lenka785025

s epilací elektrickou jehlou v Amaryllis jsem spokojená. Konečně vidím výsledky. A kdybych o této metodě věděla dřív, nechodila bych ani na laserovou epilaci, která nezabrala a stála hodně peněz.

Roky jsem jezdila na epilaci k pi. Dr. na epilaci. Byla moc trpělivá "s mými chloupky". Asi před měsícem miřekla, že ze zdravotních důvodů nemůže výkon provádět. Zatím jsem nesehnala nikoho v Zl kraji, kdo by epilaci el. jehlou prováděl. S pí. dr. jsem byla velmi spokojená po všech stránkách tj. finanční i v přístupu jako lékařky.

vove6174207

Amaryllis centrum –přišlo mi před oči při hledání na internetu. Kosmetických služeb je plné hlavní město, ale ani jedno nedělá zákrok, který potřebuje od určitého věku mnoho žen. Odstraňování chloupků elektrickou jehlou. Resp. dělá to ještě jeden ústav, ale už úvodní nezávazný organizační dotaz u jisté p.doktorky (který nazvala prohlídkou a žádala úhradu) byl shodný s manipulačními praktikami centra AKTIP známého z filmu Infiltrace. Tak to tedy ne. Zavolala jsem do Amaryllis. Lidé se v byznysu chovají obvykle profesionálně, ale tady je jako přidaná hodnota ještě opravdová lidská laskavost. Prostředí působí jako nejmodernější soukromé zdravotnické zařízení (míním rozdíl oproti luxusním salonům). Moje tvář kromě výše popsaného potřebuje opravu-úpravu lecčeho. (to jsem si uvědomila sama až v Amarillys). A tady mají prostě všechny nejmodernější možnosti pro kosmetický zákrok. Mám po nedávném neodborném zákroku jedné kosmetické živnostnice kuperozu (původně „neviditelnou“). Cena za odstranění v Amaryllis je nižší než jinde, jak jsem si zjišťovala. Doporučuji ženám na základě vlastní zkušenosti.