AWA relaxační centrum Brno

AWA relaxační centrum Brno

Žádné recenze
Ohodnotit
Orlí 16, Brno, Jihomoravský kraj
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
AWA relaxační centrum Brno
AWA relaxační centrum Brno
Žádné recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace

Sídlíme v Brně-Střed přímo v Domě u Kamenné panny, který je opředen mnoha pověstmi. Kromě jiných služeb centra můžete také využít náš eshop se zdraví prospěšnými potravinami.

Vítejte na profilu brněnského relaxačního a kosmetického centra Awa. Součástí naší nabídky je i prodejna zdravé výživy.

Navštívit u nás můžete například solnou jeskyni, ve které pořádáme i lekce cvičení. V nabídce najdete jógu, pilates, taichi nebo cvičení pro těhotné či pro rodiče s dětmi. Provádíme také masáže zad, krční páteře i celého těla, hlavy, nohou atd. V naší solné jeskyni se bude líbit i dětem, pro které máme připravené hračky.

Klienti k nám také chodí na nejrůznější kosmetická ošetření - fotoepilaci, fotoomlazení, pedikúru, kosmetický laser a další. Kromě toho se věnujeme homeopatii, feng shui principům nebo výživovému poradenství. Je nutné se předem telefonicky objednat a na lekcích si rezervovat místa.

Těší se na vás náš profesionální a vždy příjemně naladěný tým masérů, lektorů, terapeutů, poradců, kosmetiček i dalších specialistů. Otevřeno máme d pondělí do pátku. Kosmetické služby, IPL, fotoomlazení atd. provádí Lenka Tichá. Exkluzivním masážím a zábalům se věnuje Ilmíra Vítková. Recepční našeho centra je Alexandra Schwarzová. Lektorkou gravid jógy (cvičení pro těhotné) v prostorách solné jeskyně je Martina Petrová. Působí u nás také výživová poradkyně Alena Jedounková. Kompletní přehled všech našich služeb, lekcí, lektorů i dalších specialistů včetně externích najdete na našem webu.

V blízkosti našeho sídla stojí kamenná socha, která poutá pozornost Brňanů i turistů. Váže se k ní zajímavá, ale smutná pověst. Socha představuje dívku Johanku, do které se zamiloval místní urozený mladík. Jeho rodiče ale lásce s chudou dívkou nepřáli, chtěli pro syna bohatou nevěstu. Když tedy mladý Jeroným odjel na celý den pryč, jeho matka Johanku obvinila, že ho učarovala a měl ji stihnout nejpřísnější trest. Dívka raději spáchala sebevraždu skokem z okna. Jeroným ji už nemohl pomoci, ale nechal alespoň na její počest postavit sochu, která ji připomíná až od dnešních dnů.

První návštěva zdarma:

  • Ne

Hlavní zákroky

Kosmetická ošetření

Estetická medicína

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.