Recenze - epilace elektrickou jehlou lepší než laserem

Recenze - epilace elektrickou jehlou lepší než laserem

Lenka

s epilací elektrickou jehlou v Amaryllis jsem spokojená. Konečně vidím výsledky. A kdybych o této metodě věděla dřív, nechodila bych ani na laserovou epilaci, která nezabrala a stála hodně peněz.

Zobrazit příspěvky2 Skrýt příspěvky2
Lucie

dobrý den, mohu se zeptat kolik ošetření je potřeba a jaká je cena epilace elektrickou jehlou?

Zobrazit odpověď
Lenka

já chodím na 30 minut za 900,- je to náročné na zrak, takže max. je 30 minut. A kolik ošetření to je individuální. Já chodím na bradu a opravdu jsem si tam svojí blbostí "vypěstovala" pevné tvrdé chlupy po celé bradě a bez žiletky jsem se neobešla.. absolvovala jsem asi 5 ošetření a myslím si, že už jich moc potřeba nebude.

Moc děkujeme za milé hodnocení a jsme rády…

Amaryllis Centrum Praha

Moc děkujeme za milé hodnocení a jsme rády, že Vám metoda vyhovuje.
Tato forma epilace narůstá na své atraktivitě, zejména pro efektivní ošetření malých ploch. A máte pravdu - i my to vidíme tak, že je efektivnější u mnoha dam na tváři a krku než laseorvá metoda.
Metodu využívájí často i pánové - třeba na úpravu obočí, epilaci mezi obočím, na nežádoucí chloupky na uších..a co se jednou ošetří, to už nevyroste :)

Budeme se těšit, s přáním příjemného den, Dr. Tak.

Recenze lékaře

Související recenze a zkušenosti

Marie 1954 29.6.2012
Spokojený/á

Roky jsem jezdila na epilaci k pi. Dr. na epilaci. Byla moc trpělivá "s mými chloupky". Asi před měsícem miřekla, že ze zdravotních důvodů nemůže výkon provádět. Zatím jsem nesehnala nikoho v Zl kraji, kdo by epilaci el.... Více 

Doktor ve Vašem okolí