Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

9. 11. 2023 · Aktualizováno: 9. 11. 2023

Augmentace prsou od Mudr.Kmenta

Stojí to za to

O lékaři

Hodnocení:
Pan doktor Libor Kment ma zlate ruce. Diky nemu mam prsa poprve v zivote plna, prirozena, velikostne presne podle predstavy a tvarove moc hezka. Jizvy krasne a jemne. Hojeni zatim naprosto bezproblémové a komunikace s panem doktorem je taky na jednicku. Doporucuji vsem. Hlavne zenam, ktere chteji prirozeny vzhled a krasny tvar. Dekuji panu doktorovi a cele klinice, jelikoz o me bylo krasne postarano a vsichni byli neskutecne mili.

Vzdy jsem mela mala prsa, ale mela alespon hezky tvar. Po dvou detech mi uz tak mala prsa ztratila objem a nezustalo skoro nic. Kdyz jsem si lehla byla jsem uplne plocha, v predklonu vypadala prsa jak dve nudle...proste hruza. Po dlouhem zvazovani a procitani milion diskuzi, recenzi a zkušenosti od zen, ktere tuto operaci jiz podstoupily, jsem se do toho rozhodla jit. Pana doktora Kmenta z kliniky Esthé jsem si vybrala z duvodu, ze jsem chtela mala,prirozena prsa, ktere maji plny tvar a to pan doktor presne dela a navic mi sedl i lidsky, vse vysvetlil, byl mily a citila jsem z nej ujisteni, ze se nemam ceho bat. A udělala jsem dobre. Nyni jsem 5 tydnu od operace,hojeni naprosto v poradku, jizvy krasne a prsa? Nemůžu se na ne vynadivat, jsou proste dokonale a presne podle predstav!!! Moc panu doktorovi dekuji za splneny sen a uz se.moc tesim na leto🥰

0

Komentářů (0)

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.