AWA relaxační centrum Brno

AWA relaxační centrum Brno

Žádné recenze
Ohodnotit
Orlí 16, Brno, Jihomoravský kraj
AWA relaxační centrum Brno
AWA relaxační centrum Brno
Žádné recenze

Informace

Sídlíme v Brně-Střed přímo v Domě u Kamenné panny, který je opředen mnoha pověstmi. Kromě jiných služeb centra můžete také využít náš eshop se zdraví prospěšnými potravinami.

Vítejte na profilu brněnského relaxačního a kosmetického centra Awa. Součástí naší nabídky je i prodejna zdravé výživy.

Navštívit u nás můžete například solnou jeskyni, ve které pořádáme i lekce cvičení. V nabídce najdete jógu, pilates, taichi nebo cvičení pro těhotné či pro rodiče s dětmi. Provádíme také masáže zad, krční páteře i celého těla, hlavy, nohou atd. V naší solné jeskyni se bude líbit i dětem, pro které máme připravené hračky.

Klienti k nám také chodí na nejrůznější kosmetická ošetření - fotoepilaci, fotoomlazení, pedikúru, kosmetický laser a další. Kromě toho se věnujeme homeopatii, feng shui principům nebo výživovému poradenství. Je nutné se předem telefonicky objednat a na lekcích si rezervovat místa.

Těší se na vás náš profesionální a vždy příjemně naladěný tým masérů, lektorů, terapeutů, poradců, kosmetiček i dalších specialistů. Otevřeno máme d pondělí do pátku. Kosmetické služby, IPL, fotoomlazení atd. provádí Lenka Tichá. Exkluzivním masážím a zábalům se věnuje Ilmíra Vítková. Recepční našeho centra je Alexandra Schwarzová. Lektorkou gravid jógy (cvičení pro těhotné) v prostorách solné jeskyně je Martina Petrová. Působí u nás také výživová poradkyně Alena Jedounková. Kompletní přehled všech našich služeb, lekcí, lektorů i dalších specialistů včetně externích najdete na našem webu.

V blízkosti našeho sídla stojí kamenná socha, která poutá pozornost Brňanů i turistů. Váže se k ní zajímavá, ale smutná pověst. Socha představuje dívku Johanku, do které se zamiloval místní urozený mladík. Jeho rodiče ale lásce s chudou dívkou nepřáli, chtěli pro syna bohatou nevěstu. Když tedy mladý Jeroným odjel na celý den pryč, jeho matka Johanku obvinila, že ho učarovala a měl ji stihnout nejpřísnější trest. Dívka raději spáchala sebevraždu skokem z okna. Jeroným ji už nemohl pomoci, ale nechal alespoň na její počest postavit sochu, která ji připomíná až od dnešních dnů.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Kosmetická ošetření

Estetická medicína

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.