MUDr. Miloš Križko

MUDr. Miloš Križko

(34 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Bezdružická 274, Praha, Praha (kraj)
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Miloš Križko
MUDr. Miloš Križko
(34 Recenzí)·100% doporučuje
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace

Blíže se specializuji na operativu celého spektra plastické a estetické chirurgie. Nejraději se věnuji operačním výkonům prsou, jako je například jejich modelace, zmenšení nebo zvětšení. Dále abdominoplastika (plastická operace v oblasti břicha), estetické operace v oblasti obličeje nebo liposukce.

Záleží mi na tom, aby byl klient dobře zkonzultován, protože jedině tak může být posléze spokojen. Konzultace a potřebné informace jsou totiž základem estetické medicíny.

Vystudoval jsem Lékařskou fakultu Univerzity Komenského a Slovenskou zdravotnickou univerzitu v Bratislavě. Atestační zkoušku z oboru plastické chirurgie jsem úspěšně složil v roce 2008.

Působil jsem v Univerzitní nemocnici, a to na Klinice plastické chirurgie, kde jsem se zabýval zejména mikrochirurgií, chirurgií ruky a rekonstrukční chirurgií. Během praxe jsem zastával funkci vedoucího lékaře na oddělení chirurgie ruky dospělých i dětských pacientů. Rovněž jsem působil jako externí lektor pro obor plastické chirurgie na LF Komenského Univerzity v Bratislavě.

Zúčastnil jsem se řady odborných studijních pobytů, workshopů a kongresů v zahraničí, kde jsem dále prohluboval své zkušenosti a znalosti. Aktivně působím v ISAPS, jež často pořádá různá školení, také workshopy za účasti vysoce erudovaných odborníků z oblasti rekonstrukční a estetické chirurgie. Nově nabyté znalosti a moderní medicínské postupy pak aplikuji ve své praxi.

V současné době pracuji pro WB-Aesthetics s.r.o. (Planá u Mariánských Lázní). Dříve jsem byl součástí týmu Premier Clinic (Praha) , Brandeis kliniky (Praha) a Formé Clinic (Praha).

Jsem členem Slovenské lékařské komory, Slovenské lékařské společnosti, Slovak Society of Hand Surgery, Slovak Society of Plastic and Aesthetic Surgery, European Society of Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery (ESPRAS), International Confederation for Plastic Reconstructive & Aesthetic Surgery (IPRAS) a International Society of Aesthetic Plastic Surgery (ISAPS).

ODBORNÉ PRAXE A STÁŽE V ZAHRANIČÍ:

Za účelem dalšího vzdělávání a prohloubení dovedností jsem navštívil například Chorvatsko, Maďarsko, Rakousko, Itálii, Belgii, Švýcarsko, Brazílii atd.

ÚČAST NA WORKSHOPECH, KONGERECH A KURZECH:

Zúčastnil jsem se opravdu řady různých školení, kurzů, workshopů i kongresů konaných u nás i v zahraničí. Absolvoval jsem kurz zaměřený na chirurgii ruky, na rekonstrukci a augmentaci prsu metodu SlimLipo či instruktážní kurz ISAPS aj. Rovněž jsem se zúčastnil několika kongresů, zpravidla zaměřených na chirurgii ruky, plastickou chirurgii nebo estetickou dermatologii apod. Zajímám se o Body contouring i systém na transfer tuku (Adivive).

PUBLIKACE:

Aktivně publikuji v odborné literatuře, kde se zaměřuji například na plasticko-chirurgickou korekci během hypertrofie stydkých pysků.

Konzultace jsou pokaždé osobní, k jejich usnadnění, zejména pak představ a přání klientů, využívám obrázky či nákresy.

Datum získání odborné způsobilosti:

 • 2008

Druh činnosti:

 • Klinika estetické medicíny a plastické chirurgie

Jedná se o soukromou kliniku/zařízení?

 • Ano

Pracoviště:

 • Klinika

Zkušenosti:

 • >10 let

Možnost konzultace v jazyku:

 • Čeština
 • Angličtina
 • Němčina
 • Slovenština

Máme k dispozici pooperační pokoje:

 • Ano

Uzavřené smlouvy s pojišťovnami:

 • Ne

Poradenství pacientovi poskytuje:

 • Specialista

První návštěva zdarma:

 • Ano

Platební metody:

 • V hotovosti
 • Platba kartou

Recenze (34)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Podstoupila jsem u pana Dr. Križka modelaci prsou, s výsledkem i péčí pana doktora před, během i po operaci jsem maximálně spokojená. Stejně tak i s personálem kliniky. Mohu pana doktora Križka jedině doporučit jako lékaře i člověka. Jsem mu moc vděč...Číst dál

Nejlepší z nejlepších 🤗 Mohu jen doporučit 👍👌💯

U pana doktora Křižka jsem podstoupila zmenšení prsou a dovolím si tvrdit, že to bylo nejlepší rozhodnutí v mém životě. Pan doktor je opravdu profesionál se zlatýma ručičkama, ke kterému se budu ráda vracet :). Ještě jednou mu chci poděkovat za jeho...Číst dál

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy

Výběr prsního implantátu
Odpověď odborníka · 22. 5. 2020
Dobrý deň. Vo Vašom prípade by som sa klonil k ergonomickym implantatom. Pekny kompromis medzi prirodzenym efektom a plnostou dekoltu. Aktivne cvicite, potapate sa - anatomicke implantaty by som nevolil. Pekný deň, Križko

Článek (1)

Znáte intimní chirurgické zákroky?

Znáte intimní chirurgické zákroky?

Zákrok plastické chirurgie se nemusí omezovat jen na jasně viditelná místa, poptávka je i po chirurgických zákrocích v intimních partiích. Zájem...
11. 11. 2020
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.