5. 3. 2019 · Aktualizováno: 4. 10. 2023

Recenze MUDr. Zárubová - sen o krásných prsou

Recenze MUDr. Zárubová - sen o krásných prsou

Na začátek bych chtěla poděkovat paní doktorce Zárubové za skvěle odvedenou práci a profesionální přístup Premiér clinic a celému týmu, který se o mě staral. První tři dny po zákroku jsem si opravdu vyčítala, že jsem na operaci vůbec šla. Nejvíc mě boleli záda, to bylo opravdu strašný. Ale každým dnem se to opravdu zlepšovalo a prsa vypadala čím dál tím líp a líp ?? nyní jsem 3 týdny od operace a připadá mi jak kdybych na žádné operaci nebyla. S výsledkem jsem maximálně spokojená. Implantáty mám motiva ergonomix 340ml a 360ml kvůli mírne asymetrii. Ještě to chce určitě nějaký čas k finálnímu výsledků, ale už nyní prsa vypadají přesně podle mých představ. Děkuji za skvělé odvedenou práci! Paní doktorku Zarubovou vřele doporučuji a rovněž i premiér clinic!! ❤️?

Komentáře (4)

Foto je pořízené cca 2 týdny od zákroku
opravdu nádherný výsledek :-)
Moc hezké!
Vkusné a decentní, opravdu.

Anatomické implantáty

Jsem dva měsíce po augmentaci u pana doktora, nadšená výsledkem. Už u konzultace jsem věděla že jsem si vybrala dobře. Sice jsme dlouho vybírali implantáty, ale jsem nerozhodná:-) Nakonec mám Mentor anatomické implantáty. Operace i pobyt na...