Esthé a. s. - klinika plastické chirurgie

Esthé a. s. - klinika plastické chirurgie

(262 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Na Příkopě 1047, Praha, Praha (kraj)
Esthé a. s. - klinika plastické chirurgie
Esthé a. s. - klinika plastické chirurgie
(262 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

Klinika Esthé se v oboru plastické chirurgie pohybuje více než 25 let. Kromě certifikovaných lékařů je na prvním místě kvalita pooperační péče a komunikace s klientem. Klinikou prošlo více než 85 tisíc spokojených klientů.

Vaše image je důležitou součástí pracovního, ale především osobního života a v neposlední řadě přispívá i ke zvýšení sebevědomí každého jedince.

Naší filosofií je poskytovat klientovi komplexní služby plastické chirurgie v Praze, aby měl veškerý komfort od počáteční konzultace po pooperační péči s návazností na veškerá dostupná odborná vyšetření, jejichž zajištění je pro nás samozřejmostí.

Těšíme se na Vaši návštěvu

Specializuje se na všechny běžné estetické zákroky, jako je například liposukce, abdominoplastika, zmenšení a zvětšení prsou, modelace prsou, face-lift, operace nosu, uší, očních víček a další.

Klinika Esthé, kromě běžného spektra zákroků plastické a estetické chirurgie, se specializuje na reoperace neúspěšných zákroků z jiných klinik a pracovišť.

Proč využít služeb plastické chirurgie Esthé:

 • odbornost prověřená praxí
 • nadstandardně vybavené pracoviště
 • špičková pooperační péče-individuální přístup
 • výsledky-reference
 • profesionální tým v čele s Doc. MUDr. Janem Měšťákem CSc.

Na klinice pracují odborníci s mnoha dlouhodobými zkušenostmi a zahraničními praxemi v oboru plastické chirurgie. Celý tým vede doc. MUDr. Jan Měšťák Csc. Díky takovým profesionálům garantujeme vysokou úroveň oboru plastiké chirurgie.

Takže pokud Vás trápí Váš vzhled, neváhejte a navštivte naši kliniku plastické chirurgie v Praze. Moderní pracoviště najdete přímo v centru Prahy.

Historie kliniky

Klinika byla otevřená v roce 1997. Jednou ze spoluzakladatelek a společnic doc. Měšťáka byla i MUDr. Hana Raková, MBA.

Od roku 2009 spolupracují s nadací Krása pomoci, která je pod patronátem Miss World Taťány Kuchařové. Do dnešní doby začala klinika spolupracovat s celou řadou nadací (Dejme dětem šanci) a také je ve spolupráci s Terezou Maxovou.

Doc. MUDr. Ondřej Měšťák, Ph.D.

Je plastický chirurg, absolvent 3. lékařské fakulty UK. Kromě praxe v estetické a rekonstrukční chirurgii se věnuje výzkumu a výuce studentů na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy, kde zastává funkci zástupce přednosty pro výuku. V roce 2017 byl rektorem Univerzity Karlovy jmenován docentem pro obor chirurgie na základě jeho publikační, vědecké a pedagogické aktivity.

Doc. MUDr. Jan Měšťák, CSc.

Je absolventem Lékařské fakulty UK v Praze. Po atestaci ze všeobecné chirurgie pracoval více než 20 let na Klinice plastické chirurgie 3. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Nyní pracuje 25 let na Klinice plastické chirurgie 1. Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze na Bulovce, které byl přednostou a také zakladatelem. Je také zakladatelem Centra komplexní chirurgické péče o ženy s onemocněním prsu téže nemocnice.

Možnost videokonzultace:

 • Ne

Poskytujeme služby v jazycích :

 • Čeština
 • English

Financování nebo platební prostředky:

 • Ano

Přijímané způsoby platby:

 • V hotovosti
 • Platba kartou
 • Převodem

Recenze (262)

4.9
262 Recenzí · 100 % doporučuje
Operace horních víček

Před měsícem jsem podstoupila na klinice Esthé operaci horních víček u Mudr. Marka Kubíka. Jak s průběhem operace (žádná bolest, uvolněná atmosféra), tak s celkovým výsledkem jsem opravdu spokojená. Celkový přístup kliniky se mi moc líbil a oceňuji j...Číst dál

Zvětšení prsou

Pan doktor Libor Kment ma zlate ruce. Diky nemu mam prsa poprve v zivote plna, prirozena, velikostne presne podle predstavy a tvarove moc hezka. Jizvy krasne a jemne. Hojeni zatim naprosto bezproblémové a komunikace s panem doktorem je taky na jednic...Číst dál

Kompletní příběh (Zvětšení prsou):
Augmentace prsou od Mudr.Kmenta
Operace horních víček

Profesionální přístup, vynikající jednání, vysoce kvalifikovaný personál, kvalitní sluzby

Kompletní příběh (Operace horních víček):
Operace horních víček, MUDr. Ondřej Měšťák
Zvětšení prsou

Všem na klinice velkou jedničku s hvězdičkou. Pan doktor Měšťák velmi příjemný, vše vysvětlí, doporučí. Personál na klinice usměvavý, což se málo vidí. Všem velký dík a tuto kliniku doporučuji

Moc děkujeme :)

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (25)

Augmentace prsou od Mudr.Kmenta

Vzdy jsem mela mala prsa, ale mela alespon hezky tvar. Po dvou detech mi uz tak mala prsa ztratila objem a nezustalo skoro nic. Kdyz jsem si lehla byla jsem uplne plocha, v predklonu vypadala prsa jak dve nudle...proste hruza. Po dlouhem zvazovani...

Číst dál
Zobrazit další příběhy

Obrázky (38)

Videa (11)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Články (5)

Zobrazit další články
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.