Recenze MUDr. Zárubová - sen o krásných prsou

Matka roku

Na začátek bych chtěla poděkovat paní doktorce Zárubové za skvěle odvedenou práci a profesionální přístup Premiér clinic a celému týmu, který se o mě staral.
První tři dny po zákroku jsem si opravdu vyčítala, že jsem na operaci vůbec šla. Nejvíc mě boleli záda, to bylo opravdu strašný. Ale každým dnem se to opravdu zlepšovalo a prsa vypadala čím dál tím líp a líp 👍🐐 nyní jsem 3 týdny od operace a připadá mi jak kdybych na žádné operaci nebyla. S výsledkem jsem maximálně spokojená. Implantáty mám motiva ergonomix 340ml a 360ml kvůli mírne asymetrii. Ještě to chce určitě nějaký čas k finálnímu výsledků, ale už nyní prsa vypadají přesně podle mých představ.
Děkuji za skvělé odvedenou práci! Paní doktorku Zarubovou vřele doporučuji a rovněž i premiér clinic!! ❤️🙏

Foto je pořízené cca 2 týdny od zákroku

Matka roku

Foto je pořízené cca 2 týdny od zákroku

Zobrazit příspěvky3 Skrýt příspěvky3
Lucie

opravdu nádherný výsledek :-)

Dulcinella

Moc hezké!

Dulcinella

Vkusné a decentní, opravdu.

Dobrý den, děkujeme moc za krásnou recenzi…

Premier Clinic

Dobrý den, děkujeme moc za krásnou recenzi, jsme velmi rádi, že jste byla spokojená. Myslíte, že bychom mohli zveřejnit před a po fotografie, nebo případně jenom fotografie po zákroku v oblečení atd. na našem instagramu? Pokud byste souhlasila, můžete nám prosím zaslat nějaké fotografie na management@premier-clinic.cz ? Budeme rádi za jakoukoli fotografii :) Děkujeme moc :)

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba