Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

4. 5. 2021 · Aktualizováno: 10. 2. 2023

Easy lift v lokální anestezii

Stojí to za to
119794
119795

O lékaři

Hodnocení:
Bohužel jsem zdědila po mamince hodně vrásek a celkově povadlé rysy tváře. Dala jsem na reference od kamarádky. Pokud vás trápí to samé, MUDr. Patrika Richtra a jeho tým vřele doporučuji. Nejprve proběhla konzultace, kde jsem se dozvěděla možnosti, jak svůj obličej omladit. Následovala operace, která proběhla bez komplikací. Personál je velmi milý, což velmi pomůže odbourat prvotní strach. I po operaci jste s nimi byla stále v kontaktu a to mě velice uklidnilo v období po operaci.
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

V lednu 2020 jsem podstoupila u MUDr. Patrika Richtra operaci obličeje v lokální anestezii. Vše proběhlo naprosto hladce a z výsledku jsem nadšená. Během operace jsem se cítila velmi pohodlně. Po aplikaci anestetika, což byla jediná trošku nepříjemná věc, následoval 2,5 hodinový naprosto bezbolestný zákrok. První týden po operaci je obličej oteklý, ale pomocí léků na bolest a chladivých obkladů se to dalo zvládnout. Chtěla bych touto cestou pochválit celý tým MUDr. Patrika Richtra a moc jim poděkovat za velmi milé a profesionální jednání.

6

Komentářů (6)

Dobrý den Eli, prosím můžete mi napsat více informaci o zákroku ?? Moc děkuji
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Facelift s naprostou spokojeností
Velice bych chtěla poděkovat važenému panu primáři Vaškovi z Formé clinic v Praze, u kterého jsem podstoupila vypnutí obličeje. Jsem nesmírně spokojená. Děkuju a ostatním zájemkyním vřele doporučuju. Moláková.

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.