento problém vnímat. V té době jsem však neznal pojmenování pro tuto poruchu. Postupem času jsem si hledal více a více informací a kvůli tomu, že se věnuji fitness ve...

Číst dál
Zobrazit další příběhy

Obrázky (23)

Videa (20)

Požádejte: MUDr. Josef Kulhánek MBA o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (135)

Modelace s implantátem v 17ti letech?
Odpověď odborníka · 2. 7. 2019
Dobrý den, operace je možná se souhlasem zákonného zástupce ale v tomto věku je to poměrně neobvyklý výkon . Indikace k němu je nutné posoudit u konzultace, jestli je vůbec pro Vás vhodný. S pozdravem Kulhánek
Zobrazit další zodpovězené otázky

Článek (1)

Kliniky

Spolupracuje s

INTER CLINIC Praha - Radotín s.r.o.

INTER CLINIC Praha - Radotín s.r.o.

Požádejte: MUDr. Josef Kulhánek MBA o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!